Zrozumieć nasz umysł

2007-01-01
2007-01-01
978-83-7554-072-7
Jan Mieszczanek
buddyzm zen wietnam religia budda medytacja

Potrafie programować, nauczyłem się tego jak byłem dzieckiem kiedy rodzice kupili mi komputer. Od tamtej pory programowałem tylko komputery. W tej książce znalazłem podstawy programowania umysłu. Ziarna bo onich mowa, są jak pierwsze wizje kodu który ma powstać, to od nich wszystko się zaczyna. Ta książka uzmysłowiła mi , że moje postępowanie w życiu to nic innego jak programowanie siebie, pokazała mi jak to robić lepiej i jak osiągać najlepsze wyniki.

Jeżeli ktoś ma potrzebę czytać takie rzeczy... Książka to opracowanie starodawnego tekstu tekstu buddyjskiego

Wspaniała książka. Polecam!

Wspaniała książka. Polecam!

Bardzo dobre wprowadzenie w buddyzm

Bardzo dobre wprowadzenie w buddyzm

Dodaj cytat z książki Zrozumieć nasz umysł