Tajemnica czerwonych rybek

Okładka książki Tajemnica czerwonych rybek
Bruno Ferrero Wydawnictwo: Wydawnictwo Salezjańskie Seria: Krótkie opowiadania dla ducha literatura dziecięca
literatura dziecięca
Krótkie opowiadania dla ducha
Il Segreto dei pesci rossi
Wydawnictwo Salezjańskie
2000-01-01
2000-01-01
8372011036
Wiesław Żygadło
literatura dziecięca włoska opowieści rybki dla ducha

więcej Więcej

opowiadania podnoszące na duchu cz.II

Książeczka, której nie czyta sie od deski do deski, a raczej wybiórczo. Autor zaieścił niej opowiadania, które niesamowicie poprawiają samopoczucie, pomagają zrozumieć świat, a czasem także pozwalają się wzruszyć.

"Uważaj na drobnostki, bo one są zarodkiem wielkich rzeczy"
/B. Ferrero/
Fantastyczna książka, pełna prostych, aczkolwiek bardzo mądrych prawd. Wzmacnia ducha.

Zbiór krótkich opowiadań poprawiajacych humor. Piękne oderwanie od szarej rzeczywistości.

• Dzieciństwo
  • Czytane wielokrotnie
  • Z półek N.
  • Wymienione już
  • Krótkie opowiadania
  • Więcej niż raz

Dodaj cytat z książki Tajemnica czerwonych rybek