Dusiciel. Tadeusz Kwaśniak - morderca gwałciciel

Okładka książki Dusiciel. Tadeusz Kwaśniak - morderca gwałciciel Andrzej Gawliński
Okładka książki Dusiciel. Tadeusz Kwaśniak - morderca gwałciciel
Andrzej Gawliński Wydawnictwo: Wydawnictwo Kryminalistyczne Seria: Polscy seryjni mordercy reportaż
reportaż
Polscy seryjni mordercy
Wydawnictwo Kryminalistyczne
2023-12-12
2023-12-12
zbrodnia true crime seryjny morderca dusiciel tadeusz kwaśniak

Kolejny sukinsyn , który nie powinien istnieć na tym świecie. Bardzo szkoda mi tych dzieci , które zabił/zgwałcił. I znów mamy tu porażkę systemu sprawiedliwości. Mężczyzna był wcześniej skazany za krzywdzenie dzieci i wyszedł za dobre sprawowanie:/ A po wyjściu co zrobił? Bydlak atakował dalej. Takie gnidy po pierwszym skazaniu nigdy nie powinny opuszczać więzienia. Książka mimo , że jest gruba to i tak błyskawicznie się czyta i nie nudzi choć niektóre zeznania mordercy ciężko się czyta. Zupełnie jak w książce o Henryku K. Na plus również zdjęcia z akt. I już nie mogę się doczekać kolejnych książek autora. Na razie kilka jest zapowiedzianych , ale nie wiadomo kiedy premiera. Jednak jak tylko będą dostępne od razu kupuję. Muszę też wspomnieć , że jest to pierwsza książka autora w której dowiadujemy się , że w kilku wizjach lokalnych brali udział członkowie rodziny zamordowanego/zgwałconego chłopca. Oczywiście nie byli to rodzice , ale np: wujek lub ciocia i naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić co musieli czuć będąc w tym samym pomieszczeniu co morderca i słuchając jak ten opowiada o zbrodni. Masakra. Pewnie gdyby mieli taką możliwość rozszarpaliby go na strzępy. Tak samo jest to również pierwsza książka autora w której nie dochodzi do żadnej rozprawy. Nawet jednodniowej , ponieważ Kwaśniak zabija się zaraz po badaniach psychologicznych będąc samemu w celi mimo , że nic nie wskazywało na to , że ma myśli samobójcze

• Autorzy: Andrzej Gawliński
  • Literatura faktu/reportaże
  • 🎥 Biograficzne, historyczne, na faktach, reportaż
  • Seryjni mordercy, zabójcy, kryminologia itp.
  • CDN
  • True crime, reportaż, na faktach

Dodaj cytat z książki Dusiciel. Tadeusz Kwaśniak - morderca gwałciciel