Zaproszenie do raju

Magdalena Lisowska Wydawnictwo: Amare literatura obyczajowa, romans
Amare
2024-02-14
2024-02-14

Nie wiem, dlaczego ta książka ma aż tak dobre opinie. Po ponad 200stronach nic się nie dzieje. Poszczególni bohaterowie nie mają ze sobą nic wspólnego, nie ma żadnych zwrotów akcji, a sceny seksu są niesmaczne i sztampowe. Fabuła jest prosta jak struna. Jedyny plus, że szybko i łatwo się czyta, jednak momentami są ciary żenady. Przeczytałam ponad 200 str i nie mam ochoty jej kończyć. Zdecydowanie odradzam!

Łatwo wstąpić do raju. Ale czy równie łatwo go opuścić?

Diana jest piękną kobietę i ma tego świadomość, a do tego nie boi się tego wykorzystać, aby zawrócić w głowach mężczyznom, a jak się później okazuje, także kobietom.

Kobieta dostaje tajemnicze zaproszenie na wyjątkowe imprez, zaproszenie do świata rozpusty i grzechu. Co tam ją czeka?
Tajemniczy Mistrz, nieznane żądze, uczucia,, emocje. Do tego mały trójkąt miłosny – dawny kochanek, który nie odpuścił i zaborczy Mistrz. Kto wygra walkę i jej względy?

To bardzo namiętna, odważna, kobiecą książka. Ukazuje namiętność z odwagą i smakiem, wprost. Do tego jest sporo emocji, a wszystko jest ciekawie poprzedzone.

Łatwo wstąpić do raju. Ale czy równie łatwo go opuścić?

Tajemniczy Mistrz, nieznane...

Ta książka jest jak spełnienie najskrytszych fantazji seksualnych, których boimy się wypowiedzieć na głos. O których czasem nawet boimy się pomyśleć i przyznać przed samym sobą. Zdecydowanie nie jest to pozycja dla kogoś, kto nie przepada za wulgarnymi scenami seksu w literaturze, bo te, aż wylewają się z kartek powieści. Jeśli jednak macie ochotę uczestniczyć w pikantnej, seksualnej, literackiej uczcie, to książka będzie zdecydowanie czymś dla was. W pewnym momencie miałam już delikatny przesyt pikantnych scen a brakowało mi jakiegoś zwrotu akcji, fabuły. Jednak autorka szybko zaspokoiła moje pragnienie. I to w jakie sposób... Zakończenie okazało się świetnie trafione w mój gust i oczekiwania. Ja tylko mam tutaj ogromną nadzieję, że pojawi się kontynuacja? Ah jeszcze małym minusem było poprowadzenie wątku głównej bohaterki i jej przełożonej, Anity. Liczyłam na coś troszkę innego. Znajdziecie tutaj motyw pewnej siebie i swoich atutów kobiety, firmowego światka oraz pracowniczych romansów. Ale nie tylko. Nie chcę jednak zbyt dużo zdradzać, no właśnie co do zdradzania... Opis niestety odkrywa zbyt wiele fabuły. Jest w nim zawarte to, co w książce dzieje się dopiero w granicach 100 strony co stanowi 1/3 część powieści! Także, dobra rada nie czytajcie go do końca jeśli chcecie doznać więcej elementów zaskoczenia podczas czytania książki. Gratuluję autorce debiutu oraz spełnienia marzenia, jakim było wydanie tej książki ❤️

Debiutanckie, literackie wyzwania zawsze przyciągają moją uwagę. Dlatego nie zastanawiałam się czy ściągnąć po lekturę Magdaleny Lisowskiej a po prostu dałam szansę "Zaproszeniu do raju". Nie miałam konkretnych oczekiwań, ale zapowiedź z okładki sugerowała, że czeka mnie atrakcyjna przygoda.
Trudno ocenić mi tą historię, ponieważ była naprawdę skomplikowana i tak nieszablonowa, że wciąż rozmyślam o moich uczuciach względem fabuły. Bawiłam się dobrze i chętnie kontynuowałam losy głównej bohaterki, ale jednocześnie trudno było mi odnaleźć się w szalonym świecie do którego trafiła. Autorka miała ciekawy pomysł na swoją historię i w pełni go wykorzystała prowadząc nas przez zaskakujące motywy i powoli otwierając drzwi do nowego świata, więc wszystko odbyło się tutaj na konkretnych i świadomych zasadach. Nie mogę zatem zarzucić nic dopracowaniu czy w formie przekazu jedynie z samemu pomysłowi, który na pewno nie trafi do każdego odbiorcy. Jeśli natomiast lubicie wyzwania myślę, że ta lektura jest dla Was.

Poznajemy losy Diany, młodej kobiety w pełni świadomej swoich walorów, która bez skrupułów potrafi je wykorzystać, by osiągnąć zamierzony cel. Do tej pory sądziła, że potrafi rozłożyć swoimi wdziękami wszystkich mężczyzn, ale niedawno okazało się, że także kobiety zwracają na nią uwagę. Nazbyt pewna siebie Diana zatraca się więc w świecie piękna i własnego samozachwytu, szczególnie gdy do mrocznej i erotycznej rozgrywki zaprasza ją Mistrz. Kobieta rozdarta między nowymi doświadczeniami a dawnym kochankiem, który chce ją odzyskać, próbuje zrozumieć własne potrzeby.

Dziwna to była przygoda, z gęstą atmosferą i subtelnym mrokiem. Dziwna, ale jednocześnie angażująca i odpowiednia dla wyobraźni. Przyznaję, że obserwowałam losy głównej bohaterki z rosnącą ciekawością i z dystansem patrzyłam jak rozwiąże się cała sytuacja. Autorka żonglowała emocjami i wszelkimi motywami podsycając atmosferę i dorzucając drewna do ognia, by zmienić swoją fabułę z nastrojowego romansu na mroczny Dark Erotic. Przekraczamy granicę, eksperymentujemy i doświadczamy nowego. Jednocześnie staramy się podjąć konkretną decyzję czy pozostać w objęciach tajemniczego Mistrza, czy może jednak odważyć się i zaryzykować miłość z kimś bardziej przyziemnym. Autorka sugeruje, by każdy z nas opowiedział się po jednej ze stron i wybrał to co dla nas dobre, co bardzo przypadło mi do gustu, ponieważ uwielbiam wchodzić w interakcję z fabułą.

"Zaproszenie do raju" jest na pewno książką wymykającą się wszelkim schematom, inną niż wszystkie i dla tych, którzy lubią literackie eksperymenty - wartą jest poznania. Autorka wykorzystała swój pomysł i zaprosiła nas do mrocznej rozgrywki w której wszystko może się wydarzyć, więc spodziewajcie się niespodziewanego. Dobrze napisana, treściwa i stosunkowo krótka lektura sprawdzi się jako czasoumilacz po ciężkim dniu oraz opowieść rozgrzewająca do czerwoności i pobudzające zmysły.

Trudno ocenić mi tą historię, ponieważ była naprawdę skomplikowana i tak...

"Zaproszenie do raju" Magdaleny Lisowskiej, to debiutancka książka, młodej zdolnej autorki, która została wydana nakładem Wydawnictwa AMARE Magdalena bardzo odważnie wkroczyła na rynek wydawniczy i jestem o tym przekonana, że to tylko kwestia czasu, żeby ta książka stała się takim samym bestsellerem jak innych znanych autorek. Gdybym w trzech słowach miała opisać tę książkę to powiedziałabym, że jest bardzo odważna, bardzo pikantna i nieprzewidywalna. Okładka jest prześliczna i już od pierwszej chwili przyciągnęła mój wzrok i pierwsze co pomyślałam, to ciekawe co kryje się w środku. Jeśli już Was skusi ta okładka i zajrzycie do wnętrza to przepadniecie tak samo jak ja! Tej książki nie da się odłożyć nawet na sekundę. Jest naprawdę świetnie napisana. Nie ma zbędnych opisów, nie znajdziecie tu utartych schematów i to mi się bardzo podoba, ta książka rozgrzeje Was do czerwoności i rozpali Wasze zmysły. Akcja tej powieści powoli się rozkręca, a zakończenie sprawi, że będziecie chcieli już teraz kolejny tom. Książka zakończyła się w takim momencie, że ciekawa jestem dalszych losów bohaterów. Czekam na więcej i mam nadzieję, że szybko doczekamy się kolejnego tomu. Magdaleno gratuluję! Z niecierpliwością czekam na dalsze losy Diany. A Ty Droga Czytelniczko/Drogi Czytelniku bramy raju stoją otworem. Dasz się zaprosić?

@book.moodpl

„Zaproszenie do raju” - wow, co to była za książka ?! 😲 A zakończenie ? Nie mogę uwierzyć, że historia Diany zakończyła się w tym momencie. Książka wzbudza wiele emocji, a oryginalna fabuła wciąga bez dwóch zdań. Czytając tę książkę nie mogłam się od niej oderwać. To co stworzyła autorka było świetne. Co prawda historia napisana przez Magdalenę Lisowską jest mocno pikantna i nie dla każdego to uważam, że jest to świetna historia. Dodatkowo nasza główna bohaterka Diana Orzeł, pomimo swoich preferencji i upodobań okazała się prawdziwą, twardą kobietą. Były momenty, gdzie poszła na skróty, ale nikt nie zakłada, że osoba którą poznajemy okaże się zła. Co prawda nie mogę pogodzić się z zakończeniem, ale liczę, że autorka napisze kontynuację, a my będziemy mogli poznać dalsze losy Diany. Zakończenie książki skłania Nas do refleksji i ostrożności. Na największe niebezpieczeństwo skazane jesteśmy my - kobiety. Niestety jesteśmy emocjonalne i czasami te emocji czy miłość przysłania nam trzeźwy osąd danej sytuacji. Dlatego jest ważne, aby na swojej drodze spotkać rozsądnego i mądrego mężczyznę, który będzie nas doceniał i szanował, a przy okazji był schronieniem, gdzie czujemy się bezpiecznie. Diana nie miała tyle szczęścia. Ale liczę, że autorka napisze drugą część historii i tam będzie bardziej łaskawa dla naszej głównej bohaterki. Ale gdyby nie to zakończenie i historii w jakiej znalazła się Diana, nie byłoby tyle emocji i książka nie byłaby tak wciągająca. Uwielbiam takie książki, gdzie tak dużo dzieje się. Uwierzcie mi na słowo, nie można było nudzić się. Przez tę historię wręcz się płynie. Polecam ! ❤️

@book.moodpl

A tutaj totalnie gorąca, pikantna, zmysłowa i lekka lektura! Zdecydowanie dla pełnoletnich czytelniczek- powieść nasączona erotyzmem!

Główna bohaterka to młoda kobieta, pewna siebie, odważna, przebojowa, szalona i gotowa na wszystko. Ciekawa nowych doświadczeń, eksplorująca dotąd nieznane dziedziny życia, jak na przykład nowe, całkiem nowatorskie doświadczenia seksualne. Diana, bo o niej mowa, nawiązuje "romans" w pracy, z którego trudno jej się wyplątać, unikając poważnych konsekwencji. W jej życiu prywatnym także dużo się dzieje, z jednej strony tęskni za swoim byłym partnerem a z drugiej strony jest otwarta na jednonocne przygody. Kiedy poznaje Mistrza jej życie zmienia się o 180 stopni, zaczyna być świadoma swoich potrzeb, budzi się w niej seksualność, sensualność i kobiecość. Bramy raju to także bramy królestwa grzechu, rozkoszy i rozpusty, ale Diana jest tak pewną siebie i brawurową osobą, że mknie przez życie niczym rozpędzone tornado i nie zastanawia się dwa razy nad raz podjętą decyzją. A konsekwencje będą ogromne.... Niebezpieczna gra, w której uczestniczy, dopiero się rozpoczęła, ale można powiedzieć, że Diana natychmiast się uzależnia od Mistrza, adrenaliny i jego oczekiwań. Diana stanie przed trudnym wyborem, który sprawi, że jej życie zmieni się już na zawsze. Czy będzie to dobry wybór? Końcówka i zwrot akcji jaki zafundowała nam autorka daje pewność, że kontynuacja będzie .. być MUSI!

Książkę bardzo szybko się czyta, jest wciągająca, zawiera mnóstwo soczystych scen. Jeśli chcesz przeżyć szaloną przygodę, doświadczyć niegrzecznych fantazji, przekroczyć bramy tabu i konwenansów i... trudno Cię zgorszyć - to jest to książka dla Ciebie ♥️☺️Jest specyficzna, niewątpliwie niejeden się w niej zatraci, bowiem opisuje zakazane wizje o których nawet nam się nie śniło 😂 Może to być odprężająca lektura na jeden wieczór... 7,5/10.

"Zaproszenie do raju" to zmysłowa, ciekawa, kusząca i nasycona erotyzmem historia, która 14 lutego miała swoją premierę ❤️
Jest to zdecydowanie lektura 18+ znajdziemy w niej dużo pikantnych i gorących scen, które mogę doprowadzić do szybszego bicia serca. Nasza główna bohaterka Diana jest bardzo ciekawą postacią z jednej strony bardzo ją polubiłam, a z drugiej były momenty kiedy miałam ochotę sama powiedzieć jej żeby się "ogarnęła", ponieważ zdążały się momenty, że Diana sama nie do końca wiedziała czego chce i była bardzo rozdarta. Tu z pomocą zawsze przychodziła jej najlepszą przyjaciółka Cyśka, którą bardzo polubiłam, była ona takim "dobrym duszkiem". Była wobec Diany bezpośrednia i w każdej sytuacji starała się jej pomóc. Przechodząc do naszego Mistrza to od początku jest on osobą bardzo tajemniczą, władczą i uwodzicielską, a świat który prezentuje naszej Dianie jest bardzo niemoralny pełen grzechu i rozpusty. Cały czas zastanawiam się czy skorzystałabym z zaproszenia gdybym była na miejscu Diany, a jeśli Wy jesteście ciekawi jaki RAJ stworzyła autorka i chcecie poznać Dianę i jej decyzję to bardzo serdecznie polecam sięgnąć po książkę 💌
Całość uważam, za bardzo dobry debiut. Historie czyta się zdecydowanie za szybko, bohaterowie i ich relacje między sobą są według mnie dobrze wykreowane. Akcja rozkręca się stopniowo. Mam już swój typ dotyczący osoby z jaką mogłaby się związać nasza Diana, ale tego Wam nie zdradzę. Na zakończenie dodam, że końcówka książki jest zaskakująca i dała mi trochę do myślenia. Już czekam na kontynuację 🔥

Książka była dla mnie pod wieloma względami fascynująca.

Po pierwsze - fabuła. Każdy element świata przedstawionego ma sens, nic nie jest przewidywalne, Diana (główna bohaterka) mknie przez życie jak szalona. Niemal każdy rozdział ma w sobie coś zaskakującego, a zakończenie jest mocnym cliffhangerem.

Po drugie - język. Zwięzły, konkretny, a jednak tak soczysty i plastyczny.

Po trzecie - czas. Książka jest tak wciągająca, że bez problemu przeczytacie ją w jeden wieczór.

Po ostatnie - niech mówi samo za siebie, że nie lubię romansów i erotyków, a ten przeczytałam jednym tchem i czekam z niecierpliwością na kolejne tomy.

Jeśli jest coś, czego się można przyczepić, to rzeczy czysto techniczne, głównie korektorskie - sprawy do poprawienia przez wydawnictwo przed dodrukiem. Na kilka podwójnych spacji można przymknąć oko, bo 99% czytelników tego nie zauważy. Znalazły się też sklejone wyrazy i jedna literówka - powinno być "tę", jest "tą". Koniecznie trzeba jednak poprawić zdanie, w którym napisano, że bohaterka pomalowała usta czerwoną sukienką, bo usta maluje się szminką ;)

Książka była dla mnie pod wieloma względami fascynująca.

Po drugie - język. Zwięzły, konkretny, a jednak tak soczysty i...

Łatwo wstąpić do raju. Ale czy równie łatwo można go opuścić?

Diana jest, młodą, śliczną kobietą, która przyciąga wzrok płci przeciwnej. Wiedzie na pozór ułożone życie. Wszystko się zmienia gdy do jej zespołu w pracy dołącza Anita, nowa przełożona. Kobieta potrafi zawrócić w głowie nie tylko mężczyznom. Diana pewnego dnia zostaje zaproszona na imprezę, która wywraca jej życie do góry nogami. Trafi do Raju gdzie może spełnić swoje najskrytsze fantazje erotyczne. Tajemniczy Mistrz zapewnia kobiecie niezapomniane doznania w świecie gdzie króluje grzech i rozpusta.

Tajemnicza okładka przyciąga wzrok. A historia jaką stworzyła autorka jest pełna napięcia seksualnego oraz emocjonalnego, co sprawia, że książkę czyta się bardzo szybko. Prosty język jest dodatkowym atutem. Nie zabraknie w niej także opisów bardzo gorących scen, jednak autorka robi to w sposób delikatny i pikantny, co daje czytającemu możliwość doświadczenia emocji i pobudzenia zmysłów.

Główna bohaterka miejscami gubi się w tym co robi. Pragnie dwóch mężczyzn naraz. Kochanek, który cały czas krąży wokoło kobiety oraz Mistrz, który jest władczy i żądny uwagi. Jeden i drugi przyciąga Dianę jak magnez i potrafi zaspokoić jej żądze. Dziewczyna ma wokoło siebie dodatkowo prawdziwego anioła jakim jest jej przyjaciółka, która potrafi wysłuchać.

#zaproszeniedoraju to idealna książka dla miłośników romansów erotycznych. Autorka wciąga czytelnika w świat zmysłowych doznań i emocji, tworząc niezapomnianą opowieść o gorącej i niebezpiecznej grze w którą zagrał Mistrz. Polecam lekturę wszystkim, którzy szukają emocjonującej lektury, która pobudzi ich zmysły.

Łatwo wstąpić do raju. Ale czy równie łatwo można go opuścić?

• Na Legimi
  • E-booki
  • Kindla
  • 2024 rok

Dodaj cytat z książki Zaproszenie do raju