BARA BARAKUDA

Jack Spider Wydawnictwo: Elf Cykl: Miasteczko z piekła rodem literatura dziecięca
Elf
miasteczko bara barakuda
Miasteczko z piekła rodem
literatura dziecięca
miasteczko bara barakuda

Jestem fanem książek z serii Szkoła przy cmentarzu i dlatego nie mogłem sobie pozwolić nie sięgnąć po inne podobne historie z innego cyklu Miasteczko z piekła rodem napisanych przez Jack Spidera. Okładka kojarząca się właśnie z wymienioną Szkoła przy cmentarzu zwróciła moją uwagę już sporo wcześniej i byłem ciekawy, czy dostanę znów fajne opowieści z dreszczykiem, a nawet...

Na początku wkurzyło mnie to, że są pewne sceny powielone z poprzedniej części. Na szczęście nie jest w nich wchodzenie w szczegóły. Jednak potem okazała się ta część dużo lepsza od poprzedniej, czyli "Jego lewa stopa". Zła, niedobra, przerażająca ryba to dużo lepszy motyw niż wyimaginowana lewa stopa. Aż jestem ciekawa co będzie w następnych częściach.

• Biblioteka
  • Horror & thriller