Okładka książki Szczęśliwi nauczyciele zmieniają świat. Praktyka uważności dla nauczycieli i uczniów
Thích Nhất HạnhKatherine Weare Wydawnictwo: Mamania poradniki
poradniki
Happy Teachers Change the World. A Guide for Cultivating Mindfulness in Education
Mamania
2018-10-03
2018-10-03
Anna Czechowska
Thich Nhat Hanh mindfulness szkoła nauczyciele uczniowie

Książka zawiera bardzo dużo cennych wskazówek, cytatów i opisów ćwiczeń z tradycji Plum Village i wietnamskiego mistrza zen Thich Nhat Hanha. Jeśli kogoś interesuje mindfulness, nie powinien być zawiedziony. Książka obfituje w konkretne wskazówki nt. praktyki własnej, jak i przekazywania nauki dalej w domu (dla rodziców) i szkole (dla nauczycieli).

Thích Nhất Hạnh Szczęśliwi nauczyciele zmieniają świat. Praktyka uważności dla nauczycieli i uczniów Zobacz więcej