Jak powstał Harry Potter. Wywiad z J.K. Rowling

Lindsey Fraser Wydawnictwo: Media Rodzina Seria: Harry Potter biografia, autobiografia, pamiętnik
An Interview with J.K. Rowling
Andrzej Polkowski
Media Rodzina
An Interview with J.K. Rowling
biografia, autobiografia, pamiętnik
Andrzej Polkowski
Harry Potter

Świetny wywiad z Joanne K. Rowling, autorką cyklu o Harrym Potterze, przemyślany i uporządkowany, dzięki czemu zyskujemy pełny obraz kobiety, która zrobiła tak błyskotliwą karierę w tak krótkim czasie.
Czytając opinie niektórych czytelników, miałam wrażenie, że mylą dwa pojęcia: wywiad i biografia. Książeczka wydana przez Media Rodzina zawiera wywiad, który wcale nie jest...

Całkiem ciekawy wywiad, ale zdecydowanie za krótki. Na końcu autorzy umieścili jakiś skrót z pierwszych części Harry'ego Pottera, chyba po to, żeby czytelnicy nie byli zbytnio zawiedzeni.

Przypadkowo zauważyłam w katalogu Biblioteki Śląskiej, że taka książka w ogóle została wydana. Ponieważ jestem ogromną fanką Pottera musiałam ją przeczytać.

Książka jest bardzo krótka, ma zaledwie 60 stron. 2/3 książki zajmuje wywiad z Joanne – jak na mój gust, jest stanowczo za krótki. Na korzyść przemawia fakt, że dowiedziałam się wielu rzeczy o autorce, o których...

Fajna książka można dowiedzieć się nawet więcej rzeczy o cyklu Harry Potter, autorka super przedstawia to w wywiadzie. Cieszę się, że ją przeczytałam.

Niestety nie wiele się dowiedziałam. Może to była dobra pozycja w chwili wydania, kiedy wszyscy fani z niecierpliwością oczekiwali kolejnych tomów z przygodami Harry'ego Pottera i z radością raczyli się czymkolwiek z nimi związanym. Na chwilę obecną, raczej zbytek. Merytorycznie nie spełnia moich oczekiwań.

Dla fanów Pottera pozycja ważna. Ja kolekcjonuję każdą, nawet najmniejsza książeczkę związaną z uniwersum Pottera, więc i tę mam na półce. Wywiad niestety krótki, mógłby być obszerniejszy. Ale mimo wszystko przyjemny!

Obowiązkowa pozycja dla Potteromaniaków !! Bardzo ciekawy wywiad, dzięki któremu możemy poznać lepiej autorkę oraz dowiedzieć się jak powstawał Harry Potter. Polecam wszystkim fanom ;)

Książka choć cienka (około 60 stron) bardzo ciekawa. W ten sam dzień co kupiłam w ten sam przeczytałam ( pół godziny). Jest bardzo ciekawa, ponieważ zgłębia tajniki powstania Harry'ego Pottera i ciekawostki z życia J.K Rowling.

Wywiad dość krótki, ale ponieważ chłonę wszystko, co z JK Rowling i HP związane, jestem zadowolona po lekturze :) Autorka jest niesamowicie interesującą, ciepłą i skromną osobą. Warto przeczytać!

Bardzo krótka książka zawierająca wywiad z autorką. Polecam ludziom, którzy lubią czytać biografię, ale nie tylko.

• Chcę w prezencie
  • Harry Potter