Franklin gra w piłkę nożną

Paulette BourgeoisBrenda Clark Wydawnictwo: Debit Cykl: Franklin literatura dziecięca
32 str. 32 min.
Patrycja Zarawska
Debit
Debit
Franklin
literatura dziecięca
32 min.
Patrycja Zarawska

W grze w piłkę nożną nie chodzi o wygraną (no, chyba, że to Mistrzostwa Świata czy Euro), ale o dobrą zabawę i grę zespołową. Zacna to opowieść, ooo.

Z tej części przygód Franklina dowiadujemy się, że pomimo naszych wad, dzięki współpracy z innymi możemy osiągnąć upragniony cel.
Starszy syn na początku nie chciał aby mu czytać, historia jednak szybko go wciągnęła i z dużym zainteresowaniem śledził losy bohaterów.

ja czytałam jak byłam mniejsza ,a teraz czyta moja kochana siostrzyczka ,a raczej ja jej :)

• Dla dzieci
  • Z biblioteki
  • Dzieciństwo
  • Franklin
  • Przeczytane z dziećmi

Dodaj cytat z książki Franklin gra w piłkę nożną