Franklin i przyjęcie urodzinowe

Okładka książki Franklin i przyjęcie urodzinowe
Sharon Jennings Wydawnictwo: Debit Cykl: Franklin Seria: Historyjka z Telewizji literatura dziecięca
32 str. 32 min.
2004-01-01
32 min.
Patrycja Zarawska

Patronaty LC

Okładka książki Franklin na wycieczce Paulette Bourgeois, Brenda Clark, Sharon Jennings
Ocena 6,9
Franklin na wy... Paulette Bourgeois,...
Okładka książki Franklin wybacza siostrzyczce Brenda Clark, Sharon Jennings
Ocena 6,9
Franklin wybac... Brenda Clark, Sharo...
Okładka książki Franklin chce mieć przydomek Paulette Bourgeois, Brenda Clark, Sharon Jennings, Sasha McIntyre, Jelena Sisic
Ocena 7,1
Franklin chce ... Paulette Bourgeois,...

Mogą Ciebie zainteresować

Moja córcia zachwycała się telewizyjną wersją przygód małego, czasem przemądrzałego żółwia. Nie obyło się więc bez zakupienia wersji papierowej przygód jej ulubieńca. Ta książeczka niesie za sobą bardzo ważne przesłanie, że pieniądze to nie wszystko i że nie zawsze można mieć to czego się chce. Czasami rzeczy małe, wydawać by się mogło, że nieistotne mogą dać nam dużo więcej niż można by się spodziewać.
Gorąco polecam.

Franklin musi tym razem zrozumieć, że w życiu ważne są pieniądze. A dokładniej, że bez nich, nie wszystko układa się tak, jakby sobie wymyślił. Bardzo dobry przykład, że wartościowa zabawa niekoniecznie potrzebuje wysokich nakładów finansowych. Wspólne, kreatywne działanie przynosi sukces w tym przypadku. Pomysł urodzinowego przyjęcia w ogrodzie, warty naśladowania. Jeśli tylko mamy wystarczająco dużo miejsca :-)

super księżka dla najmłotrzych z kturej dowiedze się że dobrze bawić się można nietylko w super drogim parku zabaw ale terz w domu razem z rodzine i przyjaciułmi

Tą opowieścią można powiedzieć dziecku, że urodziny można wyprawić w domu, a nie w innych miejscach.

fajna

fajna

Każda opowieść dla dzieci, która zawierał jakiś morał jest godna przeczytania i polecenia innym rodzicom czytającym dzieciom bajki :) W tej części mały Franklin nauczył cieszyć się małymi rzeczami i tym, że w życiu nie można mieć wszystkiego!

Bardzo fajna książeczka dla dzieci

Bardzo fajna książeczka dla dzieci

Dodaj cytat z książki Franklin i przyjęcie urodzinowe