Samoloty kosmiczne

Jacek NowickiKrzysztof Zięcina Wydawnictwo: Wydawnictwa Naukowo-Techniczne technika
83-204-1004-5
Wydawnictwa Naukowo-Techniczne
kosmos
technika
83-204-1004-5
kosmos

Jedna z bardzo niewielu książek traktujących temat samolotów kosmicznych w tak wyczerpujący sposób. Nie jest wolna od błędów merytorycznych, ale wynikają one w większości z ograniczonego dostępu do informacji w tamtych czasach, szczególnie na temat programów radzieckich.

• Lotnictwo
  • Półka nr 09
  • Dawno temu...
  • Papierowe
  • Historia lotnictwa
  • Inne
  • Popularnonaukowe
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Samoloty kosmiczne