Kup teraz - 11 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.47 zł

Niewidzialny

Mari Jungstedt Wydawnictwo: Bellona Cykl: Inspektor Anders Knutas (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Den du inte ser
9788311119222
Teresa Jaśkowska-Drees
Bellona
literatura szwedzka
Den du inte ser
Inspektor Anders Knutas (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
9788311119222
Teresa Jaśkowska-Drees
literatura szwedzka

Kolejny świetny kryminał, który pochłonęłam w 2 dni.
Polecam !

Tą książkę można przeczytać. Jest to najzwyklejszy kryminał, który jakoś mnie nie porwał. Ani nie zaciekawił na tyle żebym czytała go z większym zainteresowaniem.

Książka dla mnie trochę za spokojna i przewidywalna, romans trochę naciągnięty, ale ze względu na przyjemny klimat Gotlandii i Skandynawskie klimaty dobrze się ją czyta.

Takie sobie. Główni bohaterowie słabo opisani. Brak emocji i wartkiej akcji.

Gdzieś na końcu świata, na Gotlandii, zaczyna szaleć seryjny morderca. Inspektor Anders Knutas i dziennikarz Johan Berg, każdy we własnym zakresie, szukają mordercy i starają się ustalić kto to jest i co go napędza. To fajny kryminał. Bez fajerwerków , za to życiowy chociaż brutalny. To pierwszy, dobry tom, ale nie na tyle dobry, by biec do księgarni czy biblioteki po...

Nie jest to kryminał na miarę nagrody Pulitzera, jest to raczej czytadło. Momentami wieje tu nudą, akcja wlecze się niemiłosiernie, a czytelnik marzy o tym, żeby wreszcie coś się zaczęło dziać. Po interesującym początkowym zawiązaniu akcji i pierwszym zabójstwie ciekawość na chwilę zostaje pobudzona. Napięcie jednak szybko siada, gdyż sama intryga nie jest zbyt wymagająca,...

Bardzo dobry kryminał. Akcja rozgrywa się szybko bez zbędnych przerywników, trzyma w napięciu. Do ostatniej chwili nie wiadomo kto dokonuje zbrodni. Brak mi jedynie głębszego rysu psychologicznego mordercy oraz szczegółowego sposobu dedukcji i prowadzenia śledztwa w oparciu o dokładną analizę dowodów, śladów.

Sięgnęłam po tę książkę z czystej ciekawości. Po lekturze ksiazek Camilli Lackberg byłam ciekawa czy Mari Jungstedt jest warta zainteresiwania. Nuestety mocno się rozczarowałam. Może dlatego, że Lackberg przyzwyczaiła mnie do wysokiego poziomu czytanych książek. Tu niby akcja ciekawa , ale miałam wrażenie, że wszystko pisane na szybko, ze autorka ma sto myśli na minutę i...

Mocno wyprana z emocji.

malownicza Gotlandia i stara krzywda