Gdzie jest Kunegunda?

Okładka książki Gdzie jest Kunegunda?
Agnieszka Stelmaszyk Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Już czytam [Zielona Sowa] literatura dziecięca
48 str. 48 min.
literatura dziecięca
Już czytam [Zielona Sowa]
Zielona Sowa
2016-01-01
2009-01-01
48 min.

więcej Więcej

Przyjemna historyjka dla tych dzieci, które rozpoczynają przygodę z czytaniem. Dorosły lektor też nie będzie zgrzytał zębami podczas lektury. Proste słownictwo, ciekawe przygody, a to wszystko okraszone zabawnymi ilustracjami. Tematyka też może zaciekawić – mieszczuchy się dowiedzą, jak wygląda życie w obozie harcerskim. I kto to jest ten druh. I dlaczego nie ma łazienki....

Ciekawa książka która dzieje się w lesie. Opowiada o zniknieciu Kunegundy. Zachęcam żeby przeczytać.

Może być, ok

Zabawna i bardzo pouczająca książka ( zwłaszcza jeżeli chodzi o biwakowanie w lesie i co zrobić gdy się w nim zgubimy :) ) Dodatkowo jest mnóstwo ciekawych ilustracji i zadania podsumowywujące na końcu książeczki. Dobra zabawa i nauka w jednym.
Polecam

• Biblioteka
  • Przeczytane dzieciom
  • Papierowa
  • Chłopcy
  • 2018
  • Nauczyciel bibliotekarz
  • Czytane synkowi

Dodaj cytat z książki Gdzie jest Kunegunda?