Anioł śmierci

Death Angel
kryminał, sensacja, thriller
Małgorzata Kicana
przemoc ucieczka zabójca

Historia Drei wciąga od pierwszych stron. Na pewno nie jest to typowy romans, bo i bohaterowie zwyczajni nie są. Opowieść pełna jest zwrotów akcji, niekiedy wykraczających poza znaną nam rzeczywistość.
Polecam wszystkim, którzy choć na chwilę chcą zapomnieć o otaczającym nas świecie.

Ta atorka wie co to triller romantyczny , w tej powiesci wszystko jest dobre , oboje i ona i on sa doswiadczeni przez zycie. Ona ucieka od chlopaka gangstera z okragla sumka a on po intensywnym dniu spedzonym na obracaniu jej w pionie i poziomie , dostaje zlecenie by ja zabić. Bardziej juz ta historia goraca byc nie moze , a szczytem zaufania nie jest seks bez prezerwatywy!

Lekka, łatwa i przyjemna. Cięte riposty, ciekawe dialogi i nie tuzinkowa akcja. Czyli fajne połączenie romansu z thrillerem. Zakończenie przewidywalne ale czyta się szybko w sam raz na 1 wieczór.
Wszystkie książki tej autorki są naprawdę dobre.

Zaczyna się dość ciekawą sceną - na balkonie ;).

Na półkach: , , , , , , ,

Zjawiskowo piękna Drea, dziewczyna nowojorskiego króla zbrodni, ma dość życia w złotej klatce, dość upokorzeń i przemocy. Wie jednak, że zaborczy kochanek nigdy nie pozwoli jej odejść. Wiec decyduje się na desperacki krok: ucieka. W ślad za nią rusza płatny zabójca. A Drea musi wybrać: już zawsze oglądać się za siebie czy stanąć z nim twarzą w twarz...

Miejmy to juz za soba... choc jak zwykle zaczekalam pare dni by troche ostudzic mordercze instynkty a i tak krew wrze jak znow wracam wspomnieniem do tej ksiazki... tak nie doczytalam, klasycznie 50 % i to bylo jedno z najwiekszych moich wyznan czytelniczych bo dobic do polowy tej ksiazki nie bylo latwo... nie wiem sama nie wiem juz co to jest dno bo za kazdym razem gdy...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książeczka na weekend i na "przewietrzenie" umysłu. Całkiem fajnie się ją czytało - ciekawa akcja, trochę tajemnic, magia uczuć, no i "dobro zwycięża". W sam raz na chwilę relaksu z książką.

Nie zawiodłam się na Lindzie Howard! "Anioł śmierci" wciągający thriller romantyczny.Polecam

Przyjemna powieść z dreszczykiem, z odrobiną romansu. Miła odskocznia na nudny wieczór.

Porywająca historia głównej bohaterki. Dziewczyna bossa narkotykowego nagle staje się celem płatnego mordercy i to nie byle jakiego. Podobało mi się ukazanie Bohaterki jako głupiej blondynki, tylko po to by za chwilę zrozumieć jaka jest sprytna, inteligentna a nawet wyrachowana. Świetnie opisane wątki kryminalne oraz erotyczne. Uważam, że gdyby pominąć wątek mistyczny...

Całkiem ciekawa książka. Trochę romansu, odrobina fantasy i coś z sensacji. Fajnie się czyta, choć moim zdaniem temat nie w pełni wykorzystany. Mimo wszystko polecam.

Dyskusje

• Romans