Zaczęło się w Dallas

Serge Jacquemard Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller Cykl: Harry Schultz (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Qu'Allais-tu faire a Dallas
Harry Schultz (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Sarah Sobecka
Harry Shulz

Od zawsze lubiłem płatnych morderców. Czy to w grach, filmach czy książkach. Wszystko jedno. Ciężko trafić na dobre książki o zabójcach. Jakiś czas temu usłyszałem o przygodach Harry'ego Schulza, więc postanowiłem zainteresować się tą serią. Jest ona dosyć rzadka,dlatego kilka książek z serii, których nie udało mi się znaleźć w formie ebooków, nabyłem w formie używek na...

Polecam tym, którzy lubią dobry kryminał. Moim zdaniem świetna książka pokazuje, że świat jest mały i nie łatwo jest uciec od przeszłości, a nieoczekiwany zwrot akcji i wątek miłosny dodaje tylko aromatu całej książce.

Nie porywająca, bohaterowie do mnie nie przemówili, tak samo jak główna intryga. Całkowicie też nie podobało mi się zakończenie.
Przyznać muszę jednak, że książka wciągnęła mnie, byłam ciekawa jak się skończy, choć tutaj się rozczarowałam

Szalenie wciągająca i dająca do myślenia

Nic zdradzał nie będę.Polecam super.

• Tadeusz
  • HQ...