Thích Nhất HạnhKatherine Weare Wydawnictwo: Mamania poradniki
Happy Teachers Change the World. A Guide for Cultivating Mindfulness in Education
Anna Czechowska
Mamania
Thich Nhat Hanh mindfulness szkoła nauczyciele uczniowie
poradniki
Anna Czechowska
Thich Nhat Hanh mindfulness szkoła nauczyciele uczniowie

Książka zawiera bardzo dużo cennych wskazówek, cytatów i opisów ćwiczeń z tradycji Plum Village i wietnamskiego mistrza zen Thich Nhat Hanha. Jeśli kogoś interesuje mindfulness, nie powinien być zawiedziony. Książka obfituje w konkretne wskazówki nt. praktyki własnej, jak i przekazywania nauki dalej w domu (dla rodziców) i szkole (dla nauczycieli).

• Gorąca półka nr 4 (Psych)
  • School
  • 2020
  • Duchowość
  • Studia
  • 2019

Thích Nhất Hạnh Szczęśliwi nauczyciele zmieniają świat. Praktyka uważności dla nauczycieli i uczniów Zobacz więcej