Widzę siebie

biografia, autobiografia, pamiętnik
83-7006-678-X
Barbara Kosecka
biografia autobiografia pamiętnik

bardzo dociekliwy reporter, świetne odpowiedzi. warto przeczytać i poznać lepiej Lyncha i to co mu prześwitywało podczas tworzenia swoich dzieł. dla fanów jak najbardziej polecam, osoby nieznające mogą nie wiedzieć i nie rozumieć. ale może byłby to dobra zachęta do zapoznania się z mistrzem Lynchem

Mam zasadniczy problem z wieloma biografiami. Za często chcę ujrzeć w nich człowieka o którym traktują, a widzę jedynie artystę. Tak miałem z filmem "Michael Haneke. Zawód: reżyser", tak mam i z książką "Lynch on Lynch". Obaj twórcy nie mają zamiaru opowiadać o swoim życiu, jeżeli wydarzenia nie przyczyniły się w żaden sposób do rozwoju ich twórczości. Jedynym tematem do...

Kocham Lyncha nie od dziś. Ta książka pozwoliła mi zagłębić się w jego surrealistyczny świat jeszcze głębiej, poznań kulisy powstawania ulubionych filmów, ciekawostki... Zdecydowanie polecam wszystkim fanom tego wielkiego twórcy.

• Chcę w prezencie
  • Kino
  • Film
  • 2018
  • Biografie
  • Poszukiwane

Dodaj cytat z książki Widzę siebie