Autostop polski. PRL i współczesność

Jakub Czupryński Wydawnictwo: Korporacja Ha!art nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
83-89911-18-3
Korporacja Ha!art
autostop poradnik prl
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
83-89911-18-3
autostop poradnik prl

"Zatrzymał się samochód Ładny Płaski Sportowy - kierowca uchylił drzwi i z czeluści wozu usłyszałyśmy tylko:" Wsiadajcie dziewczyny, ale uprzedzam, że jestem nagi"

Autostop to zjawisko niespotykane, kultywowane do tej pory. Dla niektórych jest to styl życia, dla jednych przeżycie przygody a dla innych styl podróżowania.
Książka" Autostop Polski - PRL i współczesność...

Autostop trzeba uprawiać, nie widzę sensu tyle o nim pisać.

• Podróżnicze
  • Ola