Czarna ceremonia

Okładka książki Czarna ceremonia J.D. Robb
Okładka książki Czarna ceremonia
J.D. Robb Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: In Death | Oblicza śmierci (tom 5) kryminał, sensacja, thriller
In Death | Oblicza śmierci (tom 5)
Ceremony in Death
Prószyński i S-ka
2007-06-28
1998-01-01
2011-04-07
Małgorzata Stefaniuk
śmierć narkotyki śledztwo wypadek

Autorka trzyma poziom jest akcja, są emocje. Zabawne dialogi i sympatyczni bohaterowie. Tyle mi trzeba na oderwanie od naszej pokręconej polskiej rzeczywistości.

#Wyzwanie LC 2023 na październik : Przeczytam książkę autora, którego polecili mi inni czytelnicy.
Dawno temu cały cykl poleciła koleżanka z racji że lubię książki Nory Roberts i kryminały.
Lubię cykle czytać w kolejności, a przy tym nie mam takiej możliwości więc czytam co mam w swojej biblioteczce lub co jest dostępne w blibliotece będąc w Polsce.
Książka opowiada o magii, satanistach, rytuałach. Chwilami bardzo mroczna. Co Eve odkryje? Morderstwo czy nieszczęśliwy wypadek?

Książka opowiada o...

Bardzo dobry kryminał

Bardzo dobry kryminał

Spoiler...

Eve ma prowadzić sprawę bez wiedzy Feeneya, większy spór między innymi. Poznajemy młodego elektronika który włamuje się do rezydencji Roarkea

Spoiler...

Nora Roberts to jednak Nora Roberts ☺️ czyta się szybko, powiedziałabym nawet że płynnie. Jest ciekawa główna bohaterka i tajemnica do rozwiązania. Jednakże ta czarna magia i rytuały oraz wizja świata w 2058 roku nie do końca mnie przekonują

Książka znaleziona na półce "kupione ponad 10 lat temu i nieprzeczytane z braku czasu". Wróciłam do serii i nie mogłam się oderwać.

Kryminał przyszłości:) Kolejny tom z cyklu o Eve Dallas i Roarke`u. Jeden z moich ulubionych.
Połowa XXI wieku, technika przyszłości, skomputeryzowany, supernowoczesny świat, a ludzie ciągle tacy sami. Tajemnicza, mordercza sekta kontra detektyw Dallas.

Mi osobiście się bardzo podobała, dlatego ją POLECAM! I wcale nie jestem zaskoczona tak wysoką notą tej książki. Świetnie napisana i wciągająca w cały ten świat kryminału. Cały czas się coś dzieje, nie ma niepotrzebnego przestoju w książce. No i ciacho Roake... mniam mniam!
Mam do nie duży sentyment bo to od niej zaczęła się moja cała przygoda z serią "In death", J.D.Robb i Norą Roberts, za co dziękuję pewnej miłej Pani z księgarni :)

2088

Tym razem Eve Dallas zajmuje się rytualnymi zbrodniami i sama omal nie pada ofiarą satanistów.Mocne.Polecam!

Uwielbiam każdą książkę z tej serii. Miałam szczęście czytać ją od pierwszej części i poznać całą historię Dallas od początku. Polecam całym sercem :)

• Nora Roberts
  • Thriller/sensacja/kryminał
  • J.D. Robb
  • Kryminały

Dodaj cytat z książki Czarna ceremonia