Automatyczna broń strzelecka

Broń palna
technika
83-85001-45-X
Broń palna

"Automatyczna Broń Strzelecka" jest książką zdecydowanie odmienna w treści niż "Brygady Antyterrorystyczne". Zważywszy na tytuł, jest to dość oczywiste, ale obie książki łączą 3 wspólne cechy: autora, a co za tym idzie specyficzny styl i profesjonalizm w warstwie merytorycznej.

Główną wadą obu wydawnictw jest zbyt mała objętość materiału, oraz zbyt krótkie, lakoniczne...

• Militaria
  • Wojskowość i militaria
  • 5) Sztuka wojny, sztuki walki, militaria
  • Współczesne Siły Specjalne
  • Broń palna
  • Współczesność
  • 2014

Dodaj cytat z książki Automatyczna broń strzelecka