Orzeł odleciał

Jack Higgins Wydawnictwo: Amber Cykl: Liam Devlin (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
The Eagle Has Flown
Liam Devlin (tom 4)
kryminał, sensacja, thriller
Jerzy Żebrowski
II wojna światowa Anglia komandosi spadochroniarze Liam Devlin Jerzy Żebrowski

Kontynuacja rewelacyjne powieści Orzeł Wylądował, główny bohater Liam Devlin znów wplątany w drugowojenne tryby machiny wojennej. Książka tak jak poprzednia trzyma wysoki poziom!

Kontynuacja "Orzeł wylądował" - i jak to często bywa, tom I zdecydowanie lepszy od II, chociaż czyta się naprawdę bardzo dobrze - tym bardziej, że początek jest mocno zaskakujący ( nie chcę spojlerować ), i dobrze jest sprawdzić dalsze losy ulubionych bohaterów.

Porwanie Churchilla się nie powiodło i Orzeł musiał odlecieć. Czy tylko genialny Irlandczyk ocalał ? Devlin pojawia się zresztą również na kartach innych powieści Higginsa. To kontynuacja "Orzeł wylądował" Dobra książka!!

Orzeł odleciał i Orzeł wylądował to dwie jedne z najlepszych powieści Higginsa. Mocno polecam - choć warto czytać w kolejności.

Pomimo tego, że książka jest podobna do innych książek Higginsa, czyli akcja dzieje się według podobnego schematu, to i tak bardzo mi się podoba. Może to dlatego, że jest to kontynuacja według mnie wybitnej książki "Orzeł wylądował", która była moją pierwszą pozycją Higginsa. Ogólnie bardzo polecam, ciekawa historia, barwne postacie, realia II Wojny Światowe.

Kontynuacja powieści Higginsa "Orzeł Wylądował".Pułkownik Kurt Steiner nie ginie podczas akcji uprowadzenia Winstona Churchila lecz dostaje się do niewoli.Himmler wydaje rozkaz uwolnienia Steinera,do tego zadania wyznaczony zostaje Irlandczy Liam Devlin.Wartka akcja momentami zaskakująca.Warto przeczytać.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jedna z pierwszych moich przeczytanych książek sensacyjnych- zaczynałem swoją przygodę z literaturą od Higginsa, i uważam że ta książka była naprawdę dobra i ciekawa.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Rewelacja, polecam każdemu miłośnikowi gatunku, na pewno nie będzie się nudził.

Taka , sobie .Niekiedy była wręcz nudnawa .

Dyskusje

• II wojna światowa
  • Higgins
  • Sensacja
  • Książki
  • Thriller/sensacja/kryminał
  • Sensacja/Kryminał/Thriller

Dodaj cytat z książki Orzeł odleciał