Metallica. Historie największych utworów

Chris Ingham Wydawnictwo: InRock inne
83-86365-86-2
InRock
inne
83-86365-86-2

Po ukończeniu lektury książki Chrisa Inghama poczułem się troszkę oszukany. Treści tutaj nie znajdziemy zbyt wiele. Wszelkie anegdotki czy historie związane z opisywanymi numerami są w przerażającej większości powszechnie znane. Każdy fan zespołu, który oprócz słuchanie muzyki poświęcił odrobinę czasu i zagłębił się w historię kapeli, prawdopodobnie będzie znał większość z...

Duży plus za zdjęcia, jednak polskie wydanie zawiera sporo literówek. Autor kilkakrotnie powtarza w różnych miejscach książki te same anegdoty.

• Muzyka
  • Biografie
  • Muzyczne
  • METALLICA
  • ...2015
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Metallica. Historie największych utworów