Świadek na czterech łapach

Play Dead
kryminał, sensacja, thriller
Katarzyna Procner-Chlebowska
pies śledztwo golden retriever

Czyta się lekko i przyjemnie.
Trochę kryminału, trochę sensacji, dużo humoru, dwa urocze golden retrievery i optymistyczne zakończenie.
Czego chcieć więcej?

Książka bardzo przypadła mi do gustu, ponieważ była bardzo ciekawa, zawierała motyw z psami A taki bardzo uwielbiam. Czytając tą książkę nie zawiodłam się na niej. Autor w bardzo dobry sposób pokazał jak wyglada życie adwokata ktory chce uwolnić niewinną osobę z wiezienia. Do końca nie wiedziałam kto wrobił Evansa. Dzięki uratowaniu psa od uśpienia sprawa mogła być...

Jedyną wadą tej książki jest to, że szybko musiałam się pożegnać z doborowym towarzystwem.

Sama nie wiem... 5 czy 6 gwizdek?
Było - poczucie humoru w postaci ironicznych tudzież prześmiewczych zdań, będących autokomentarzem w skierowanej do czytelnika opowieści, którą relacjonuje w pierwszej osobie sam główny bohater, czyli Andy - prawnik (a nie pies).
Była zagmatwana intryga - ale nie do końca jasno sprecyzowane zostało jej sedno.
Były, lecz tylko w minimalnej...

Na półkach: , , , ,

Intryga nie została dokładnie wyjaśniona albo ja nie załapałam. Spodziewałam się, że pies będzie bardziej obecny w tej historii (skoro był na okładce i w tytule). Książka jakoś mnie nie powaliła...

Świetnie napisana powieść, wciąga i rozbawia, przeczytałam jednym tchem. Zdecydowanie polecam i chętnie sprawdzę inne dzieła tego autora! :)

Świetna książka. Pełna dobrego humoru i bardzo ciekawie rozgrywającej się akcji.

Kryminał i humor. Idealne książka na relaks. Wciągająca akcja, interesująca rozgrywka przed sądem, nieoczekiwane rozwiązanie zagadki, odpowiednia dawka humoru, sympatyczni dobrzy bohaterowie. Czyta się lekko i szybko.

2035

Ten kryminał był cudną odskocznią od mrocznych skandynawskich kryminałów.
Intryga ciekawa, choć szczerze mówiąc nie do końca dla mnie zrozumiała. Dwóch głównych bohaterów: pies z okładki oraz prawnik to duet świetny, z poczuciem humoru i dystansem do siebie.
Czyta się lekko i z przyjemnością.

Luźna propozycja dla wszystkich miłośników psów. Optymistyczne zakończenie. Podobała mi się.

Dyskusje

• 2014