Narzeczona Fabiana

Okładka książki Narzeczona Fabiana
Margit Sandemo Wydawnictwo: Pol-Nordica Seria: Opowieści Margit Sandemo literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
1997-01-01
Iwona Zimnicka
tron narzeczona spisek miłość

więcej Więcej

W ostatnich dniach miałam trochę stresu, więc potrzebowałam jakiejś lekkiej lektury. A znając twórczość Margit Sandemo, wiedziałam, że „Narzeczona Fabiana” właśnie taka będzie.

Po śmierci księcia Maksymiliana, dobrego władcy Tannenburga, na tronie zasiadł jego brat, Fabian. Młody książę o słabym charakterze nie potrafił wyrwać się spod dominacji złego hrabiego...

Bardzo przyjemna książka, z ciekawą fabuła. Jednak nie zachwyciła mnie aż tak bardzo jak "Dziewica z lasu mgieł ".

Książka opowiada o pięknej jasnowlosej młodej kobiecie . Bianka ma 23-lata i wydaje się być przesadzone ze jest skazana na los starej panny.

Co prawda niczego jej nie brakuje, jest piękna, pochodzi ze szlachetnego i bogatego domu, jej ojciec jest...

Na półkach: , , , ,

To nie jest nic super wybitnego, ale mam słabość do Sandemo. :)

W końcu Margit nie ukazała kolejnej ubogiej, zastraszonej dziewczynki, która znajduje sobie szlachetnego rycerza, strzegącego jej od zła tego świata, a mądrą, wykształconą i odważną pannę, która ma swoją godność i potrafi sobie poradzić w trudnej sytuacji.

Super!!!

Opowieści 17