Black Room

Okładka książki Black Room Iwona Feldmann
Okładka książki Black Room
Iwona Feldmann Wydawnictwo: KROPLE CZASU STUDIO WYDAWNICZE Cykl: Gorące chwile (tom 5) literatura obyczajowa, romans
Gorące chwile (tom 5)
KROPLE CZASU STUDIO WYDAWNICZE
2023-07-17
2023-07-17
wakacje romans opowiadania black room

Noah się nie przywiązuję, on zalicza panienki. Ale pewnej nocy w pociągu w drodze na zgrupowanie w Savannah przeżywa upojne chwile z pewną dziewczyną, z tej nocy zapamiętał tylko  jej oczy, jakie jest jego zdziwienie gdy rano okazuje się, że to nie z nią spędził ten przyjemny czas a więc z kim.? Ava to spokojna dziewczyna, którą pociąga Noah, ale dziewczyna wzbrania się przed tą znajomością gdyż chłopak to gracz. Przyciąganie jest co raz silniejsze, ciężej mu się oprzeć i Noah nie odpuszcza, jest bardzo uparty, żeby zaimponować dziewczynie. Co się wydarzy, gdy dziewczyna pójdzie za nim i trafi do pewnego pokoju. Co tam zobaczy? To co się dzieje w Black Room zostaje w nim. Czy relacja Avy i Noaha ma szansę się rozwinąć w coś więcej? Czy oboje dadzą sobie na to szansę?
Jest to krótkie gorące opowiadanie idealne na chwilę relaksu, gorąco zachęcam was do przeczytania

Fajna, szkoda że taka krótka.

Fajna, szkoda że taka krótka.

"BLACK ROOM"

PREMIERA 17.07.2023 R.

Idealna na lato :)

"Black Room" druga część serii "Gorące chwile" porywające opowiadanie, tutaj nie ma czasu na nudę. Tym razem poznajemy Noah i Ave. Od pierwszego spotkania przyciąga ich do siebie, a może od spojrzenia???

Noah zachwyciły oczy nieznajomej, którą spotkał podczas niesamowitej nocy w pociągu. Lubi się ostro zabawić i tak było tym razem. Nie może sobie przypomnieć co działo się w nocy , a rano okazało się że spędził on czas nie z tą kobietą co chciał. Czy odnajdzie kobietę, która go zachwyciła?

Znajdzie ją na plażach Savannah czy w "black room"?

Czy wakacyjna przygoda przetrwa kiedy wrócą do rzeczywistości?

Gorąco polecam Wam opowiadanie od Iwony. Druga część jeszcze bardziej mi się spodobała najbardziej ze względu na bohaterów, a w szczególności Noah. Niegrzeczny chłopak, imprezowicz, no cóż, takich lubimy najbardziej :),kiedy jednak poznajemy tajemnice z przeszłości, jakie skrywa Noah, to zrozumiemy jego postępowanie.
Dodatkowo zostaliśmy zaproszeni do tajemniczego pokoju, a w nim DZIEJE SIĘ!!!

Pikantnie, gorąco i zdecydowanie będzie Niegrzecznie :)

Iwona po raz kolejny zabiera nas w świat namiętności, gdzie bohaterowie odkryją coś więcej niż pożądanie. Opowiadania, które za szybko się skończyło. Bardzo polubiłam tę parę, świetnie spędziłam z nimi czas.

Zatracić się w czymś lekkim, swobodnym, zmysłowym oraz tajemniczym.

Zapraszam

#ebook dostępny jest na stronach internetowych #legimi #empikgo oraz pozostałych stronach.

@sylwiassssss

"BLACK ROOM"

PREMIERA 17.07.2023 R.

Idealna na lato :)

Noah lubi się dobrze zabawić, a dziewczyny lecą do niego niczym ćmy do światła. Jest wolnym ptakiem, który w pełni korzysta z życia. Kiedy w pociągu zabawia się z jakąś dziewczyną, ktoś im nagle przerywa, a wtedy on… dostrzega najpiękniejsze oczy jakie kiedykolwiek widział.
Ava jest spokojna, raczej trzyma się na uboczu.
Tych dwoje stanie na swojej drodze, ale czy coś z tego wyjdzie? Czy Noah będzie potrafił powstrzymać swoje przygody z seksem i czy Ava otworzy się na niego?

„Brałem, nic z siebie nie dając. Żyłem po to, aby grać w piłkę oraz dobrze i intensywnie się bawić. Potrzebowałem silnych doznań i chciałem, żeby moja partnerka dawała mi to, co dla mężczyzny najlepsze.”

Kolejne krótkie opowiadanie od Iwony Feldmann. Tym razem pojawi się więcej gorących scen, które zostaną zdominowane przez miłosne uniesienia bohaterów. On i Ona to całkowite przeciwieństwa, ale jak sami dobrze wiemy, to właśnie one lubią się do siebie wzajemnie przyciągać. On nie może przestać o niej myśleć, a Ona również coraz bardziej zaczyna się nim interesować. I kiedy on odpuszcza, to ona przejmuje inicjatywę.

To opowiadanie jest idealne na letni wieczór. Mamy plażę, sportowców, dobrą zabawę, a także odkrywanie własnych doznań. Pojawia się również tajemniczy Black room, w którym może się wszystko zdarzyć, więc trzeba się dobrze zastanowić, czy na pewno chce się do niego wejść.
Wakacyjna szalona przygoda, której nie chce się przerywać, temperamentny bohater, który zawsze bierze to co chce, oraz bohaterka, która odkrywa w sobie nowe uczucia.

Czy jedno przypadkowe spotkanie może zmienić nasze dotychczasowe zwyczaje i przyzwyczajenia? Czy nowo poznana osoba będzie w stanie zapomnieć o swojej przygodzie, kiedy wróci do domu? Przekonajcie się o tym sami.

"Black room" to króciutkie opowiadanie zawierające sceny erotyczne, w którym pojawiają się bohaterowie lubiący się niegrzecznie zabawić. Jeśli lubicie takie klimaty, koniecznie przeczytajcie.

Ava jest spokojna, raczej trzyma się na uboczu.
Tych dwoje stanie na swojej drodze, ale czy coś z...

☀️ RECENZJA OPOWIADANIA ☀️
"Czułem tylko, że moje serce i rozum nie zniosą tego, nie wytrzymam i oszaleję bez niej, a moje dotychczasowe życie roztrzaska się na kawałki."

Współpraca reklamowa z @iwonafeldmann_pisarz @krople_czasu

Kolejny raz dałam się porwać niebezpiecznie gorącemu opowiadaniu Iwonki. Black room choć krótkie i niepozorne, skrywa dużo dobrego dla miłośników dosyć ostrych erotyków. Ava i Noah podczas wycieczki koedukacyjnej stają na swojej drodze, i choć nieprzewidywali większych zmian, znajomość ta całkowicie odmieni ich los. Noah uwielbia ostrą zabawę, otwarte karty, łatwe dziewczyny i kobiety, jego fantazja nie ma granic. Nawet podczas wycieczki, wie jak doskonale się zabawić i nie zamierza się ograniczać. Jego drogę kilkukrotnie przecina Ava, o której zaczyna myśleć w każdej chwili. Podczas kolejnego Black roomu, każdy mógł dać się porwać żądzy namiętności bez ograniczeń, a na drodze Noah kolejny raz stanęła Ava, której doświadczenie jest zerowe. Od dawna podoba jej się Noah, i dla niego postanowiła zaryzykować, choćby po tym miała zbierać serce z podłogi, nic jej już nie powstrzyma.

Króciutkie opowiadanie w formie ebooka, to 2 część serii wycieczkowych szaleństw, jest bardzo wciągające, akcja dzieje się szybko. Tym razem w rolach głównych występują Ava i Noah, każde inne, totalne przeciwieństwa, które w jednej chwili znajdują nie tylko dobrą zabawę, ale także osobę, którą będą chcieli zatrzymać na dłużej. On odkąd zaczął dorastać, wszystkie stresy odreagowywał seksem, był wulkanem energii i zawsze znajdował się w samym centrum wydarzeń, nie przepuszczał okazji. Ava natomiast jest jego przeciwieństwem, woli trzymać się na uboczu i jest spokojna, długo powstrzymywała się, a teraz stawia wszystko na jedną kartę. Nie zapowiadało to dobrego zakończenia, ale koniec końców każdy czytelnik powinien być usatysfakcjonowany. Polecam i zachęcam do przeczytania ebooka. Czekam już na ostatnie gorące opowiadanie.

☀️ RECENZJA OPOWIADANIA ☀️

Współpraca reklamowa z @iwonafeldmann_pisarz @krople_czasu

"-Czego ty chcesz od moich oczu? (...)
– Twoje oczy są piękne, mógłbym w nie pa­trzeć i… (...) Właśnie gdy pa­trzysz na mnie tak jak teraz… niczego więcej mi nie trzeba."

Noah nie stronił od zabaw, używek i przygód na jedną noc z kobietami. Lubił to. Bez żadnych zobowiązań, tylko dobra zabawa i świetnie spędzony czas. Tak też było tym razem podczas wyjazdu jego drużyny na zgrupowanie. Swoją zabawę zaczął już w pociągu. Niestety ktoś im przeszkodził.. I wtedy zobaczył jej oczy, które wryły się w jego pamięć.

"Mogłem nie pamiętać, co robiłem i co się wokół działo, ale jej oczu nie za­pomnę. To spo­jrze­nie chyba już na resztę życia wryło się w moją pamięć."

Kim jest ta tajemnicza dziewczyna o niezwykłych oczach? Czy Noah zdoła ją odnaleźć? Gdzie ma jej szukać- na słonecznej plaży, czy może w ciemnym black roomie? W końcu jeśli już wejdziesz, nie wyjdziesz nie oddając siebie...

Opowiadanie dostępne jest w wersji e-book oraz audiobook.

Kolejne krótkie opowiadanie erotyczne autorstwa Iwony Feldmann, z którym spędziłam miło popołudnie! Wakacyjny klimat, plaża, sportowcy, dobra zabawa, niezapomniana przygoda i .. tajemniczy black room. Kto odważyłby się do niego wejść?

Noah jak dotąd patrzył tylko na siebie, nigdy nie patrzył na żadną kobietę poważnie. Nie chciał związku, chciał zabawy. Wszystko się zmieniło, kiedy poznał Avę, a dokładniej w chwili, kiedy spojrzał w jej oczy. Jakby nagle uderzyła w niego strzała Amora. Podobało mi się w nim to, że był stanowczy i za wszelką cenę chciał odnaleźć dziewczynę. Tyllo to się dla niego liczyło. Był zdeterminowany i czuł, że coś się zmieniło.

Nic dziwnego, że Ava uległa chłopakowi. W końcu był przystojnym sportowcem, który był w centrum zainteresowania. Wiedział jak postępować z kobietami. Pomiędzy tymi bohaterami czuć przelatujące iskry i pożądanie.

Ava postanawia wykorzystać zainteresowanie chłopaka swoją osobą. Ma do niego dość nietypową prośbę. Idąc za nim trafia do czarnego pokoju.

Czego chce Ava? Czy Noah spełni jej prośbę? Co ze wydarzy w black roomie i jakie panują tam zasady? - właśnie to ciekawiło mnie najbardziej! Zdradzę wam, że będzie gorąco i ... niegrzecznie 😊🥵 szczegóły musicie poznać już sami . 🥰 ja czekam na kolejne opowiadanie.

"-Czego ty chcesz od moich oczu? (...)

Tytuł : Black Room
Autor : Iwona Feldmann
Wydawnictwo :Krople Czasu Studio Wydawcznicze.
Data premiery : 17 lipiec 2023

Opis e-booka :
Noah przeżył niesamowitą noc w pociągu z kobietą, której oczy go zachwyciły. Jakież było jego zdziwienie, gdy rano okazało się, że tej nocy przeleciał nie tę kobietę, którą chciał.
Kogo więc spotkał w pociągu i najważniejsze kim była ta dziewczyna, która tak na niego patrzyła i która była razem z nim? Mógł nie pamiętać z kim był, co robił, co się wokół działo, ale jej oczu nigdy by nie zapomniał. Czy wśród tłumu uczestników wycieczki znajdzie kobietę, która go tak zachwyciła? Czy ma szukać jej w blasku słońca na plażach Savannah, czy w black roomie?
Kto wejdzie już nie wyjdzie nie oddawszy nam siebie.

"Coś ciągnęło mnie w jego stronę. Może to była ta tajemniczość, a może nonszalancja i olewanie wszystkiego, a może to, że
wszystkie kobiety się za nim oglądały."

Idealnie gorąca historia na upalne popołudnie. 🥵 Przy tej histori nie ma czasu na nudę, a strony szybko uciekają. Ledwo czytelnik wciągnie się w opowieść Avy i Noah a tu nagle boom - koniec opowiadania.
Noah to gorący piłkarz, któremu ciężko jest się oprzeć dobrej zabawie 😈 i pięknym dziewczynom.
Więc co może zrobić przystojny piłkarz, któremu w głowie od pamiętnej nocy są tylko te piękne duże oczy pewnej dziewczyny? Czy uda mu się do niej zbliżyć podczas wycieczki?

"Zastanawiałem się kiedyś, czy na świecie jest jakaś słodka c*****ka, która zawładnie moim sercem. Jak do tej pory takiej
nie znalazłem i się na to nie zanosiło.
Po co szukać, skoro się czegoś nie
potrzebuje? Wtem pojawiła się Ava i
wystarczyły mi tylko jej oczy.
Kiedy na mnie patrzyła, cały świat
przestawał się liczyć."

Ava z przyjaciółkami udają się do klubu, dziewczyna na imprezie widzi Noah, który z kolegami gdzieś wychodzi, postanawia iść za nim, ponieważ ma do niego pewną prośbę.
Ava dociera do pokoju hotelowego gdzie odbywa się impreza black room.
Co to za impreza?
Czego Ava chciała od Noah?
Czy po tej wspólnej imprezie będą mogli zapomnieć o sobie na wzajem?
Czy kiedy wrócą do Waszyngtonu to będą udawać nieznajomych? Czy może jednak spróbują być razem?
Gorąco polecam wam tę krótką historię jak i również zachęcam do zapoznania się z "Summer Kiss", "Waiting for love" oraz "Wakacje z szefem".

Tytuł : Black Room
Autor : Iwona Feldmann
Wydawnictwo :Krople Czasu Studio Wydawcznicze.
Data premiery : 17 lipiec 2023

Opis e-booka :
Kogo więc spotkał w pociągu i najważniejsze kim była ta...

🖤💋 RECENZJA PRZEDPREMIEROWA 💋🖤

Kto wejdzie, już nie wyjdzie nie oddawszy nam siebie.

Kochani przychodzę do was z kolejnym świetnym i gorącym opowiadaniem 18+, jakim jest „Black Room” kontynuacja dalszych losów bohaterów z „Waiting for love”.
Tym razem autorka opisuje o kolejnej przyjaciółce przebywającej na wakacjach w Savannah, Avie i piłkarzu Noah.
Fajnie też było przeczytać ponownie o bohaterach poprzedniej części.
To było krótka historia pełna namiętności, pożądania, przygód, tajemnic i jak zawsze humoru, którego nie mogło zabraknąć.

Noah, jadąc, pociągiem na zgrupowanie spędza namiętną noc z kobietą, którą został oczarowany. Jednak na drugi dzień okazuje się, że prawdopodobnie przesłał się nie z tą kobietą, którą chciał.
Kim tak naprawdę była dziewczyna, którą spotkał tamtej nocy?
Czy na wakacjach wśród uczestników znajdzie kobietę, która zawróciła mu w głowie?
A może spotka ją w black roomie?
Czy Ava i Noah mają szansę na miłość, a może to tylko wyłącznie silne pożądanie?

Noah tajemniczy mężczyzna taki typowy lowelas traktujący kobiety przedmiotowo, z którymi lubi się ostro zabawić i nic więcej
🔥😈.
Czy Avę również potraktuje jako przygodę?

Ava w podróży na wakacje przeżyła coś wspaniałego z pewnym mężczyzną, o czym nie może zapomnieć.
Co się wydarzy?

Między tą dwójką już od pierwszej chwili coś zaczęło iskrzyć i było czuć to przyciąganie, choć oboje bardzo się przed tym bronili.

Więcej wam nie zdradzę, żeby wam nie psuć przyjemności z czytania.

Powiem tylko tyle, że zakończenie bardzo mi się podobało, aż miałam ochotę na więcej. Jeśli lubicie takie opowiadania, gdzie jest mega pikantne i niegrzecznie to gorąco polecam wam przeczytać. ❤️
⭐ 10 /10

Dziękuję za ebooka do recenzji

🖤💋 RECENZJA PRZEDPREMIEROWA 💋🖤

Kto wejdzie, już nie wyjdzie nie oddawszy nam siebie.

Fajnie też było...

• Brak