Psy, Rachel i cała reszta

literatura piękna
978-83-7648-508-9
Magdalena Moltzan-Małkowska
schronisko zwierzęta życie kłopot zmiany

Jeśli lubisz psy, klimat angielskiej prowincji i odrobinę romansu okraszonego humorem, to szczerze polecam. Świetna lektura na lato.

Wiele jest książek opowiadających takie mało(mniej lub bardziej)miasteczkowe historie. Zwykle mamy klasyczne miasteczko, z mieszkańcami, którzy albo od początku są fajni, albo z czasem się takimi stają. Tutaj w sumie jest bardzo podobnie, choć nie tak samo. Grupa ludzi ze swoimi problemami, głównie kłopotami, która zostaje postawiona przed jakimś życiowym wyborem. Tutaj...

Świetnie się czyta.Doskonały relaks na kilka wieczorów.
Chciałabym dostać w spadku takie schronisko dla piesków,włącznie z całym zapleczem wspaniałych przyjaciół pełnych ciekawych pomysłów i rozwiązań w trudnych sytuacjach.
Polecam!!!

Ta książka zdecydowanie zasługuje na taką ocenę, jaka widnieje na górze strony.

Odnalazłam ją na półce w bibliotece i poczułam wewnętrzny impuls, że muszę ją przeczytać. Tak też się stało.
Spodziewałam się- nie ukrywam- prostej opowieści, delikatnej, przyjemnej, typowej. Właściwie- nie myliłam się, taka też była. Dość schematyczna, typowa, ale czytało się ją naprawdę...

Książka idealnie pokazuje życie schroniska i jego pupili od "środka".

Na półkach: , , , ,

Świetna książka :)
Pełna ciepła, pokocha ją każdy kto kocha psy. Nie spodziewałam się, że tak się wciągnę w fabułę. Język, którym została napisana sprawia, że czyta się przyjemnie. Aż szkoda mi, że to już koniec.
Polecam z całego serca

W sam raz na jesień !
Ciepłą opowieść o uczuciach, ludziach, dzieciach i psach :)

Polecam !!

Przesympatyczna opowieść o naszych kudłatych przyjaciołach, życiowych rozterkach i trudnych decyzjach.

To była moja pierwsza styczność z twórczością tej autorki i na pewno nie ostatnia. Bardzo przyjemna, lekka lektura. Polecam na nudne, zimowe wieczory :)

Cudowna książka ;-)
Urokliwa, ciepła, pełna radosnego poszczekiwania, momentami wzruszająca i niezwykle klimatyczna ;-)
Na pewno nie jest to jakieś banalne czytadlo ani zwykły romans. To niezwykle pogodna i pozytywna powieść, nie tylko mocno podnosząca na duchu, ale też pokazująca ze życie może przynieść wiele niespodzianek, a na drodze postawić szereg dobrych,...

Fajna i wzruszająca historia. Bardzo mi się podobała choć zawiera w sobie wątki romansu za którym nie przepadam.

Dyskusje

• Chcę w prezencie