Zrozumieć nasz umysł

filozofia, etyka
978-83-7554-072-7
Jan Mieszczanek
buddyzm zen wietnam religia budda medytacja

Bardzo dobre wprowadzenie w buddyzm

Wspaniała książka. Polecam!

Potrafie programować, nauczyłem się tego jak byłem dzieckiem kiedy rodzice kupili mi komputer. Od tamtej pory programowałem tylko komputery. W tej książce znalazłem podstawy programowania umysłu. Ziarna bo onich mowa, są jak pierwsze wizje kodu który ma powstać, to od nich wszystko się zaczyna. Ta książka uzmysłowiła mi , że moje postępowanie w życiu to nic innego jak...

Jeżeli ktoś ma potrzebę czytać takie rzeczy... Książka to opracowanie starodawnego tekstu tekstu buddyjskiego

• Duchowość
  • Buddyzm
  • Psychologia
  • 2017
  • 2010

Dodaj cytat z książki Zrozumieć nasz umysł