Metallica. Historie największych utworów

Okładka książki Metallica. Historie największych utworów
Chris Ingham Wydawnictwo: InRock inne
inne
InRock
2004-05-26
2004-05-26
83-86365-86-2

więcej Więcej

Po ukończeniu lektury książki Chrisa Inghama poczułem się troszkę oszukany. Treści tutaj nie znajdziemy zbyt wiele. Wszelkie anegdotki czy historie związane z opisywanymi numerami są w przerażającej większości powszechnie znane. Każdy fan zespołu, który oprócz słuchanie muzyki poświęcił odrobinę czasu i zagłębił się w historię kapeli, prawdopodobnie będzie znał większość z...

Duży plus za zdjęcia, jednak polskie wydanie zawiera sporo literówek. Autor kilkakrotnie powtarza w różnych miejscach książki te same anegdoty.

• Muzyka
  • Biografie
  • Muzyczne
  • Artur - poczekalnia
  • Posiadam 📚

Dodaj cytat z książki Metallica. Historie największych utworów