Zrzuciłam habit

978-83-615-1313-1
Wojciech Grabek
zakonnica klasztor powołanie

Okładka książki Uwięziona Michèle Fitoussi, Malika Ufkir
Uwięziona Michèle Fitoussi, M...
Okładka książki Przełamać tabu Waris Dirie, Corinna Milborn
Przełamać tabu Waris Dirie, Corinn...
Okładka książki Cudownie ocalona Bahia Bakari, Omar Guendouz
Cudownie ocalona Bahia Bakari, Omar ...

W książce występowało dużo nudnych rzeczy - a może po prostu nie do końca zrozumiałych dla mnie? Ale ogólnie ciekawa historia i pozwala się czegoś dowiedzieć.

Spodziewałam się czegoś lepszego. Pierwsza część (początki życia zakonnego) dość uboga jeśli chodzi o emocje. Potem jest już trochę lepiej. Jest więcej emocji, szczegółów dotyczących odejścia od zgromadzenia.
Generalnie nie jest źle, ale spodziewałam się że książka będzie dużo lepsza.

Generalnie nie jest źle, ale spodziewałam się że książka będzie dużo lepsza.

Gorąco polecam. Czytając tą książkę robiłam naprawdę wielkie oczy ze zdziwienia.

Przyjemnie się czyta

Przyjemnie się czyta

Mimo, że książkę szybko się czyta, to się trochę zawiodłam. Spodziewałam się wzruszeń, a nic takiego nie odczułam.

Niestety powieść nie wciągnęła mnie na tyle aby móc ją polecić.

Niestety powieść nie wciągnęła mnie na tyle aby móc ją polecić.

Nie polecam. Nuda.

Nie polecam. Nuda.

• Literatura faktu
  • Obyczajowe
  • Kolejka
  • Do szukania
  • Lit.faktu

Dodaj cytat z książki Zrzuciłam habit