Infografika

Okładka książki Infografika Andrew Pettie, Conrad Quality-Harper
Okładka książki Infografika
Andrew PettieConrad Quality-Harper Wydawnictwo: Kropka popularnonaukowa dziecięca
popularnonaukowa dziecięca
Kropka
2024-03-27
2024-03-27
Tomasz Klonowski

Jednym z bardziej popularnych styli uczenia się jest ten, który opiera się na patrzeniu i czytaniu. Ludzie, którzy uczą się poprzez obserwację, kochają mapy, wykresy, podkreślają najważniejsze rzeczy kolorowymi zakreślaczami i używają fiszek to wzrokowcy. Gdy zobaczyłam najnowszą książkę @wydawnictwo_kropka "Infografika" jedną ze słynnych encyklopedii Britanica, pomyślałam WOW! Idealna do nauki, przełomowa, jedyna w swoim rodzaju! Encyklopedia, w której kluczową rolę odkrywają ilustracje dla mnie - idealna.

"Brotannica Encyklopedia Infografika" jest ogromną pękata ksiegą iczącą ponad 300 stron. Od poczatko do końca, od okładki po okładkę wypełniają ją obrazy, zdjęcia, mapy, wykresy, diagramy.
W 6 tematycznych rozdziałach znajdziecie informacje o: kosmosie, lądach, wodach, niebie, drzewach, grzybach, energii, zwierzętach, ludzkim ciele, samochodach, pociągach, wynalazkach i .... mnóstwie innych rzeczy.

Niesamowite porównania, pokazanie różnych zjawisk w ciekawej skali, kolorowe wykresy i wzory wszystko to sprawia, że na znane ci zagadnienia spojrzysz nowym okiem.

Ogrom logicznie uporządkowanej wiedzy podanej w tak wyjatkowy sposób zachwyca i sprawia, że encyklopedia wprost chłonie się wzrokiem. Jestem pod jej ogromnym wrażeniem!

• Kupić
  • Do kupienia