Sztuka Elektroniki, cz. 1 i 2

technika
978-83-206-1128-1
Bogusław Kalinowski
elektronika

Wg mnie najlepsza pozycja przy nauce elektroniki.

2039

Najlepsza książka dotycząca elektroniki, niestety mój komplet sprzedałem na allegro. Osoba która pożyczyła na ok. 2 lata, zdarzyła zniszczyć komplet. Ale miałem chyba 12 wyd.

Książka powinna być w domu każdego kto interesuje się elektroniką, fizyką i majsterkowaniem. Na końcu 2 Tomu są liczne modele układów do wykonania samemu, w nowszych wydaniach te dodatki skracano do...

Książka zdecydowanie przeceniana. Zawiera zbiór przydatnych "gotowców" elektronicznych, niestety praktycznie bez jakichkolwiek wytłumaczeń.

Bardzo dobra, nie jest pisana w sposób 'akademicki', przystępna w odbiorze nawet dla osób z wiedzą mat/fiz na poziomie liceum. Świetna książka na początek, do nauki elektroniki, oraz jako uzupełnienie wiedzy dla studentów / inżynierów.

• Elektronika
  • Do kupienia