Tylko w duecie. Bis

Okładka książki Tylko w duecie. Bis Magdalena Kozakowska
Okładka książki Tylko w duecie. Bis
Magdalena Kozakowska Wydawnictwo: MK Magdalena Kozakowska Seria: Duet literatura obyczajowa, romans
Duet
MK Magdalena Kozakowska
2023-10-30
2023-10-30
druga szansa emocje romans

Zapraszam wszystkich do przeczytania cudownej powieści pt. "Tylko w duecie. Bis" autorstwa Magdaleny Kozakowskiej.

Za egzemplarz dziękuję autorce Magdalenie Kozakowskiej

"Tylko w duecie. Bis" jest kontynuacją pierwszego tomu. "Tylko w duecie" i dobrze jest przeczytać tom pierwszy, bo wydarzenia są ze sobą powiązane 😉.

Jak myślicie czy prawdziwa miłość pokona wszystko?

"Los jej nie oszczędzał, ale z każdej bitwy wyszła zwycięsko i z wysoko podniesioną głową"

Damian Domański - ma 28 lat, jest bardzo wrażliwy, przez ostatnie lata los go nie oszczędzał. Jak wysoką cenę przyszło mu zapłacić za miłość? Ma starszego brata Dominika i młodszą siostrę Darię. Ukończył studia medyczne. Kocha muzykę, która mu pomaga. Wciąż zakochany w Tamarze, która jest już zaręczona z Jamsem.

Tamara Bończyk - to piękna, młoda kobieta, z bolesną przeszłością, robi karierę muzyczną, jest narzeczoną Jamesa Jonesa. Jednak jej serce należy do kogoś innego... Czy spotkanie dawnego ukochanego sprawi, że dawne uczucia ożyją? Jak bardzo wiadomość o wyjściu Damiana z więzienia wypłynie na życie Tamary?

Kto i dlaczego naprawdę zabił Borysa? Jak brutalna okaże się prawda? Czy dojdzie do ślubu Jamesa i Tamary? O czym dowie się Tamara? Czy Tamara i Damian dostaną jeszcze jedną szansę na wspólną przyszłość i miłość? A może zdecydowanie za dużo ich dzieli niż łączy?

"On patrzył na mnie w taki sposób, jakby wiedział coś, czego inni nie chcieli lub nie byli w stanie dostrzec."

"Tłumaczy coś kobiecie przy stanowisku, ale z początku jej słowa do mnie nie docierają. Jestem zbyt oszołomiony. Ona naprawdę tu jest."

"Tylko w duecie. Bis" to powieść, która jest bardzo emocjonalna. Porusza dogłębnie serce czytelnika. Pokazuje jak bardzo ważne jest zaufanie, przyjaźń oraz miłość. Czy zawsze możemy wszystko wybaczyć? Od przeszłości nie ma ucieczki, ona zawsze nas dogoni. Akcja toczy się szybko, a pod koniec czytania książki dostajemy nawet elementy kryminalne, co sprawia, że fabuła jest ciekawsza. Niezwykli bohaterowie i muzyka w tle to doskonałe połączenie 😍. Koniec książki jest bardzo wzruszający i przydadzą się chusteczki. Gratulacje dla autorki Magdaleny Kozakowskiej za stworzenie tak emocjonalnej powieści. Każdy rozdział rozpoczyna kawałkiem tekstu piosenki. Na końcu książki znajduje się playlista. 🔥 Zachęcam i polecam wszystkim tę powieść.
P. S. Magdalena Kozakowska ma planach nagrywanie audiobooków.

Za egzemplarz dziękuję autorce Magdalenie Kozakowskiej

Jak myślicie czy prawdziwa miłość pokona...

Historia nadal była wiele razy przeze mnie przeklinana i też wiedziałam co się dzieje , kto z kim itd. Faktycznie zaskoczeniem było to kto zabił Borysa, ale oprócz tego nie było tutaj za dużo ciekawej historii.

Drugi tom historii Tamary i Damiana, dla których los nie był zbyt łaskawy i wszystko wskazuje, że już na zawsze zostali rozdzieleni.
Jestem zachwycona tą opowieścią, uwielbiam emocjonalne i skomplikowane fabuły książkowe i takie to wszystko właśnie było, do końca nie do końca wiadomo jak zakończą się losy głównych bohaterów. Z jednej strony można się spodziewać, że w końcu będą razem z drugiej los tak wiele razy ich rozdzielał, że traci się tą nadzieje… Zakończenie bardzo mnie wzruszyło. To książka przy której zwykła paczka chusteczek może nie wystarczyć.

"Życie kolejny raz śmieje mi się prosto w twarz. Czasami wydaje mi się, że los nie przewidział dla mnie szczęśliwego zakończenia. Za każdym razem ranię tych, których kocham."

"Tylko w duecie. Bis" Magdaleny Kozakowskiej to kontynuacja wydanej w 2022 roku powieści "Tylko w duecie". Po dramatycznym finale pierwszej części obserwujemy wyraźne przystopowanie akcji. Autorka dokonuje przeskoku w czasie, po którym stopniowo zapoznaje nas ze zmianami mającymi miejsce w życiu bohaterów. Już w pierwszych partiach tekstu dowiadujemy się jak potoczyły się losy książkowej pary - Tamary i Damiana. Wydarzenia, o których czytamy sprawiają wrażenie ostatecznych.
Czy rzeczywiście tak jest? Czy los tej dwójki jest już przesądzony, a może bohaterom uda się jeszcze dokonać zmian?

W drugiej części opowiedzianej przez siebie historii Magdalena Kozakowska dużo mówi o wybaczeniu, zarówno bliźniemu, jak i sobie. Niestety, często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nasze czyny uderzają nie tylko w innych ludzi, ale również w nas samych. Trudno powiedzieć w kogo bardziej. Dramatyczne wydarzenia na zawsze zostawiają swoje piętno, dlatego nie należy się od nich odcinać, tylko trzeba próbować przepracować przeżyte traumy. Chowanie głowy w piasek nic nie da, jedynie życie w zgodzie ze sobą jest w stanie zagwarantować nam szczęście.

"Tylko w duecie. Bis" to jednak przede wszystkim historia o miłości, która niespełniona domaga się ujścia. Drąży niczym wartki nurt, szuka najmniejszej szczeliny, by móc w pełni się rozlać. Czy uczucie Tamary i Damiana zburzy skalny mur, którym oboje się otoczyli? Każde z nich wiedzie swoje życie, w którym stara się nie pamiętać o przeszłości i zaciekle przeć do przodu, z lepszym lub gorszym skutkiem. Ale czy można budować swoją przyszłość, gdy przeszłość wciąż pozostaje niezamknięta?

Ta powieść wciąga od pierwszych stron wywołując w czytelniku całą paletę emocji. Z początku są to żal, a nawet rozczarowanie, które z biegiem czasu ulegają przeobrażeniu w bardziej pozytywne uczucia jak nadzieja, która niechciana, w miarę rozwoju akcji coraz bardziej się panoszy. Niestety później przychodzi przełomowy moment pełen niedowierzania i bólu. Naprawdę ciężko otrząsnąć się z tych wszystkich emocji. Jeszcze długo po zakończeniu lektury moje serce galopowało w niespokojnym rytmie.

Jeśli podobała Wam się historia opowiedziana na kartach powieści "Tylko w duecie", to druga część Was zachwyci. To niebalnalna kontynuacja, która z pewnością przypadnie Wam do gustu, sprawi, że z żalem będziecie żegnać się z bohaterami tej książki.

Moja ocena 8/10.

Wczoraj wpadła recenzja "Tylko w duecie", zatem dzisiaj jest idealny moment, aby napisać coś o drugiej z książek Magdaleny Kozakowskiej, która trafiła do mnie w ramach BookToura organizowanego przez @seafullofbooks. "Tylko w duecie. Bis", bo oczywiście o niej mowa to jak można przeczytać w opisie — długo wyczekiwana kontynuacja losów Tamary i Damiana. Na szczęście, ja wcale nie musiałam na nią czekać!

Od wydarzeń, które miały miejsce na końcu poprzedniej części mijają prawie trzy lata. Lata, które wcale nie były sielankowe. Z wiadomych przyczyn życie Damiana stanęło w miejscu. Trudno było mu pogodzić się z tym, co go spotkało, ponieważ nigdy nie przypuszczał, jak wysoką cenę przyjdzie mu zapłacić za miłość. Natomiast Tamara pozostawiła przeszłość za sobą. Jej kariera ruszyła z kopyta, a w jej życiu pojawił się inny mężczyzna. Czy zatem historia Tamary i Damiana na dobre dobiegła końca?

Nic bardziej mylnego. Ich losy jeszcze nie raz się ze sobą przetną. Jednak to od nich będzie zależało, czy zdecydują się pójść razem tą samą drogą. A jeżeli jesteście ciekawi ich decyzji, koniecznie sięgnijcie po książkę "Tylko w duecie. Bis".

Muszę przyznać, że po przeczytaniu zakończenia pierwszej części, na moje usta cisnęło się wiele niecenzuralnych słów. Dlatego mimo późnej pory od razu rzuciłam się do czytania początku kolejnego tomu, żeby znaleźć odpowiedź na pytanie: Co tam się odwaliło?! Na szczęście miałam taką możliwość i nie musiałam pozostać w stanie zawieszenia w oczekiwaniu na wydanie kontynuacji. I chyba wreszcie zrozumiałam, dlaczego niektórzy czytelnicy zwlekają z sięgnięciem po serie do momentu, aż wszystkie części zostaną wydane.

W tej części trochę nie mogłam pojąć sposobu myślenia głównej bohaterki, która w mojej ocenie przez większość książki oszukiwała samą siebie. Nie bardzo wiem, co chciała tym osiągnąć, ale wielokrotnie wywracałam oczami, próbując zrozumieć, czym tak naprawdę kieruje się, podejmując takie, a nie inne decyzje. Gdyby było to możliwe, najchętniej weszłabym do książki i zdzieliła ją w łeb i to najpewniej czymś ciężkim.

Chociaż bardzo chciałabym rozpisać się na temat fabuły, która niejednokrotnie sprawiała, że miałam w oczach łzy, niestety nie mogę tego zrobić, ponieważ mogłabym w ten sposób zepsuć innym czytelnikom radość z czytania. Musiałabym zaspoilerować zbyt wiele fragmentów, a nie chcę tego robić, więc wspomnę tylko, że muzyka nadal odgrywa dużą rolę w tej publikacji, co niezmiennie raduje moje serce.

"Tylko w duecie. Bis" mimo mojej irytacji zachowaniem Tamary, podobało mi się trochę bardziej niż pierwszy tom. Myślę, że autorka stanęła na wysokości zadania i wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich czytelników, którzy chcieli poznać zakończenie tej historii. Dlatego, jeżeli lubicie emocjonalne historie miłosne, nie możecie przejść obojętnie obok serii "Duet", której lekturę serdecznie Wam polecam.

Seria, która okazała się być pierwszą perełką tego roku!
Romans z wątkiem muzycznym w tle i historia Tamary i Damiana, która okazuje się być wyboista. Z zapartym tchem śledziłam ich losy i mocno im kibicowałam. Obie książki mają stosunkowo nie wiele stron jednak są one tak emocjonujące, że nie da się ich odłożyć nawet na chwilę, odrazu zaznaczam, że pierwszy tom kończy się w taki sposób, że trzeba sięgnąć po kolejny. Szczerze mówiąc po okładce nie spodziewałam się tak cudownej historii, autorka porusza ważne tematy takie jak miłość siostrzana i to jak wiele jesteśmy w stanie poświęcić i znieść dla osoby którą kochamy. Uczucie między bohaterami rodzi się w swoim powolnym tempie co sprawia, że historia jest bardzo realna i mogła by się wydarzyć na prawdę.
Zniewalająca opowieść o prawdziwej miłość dla której jest się w stanie poświęcić wszystko, problemach i trudach życia codziennego. Czy tajemnice i cierpienie z tym związane zniszczą tworzącą się relacje głównych bohaterów ?
Dajcie się przekonać i poznać tą niezwykle emocjonującą historię ✨

Seria, która okazała się być pierwszą perełką tego roku!

Uwaga może zawierać spoiler ⚠️

Minęły 3 lata, odkąd Damian został skazany za morderstwo i odsiaduje karę, za coś, czego nie zrobił. To, co go najbardziej zraniło to fakt, że Tamara w niego zwątpiła. Dziewczyna układa sobie życie na nowo u boku innego mężczyzny, z którym za kilka miesięcy ma wziąć ślub. Niespodziewanie na jaw wychodzą okoliczności, które oczyszczają Damiana z zarzutów. Tamara oszukuje się, że jej życie jest stabilne, a przeszłość ma już dawno za sobą, jednakże przekorny los wciąż stawia Damiana na jej drodze. Czy Damian i Tamara dadzą sobie szansę na bis?

Cudownie jest to, jak bardzo autorka rozwija swój talent z każdą kolejną książką, serwując nam jeszcze mocniejszą dawkę wzruszeń, uczuć i emocji. „Tylko w duecie bis” to nie cukierkowa historia miłosna, a opowieść o dawaniu drugiej szansy i walce serca z rozumem. Wspaniałym elementem historii jest muzyka, która jest wpleciona w całą fabułę. Playlista stworzona przez autorkę jest gratką dla tych, którzy kochają czytać, wsłuchując się w muzykę. Wisienka na torcie jest wątek kryminalny, który potęguje towarzyszące czytaniu napięcie.

Magdalena Kozakowska serwuje nam również realistyczny obraz tego, jak pobyt w wiezieniu wpływa na człowieka i go zmienia. Po wyjściu z więzienia Damian próbuje poradzić sobie z nową rzeczywistością i uporać się ze swoimi emocjami i demonami.

Jeśli czytaliście „Tylko w duecie”, nie muszę was namawiać do sprawdzenia, jak potoczą się dalsze losy Tamary i Damiana. A jeśli nie znacie tej historii, polecam sięgnąć po oba tomy! Ja z niecierpliwością będę czekać na kolejne książki autorki.

Uwaga może zawierać spoiler ⚠️

To moje drugie spotkanie z twórczością autorki. Książka "Tylko w duecie. Bis" jest bezpośrednią kontynuacją "Tylko w duecie" i powieści te należy czytać w odpowiedniej kolejności żeby zrozumieć wszelkie zależności oraz ciąg przyczynowo - skutkowy wszystkich wydarzeń. Magda pierwszy tom zakończyła w taki sposób, że moje serce na chwilę zgubiło rytm, a ja nie mogłam się doczekać dalszych losów bohaterów. W książce znajdziemy motyw drugiej szansy. Stylistyka i język jakim posługuje się autorka jest bardzo lekki, prosty i przyjemny w odbiorze co sprawia, że książkę czyta się w zawrotnym tempie, ja pochłonęłam ją w jeden dzień i nie odłożyłam póki nie poznałam zakończenia tej historii. Tą powieść czytałam już jakiś czas temu, a nadal pamiętam wszystkie emocje towarzyszące mi podczas lektury. Fabuła została w interesujący sposób nakreślona, przemyślana i bardzo dobrze poprowadzona. Bohaterowie zostali w świetny sposób wykreowani. To autentyczne postaci, które nie są idealne, mają swoje wady i zalety, tak jak my popełniają błędy, postępują pod wpływem emocji dlatego tak łatwo się z nimi utożsamić w wielu kwestiach. Jestem również pewna, że śmiało moglibyśmy spotkać ich w rzeczywistości. Historia została przedstawiona z perspektywy Tamary i Damiana co pozwoliło mi jeszcze lepiej ich poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, z czym się zmagają, mogłam dowiedzieć się jakie wydarzenia z przeszłości odcisnęły piętno na ich obecnym życiu, a tym samym mogłam lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. Oboje polubiłam już w pierwszym tomie i byłam szalenie ciekawa jak autorka dalej poprowadzi ich losy.. jednak nie spodziewałam się aż tak potężnego ładunku emocjonalnego jeśli chodzi o ich aktualną relację i wręcz namacalne przyciąganie między Tamarą i Damianem. Oboje musieli przejść naprawdę długą i kręta drogę, musieli pokonać wiele przeciwności losu, które w znaczącym stopniu wpłynęły na życie ich oraz ich bliskich. Ja odczuwałam całą sobą wszystkie targające nimi emocje, z przejęciem śledziłam każde słowo, każdy gest. Autorka w umiejętny sposób budowała tutaj napięcie, w szczególności jeśli chodzi o kolejne skrywane tajemnice, które poraz kolejny mocno namieszały w życiu bohaterów. Tak naprawdę trudno było przewidzieć co się dostanie na kolejnej czytanej stronie. W pewnym momencie Magda zaserwowała tutaj takie plot twisty, że ja po prostu nie mogłam wyjść z podziwu! Takiego obrotu sprawy to ja się nie spodziewałam! Magda w swojej powieści porusza wiele ważnych, życiowych i ponadczasowych problemów, które tak naprawdę mogą spotkać każdego z nas czy naszych bliskich, wywołując przy tym lawinę skrajnych emocji. Zdarzały się momenty kiedy łza kręciła się w oku, ale również były takie, że miałam ochotę wejść do tej książki żeby przytulić, wesprzeć bohaterów, a nawet nimi potrząsnąć. Autorka na kartach swojej powieści ukazuje wiele uniwersalnych prawd i wartości, którymi powinniśmy kierować się w życiu. "Tylko w duecie. Bis" to emocjonująca, poruszająca, miejscami trudną opowieść o drugich szansach, wybaczaniu, podążaniu za głosem serca oraz miłości, takiej ponad wszystko! Cudownie spędziłam czas z tą książką i czekam już na kolejne powieści spod pióra autorki! Polecam! To moje drugie spotkanie z twórczością autorki. Książka "Tylko w duecie. Bis" jest bezpośrednią kontynuacją "Tylko w duecie" i powieści te należy czytać w odpowiedniej kolejności żeby zrozumieć wszelkie zależności oraz ciąg przyczynowo - skutkowy wszystkich wydarzeń. Magda pierwszy tom zakończyła w taki sposób, że moje serce na chwilę zgubiło rytm, a ja nie mogłam się doczekać dalszych losów bohaterów. W książce znajdziemy motyw drugiej szansy. Stylistyka i język jakim posługuje się autorka jest bardzo lekki, prosty i przyjemny w odbiorze co sprawia, że książkę czyta się w zawrotnym tempie, ja pochłonęłam ją w jeden dzień i nie odłożyłam póki nie poznałam zakończenia tej historii. Tą powieść czytałam już jakiś czas temu, a nadal pamiętam wszystkie emocje towarzyszące mi podczas lektury. Fabuła została w interesujący sposób nakreślona, przemyślana i bardzo dobrze poprowadzona. Bohaterowie zostali w świetny sposób wykreowani. To autentyczne postaci, które nie są idealne, mają swoje wady i zalety, tak jak my popełniają błędy, postępują pod wpływem emocji dlatego tak łatwo się z nimi utożsamić w wielu kwestiach. Jestem również pewna, że śmiało moglibyśmy spotkać ich w rzeczywistości. Historia została przedstawiona z perspektywy Tamary i Damiana co pozwoliło mi jeszcze lepiej ich poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, z czym się zmagają, mogłam dowiedzieć się jakie wydarzenia z przeszłości odcisnęły piętno na ich obecnym życiu, a tym samym mogłam lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. Oboje polubiłam już w pierwszym tomie i byłam szalenie ciekawa jak autorka dalej poprowadzi ich losy.. jednak nie spodziewałam się aż tak potężnego ładunku emocjonalnego jeśli chodzi o ich aktualną relację i wręcz namacalne przyciąganie między Tamarą i Damianem. Oboje musieli przejść naprawdę długą i kręta drogę, musieli pokonać wiele przeciwności losu, które w znaczącym stopniu wpłynęły na życie ich oraz ich bliskich. Ja odczuwałam całą sobą wszystkie targające nimi emocje, z przejęciem śledziłam każde słowo, każdy gest. Autorka w umiejętny sposób budowała tutaj napięcie, w szczególności jeśli chodzi o kolejne skrywane tajemnice, które poraz kolejny mocno namieszały w życiu bohaterów. Tak naprawdę trudno było przewidzieć co się dostanie na kolejnej czytanej stronie. W pewnym momencie Magda zaserwowała tutaj takie plot twisty, że ja po prostu nie mogłam wyjść z podziwu! Takiego obrotu sprawy to ja się nie spodziewałam! Magda w swojej powieści porusza wiele ważnych, życiowych i ponadczasowych problemów, które tak naprawdę mogą spotkać każdego z nas czy naszych bliskich, wywołując przy tym lawinę skrajnych emocji. Zdarzały się momenty kiedy łza kręciła się w oku, ale również były takie, że miałam ochotę wejść do tej książki żeby przytulić, wesprzeć bohaterów, a nawet nimi potrząsnąć. Autorka na kartach swojej powieści ukazuje wiele uniwersalnych prawd i wartości, którymi powinniśmy kierować się w życiu. "Tylko w duecie. Bis" to emocjonująca, poruszająca, miejscami trudną opowieść o drugich szansach, wybaczaniu, podążaniu za głosem serca oraz miłości, takiej ponad wszystko! Cudownie spędziłam czas z tą książką i czekam już na kolejne powieści spod pióra autorki! Polecam!

"Tylko w duecie. Bis" to dalsze losy bohaterów pierwszej części czyli Tamary i Damiana. Jest to niezwykła historia dwojga ludzi, których niefortunne zdarzenia zmieniają bieg ich życia. To piękna powieść o miłości, przyjaźni, oddaniu, walce o siebie. Już od pierwszego rozdziału autorka wprowadziła mnie w osłupienie tym, co działo się na stronach tej powieści. Miałam takie: "CO?! ALE JAK?!" i zdanie po zdaniu myślałam co wydarzy się dalej, a za każdym razem, kiedy w głowie miałam, że teraz to już wszystko jasne... Magda robiła "Tak? No to patrz" i serwowała kolejny plot twist. Mimo, że jest to romans idealny na walentynkowy czas to świetnie wplątany jest tutaj wątek kryminalny, którego się nie spodziewałam i który ponownie mnie zaskoczył. Przykro mi tylko, że to już koniec tej historii, bo pochłonęłam ją na raz, a do tego jest to naprawdę wartościowa książka. Mam nadzieję, że autorka nie będzie kazała nam długo czekać i wkrótce po raz kolejny zaskoczy nas nową historią, w której zatracimy się bez reszty.

Damian nie spodziewał się że los spłata mu takiego figla i przez pewne wydarzenia związek z jego ukochaną zostaje drastycznie przerwany. A to wszystko przez jedno wielkie nieporozumienie. Jednak czas leciał dalej i od ostatniego wydarzenia mijają trzy lata. Które nie były dla niego łaskawe. Natomiast w tym samym czasie gdy on odsiadywał wyrok w więzieniu, Tamara aż kwitła ze szczęścia. Jej kariera nabrała tempa, a przy jej boku miała wspaniałego wspierającego ją Jamesa. Brakowało już tylko kilka miesięcy by para stanęła na ślubnym kobiercu. Jednak jak to w życiu bywa wraca do niej przeszłość w postaci byłego ukochanego, który zostaje oczyszczony ze wszelkich zarzutów jakie mu postawiono. Co zrobi w tej sytuacji kobieta, czy ulegnie urokowi swojego byłego i ułoży sobie z nim życie?? Czy jednak uczucie którym darzy Jamesa będzie silniejsze i pokona wszystkie przeszkody które czyhają na ich związek??? Jak zakończy się ta piękna miłość Damiana i Tamary??

Kontynuacja świetnej powieści romantycznej o dalszych losach Damiana i Tamary doczekała się kontynuacji. Poprzedni tom urywa się w takim momencie że katuszami było czekać na kolejną część. Na szczęście autorka dała nam ją. I szczerze zmiotła moje emocje już na samym początku, doszczętnie. Na takie spotkanie tej dwójki nie byłam przygotowana, nie tak wyobrażałam sobie zakończenie ich historii. Ale może zacznę od początku, autorka w świetny sposób manewrowała emocjami czytelnika, od radości po smutek, od gniewu po radość. Świetne zwroty akcji które za nic nie zdradzają kolejnych kroków bohaterów, będą idealną wisienką na torcie. Myślicie że dacie radę przewidzieć koniec tej historii, to jesteście w błędzie, nie ma po drodze nawet namiastki tego jak się ona zakończy, autorka zadbała o to aż do samego końca. Jeśli macie ochotę na romans który was wciągnie, zaintryguje, ujmie ogromem uczuć to ta powieść będzie dla was idealna. Urozmaiceniem będzie tutaj wątek walki o miłość i przyjaźń. Pożądanie, zaufanie lub jego brak, wiara, nadzieja to tylko namiastka tego co nam tutaj pisarka serwuje. Cienka linia między nienawiścią i miłością będzie naprawdę ciężką granicą do przejścia i bohaterzy będą zmuszani się z tym zmierzyć, czy im się podoba czy nie. Dodatkowym atutem jest lekkie pióro autorki które umili wam przeprawę przez kartki tej powieści, dzięki temu miło spędzicie czas.

• BookTour
  • Niezapomniane