Summer Kiss

Okładka książki Summer Kiss Iwona Feldmann
Okładka książki Summer Kiss
Iwona Feldmann Wydawnictwo: KROPLE CZASU STUDIO WYDAWNICZE Cykl: Gorące chwile (tom 6) literatura obyczajowa, romans
Gorące chwile (tom 6)
KROPLE CZASU STUDIO WYDAWNICZE
2023-08-03
2023-08-03
romans opowiadanie sport trener Summer kiss

Fajne i sympatyczne opowiadanie. Historia przyjaciół z dzieciństwa, którzy odkrywają, że czują do siebie coś więcej niż przyjaźń. Słodka historia na poprawę humoru.

Hejka Moliki
Witam was w ten czwartkowy poranek, jeszcze mamy wrzesień ale ten czas tak szybko uciekł że nie wiem kiedy 😅

Przychodzę do was z recenzją ostatniego opowiadania z pod pióra autorki   "Summer kiss" jest krótkim opowiadaniem, którego akcja rozgrywana się na obozie sportowym , wracamy do ciepłego Savanah. Melody od zawsze przyjaźniła się z Henrym , i nie zmieniała tego nawet sława jaką zdobył mężczyzna jako piłkarz. Nic nie wskazywało na początku żeby mogło być coś więcej między tą dwójką, przyjaźń ale coś więcej...
Wizyta mężczyzny w domu rodzinnym w Wielkanoc zmienia wszystko, ale czy kobieta jest świadoma?
Wspólny wyjazd na obóz może zmienić wszystko, ale jest także obawa czy aby na pewno to jest to...
Chociaż jest to krótkie opowiadanie, to autorka nas nie zawodzi i znajdziemy w nim wszystko co chcemy, niepewność, obawę, przyjaźń a także pożądanie. Chociaż powiem wam, że czasami chciałabym żeby historia była dłuższa, bo szkoda się rozstawać z bohaterami.
A Henry i Melody są właśnie taką parą z którą chciałoby się zostać dłużej 😍
Ja uwielbiam czytać takie króciutkie historie, idealne na przerwę w pracy 😉

Gorące chwile to seria trzech opowiadań które możecie przeczytać na Legimi oraz empik go
* " Waiting for love"
* " Black room"
* " Summer kiss"

A wy lubicie takie historie?
Macie w planach przeczytać tę?
Ja polecam gorąco 🔥😈🔥

Hejka Moliki

„Miałem wrażenie, że przez moje ciało przelatują rozpalone iskry i trafiają we wszystkie czułe miejsca. Rozbudził we mnie takie pożądanie, że jęknęłam przeciągle”

„SUMMER KISS”

W ten upalny dzień dodatkowo seria #gorącechwile dostarczy Wam opowiadanie „Summer kiss” od Iwony Fedlmann.

„Nie proś, bo możesz dostać zbyt wiele”

Melody i Henry przyjaźnią się od wielu lat. Świetnie się czują w swoim towarzystwie i kiedy mają okazję, każdą chwilę spędzają razem.

Henry – sławny, bogaty, przystojny i najlepszy zawodnik piłkarski, jego życie toczy się w blasku aparatów fotoreporterów. Po zakończeniu związku postanawia jechać na zgrupowanie jako trener.

Melody młoda dziewczyna jedzie w tym samym czasie na zgrupowanie jako opiekunka dziewczyn pierwszego roku. Chociaż posada nie sprawia jej szczęścia, to spędzenie kilku dni w towarzystwie mężczyzny bardzo ją uszczęśliwiło. Pewnego wieczoru niespodziewanie jeden pocałunek zmieni wszystko w ich relacjach.

Jakie plany tak naprawdę ma wobec niej mężczyzna?
Czy ich życie zmieni się na dobre, czy złe?

Ostatnia część serii „Gorące chwile” jest pełna pożądania, namiętności, miłości oraz również konsekwencji podjętych decyzji.

#summerkiss przedstawia nam bohaterów bardzo realnych, a przedstawiona historia mogłaby zdarzyć się w realnym życiu. I pewnie się zdążyła. Z przyjaźni rodzi się miłość czy tylko pożądania?

Kto nie pragnie mieć obok siebie osobę, którą pokochała, a jednocześnie może nazwać go swoim przyjacielem. Świetnie bawiłam się podczas czytania. Z wielką chęcią przeczytałabym dłuższe wydanie opowiadań. Osobiście lubię sięgać po twórczość Iwony Feldmann , jej pióro i styl pisania bardzo przypadło mi do gustu. Od pierwszej strony umie przyciągnąć czytelnika do swoich historii tych krótkich, jaki dłuższych.

"Summer kiss" rozpala do czerwoności i działa na wyobraźnię. Czas spędzony z nimi uważam za udany, a objętość idealnie wpasuje się w każdą chwilę dnia lub nocy.

Koniecznie sprawdź, czy to, co jest ukryte, nieznane, niewypowiedziane może okazać się czymś więcej.

Polecam gorąco :)

„SUMMER KISS”

„Nie proś, bo możesz dostać zbyt wiele”

Melody i Henry przyjaźnią się od wielu lat....

Henry właśnie zrywa ze swoją dziewczyną i wyjeżdża na święta do rodziców. Liczy, że spotka tam swoją przyjaciółkę i sąsiadkę Melody. Kiedy wuj dziewczyny mówi o wyjeździe na zgrupowanie piłkarzy i o tym, że jadą również dziewczyny nie waha się ani chwili i również proponuje swój udział. Melody nie jest jednak świadoma, że jedzie tam tylko i wyłącznie z jej powodu. Co takiego szykuje Henry dla swojej przyjaciółki?

Iwona Feldmann po raz kolejny zabiera nas w świat piłkarskich mężczyzn i pięknych kobiet. Tym razem jednak skupiamy się na dorosłych bohaterach, a w sumie to dwójce przyjaciół, którzy znają się od młodości. Widać jak bardzo ta dwójka jest ze sobą zżyta i jak bardzo im na sobie zależy. Tylko czy przyjaźń między chłopakiem, a dziewczyną jest możliwa? Odwieczne pytanie na które tyle samo jest odpowiedzi co i ludzi na świecie. Osobiście nie doświadczyłam tak mocnej przyjaźni z płcią przeciwną, więc ciężko mi samej na to pytanie jednoznacznie odpowiedzieć.

Melody tak naprawdę zawsze myślała o Henrym jako o swoim przyjacielu. Ale jeden pocałunek zmienił wszystko. Czy zatem dziewczyna nadal będzie potrafiła przyjaźnić się z chłopakiem?

"Jak każdego poprzedniego dnia poszłam z nimi na trening. Myślałam o nim, a patrzenie na niego – jak biega po boisku, jak się porusza, czy ogrywa chłopaków – powodowało, że zaczęłam wyobrażać sobie różne rzeczy. Patrzyłam i myślałam o tym, jaki jest wysoki i dobrze zbudowany i że chciałabym go dotknąć, a nie powinnam. Przez tyle lat kłóciłam się z nim i śmiałam, a wystarczyło, że mnie pocałował i w gruzach legło wszystko, co do tej pory o nim myślałam. Dzisiaj zastanawiałam się, jak by to było, gdyby wziął mnie do łóżka."

Autorka w swoim krótkim opowiadaniu pokazuje nam, że czasem ciężko jest kontrolować własne emocje i uczucia. Bo coś, co kiedyś wydawało nam się mało realne, nagle przybiera inny obrót i nic nie jest już takie jak było. Polubiłam naszych głównych bohaterów i świetnie się z nimi bawiłam. Zdecydowanie było mi żal się z nimi rozstawać.
Historia naszej dwójki pokazuje, że los potrafi być przewrotny i płatać nam figle, a między przyjaźnią a miłością znajduje się bardzo cienka granica.

"Summer Kiss" to przyjemne opowiadanie pokazujące nam losy dwójki przyjaciół znających się od dzieciństwa. Dziś już dorosłych osobników, którzy w swoim życiu wkraczają na nowe tory. Czy ich przyjaźń przetrwa? A może przerodzi się w coś innego? Koniecznie przeczytajcie.

"(...) Nigdy bym o tobie nie za­po­mniał. Je­steś naj­waż­niej­szym ele­men­tem mo­je­go życia. Świa­teł­kiem i iskier­ką radości."

Henry właśnie zakończył swój długoletni związek. Jest jednym z najlepszych zawodników ligowych na boisku piłkarskim. Postanawia pojechać na zgrupowanie jako trener. Cieszy się na ten wyjazd, ponieważ będzie tam także Melody.. Jego dawna sąsiadka i najlepsza przyjaciółka.

Melody nie może doczekać się chwil spędzonych w towarzystwie przystojnego trenera. Dawno się nie widzieli i mają wiele do nadrobienia.

Wtedy jeszcze nie wiedziała, jak bardzo ten wyjazd odmieni ich relację. Wystarczył jeden namiętny pocałunek , by coś się zmieniło. Tylko czy na dobre, czy może jednak na złe ? Co będzie dalej ? Jak potoczy się ich relacja?

Ze smutkiem informuję, że to już ostatnie letnie opowiadanie z tej serii. A szkoda, bo dla mnie te opowiadania to świetna odskocznia od codzienności i miłe chwile spędzone z bohaterami.

"Summer kiss" przeniesie nas na plażę przy blasku księżyca i szumu fal. Dwoje przyjaciół, on i ona... A pomiędzy nimi mnóstwo czułości, namiętności i pożądania. To opowiadanie sprawi, że serce zabije szybciej, a na policzkach pojawią się rumieńce.

Lubię, kiedy z przyjaźni rodzi się cię więcej. Czy nasza druga połówka nie powinna być przede wszystkim naszym najlepszym przyjacielem? Ja uważam, że tak właśnie powinno być, dlatego trzymałam kciuki za tych bohaterów. Czy im się udało? Musicie sprawdzić sami 😊

Ta historia pokazuje nam, jak łatwo jest pomylić swoje uczucia i źle je nazwać. A czasem to, czego pragniemy jest tuż obok nas. Wcale nie trzeba daleko szukać. To opowiadanie najbardziej zapadnie mi w pamięć.

Przypomnę tylko, że każde opowiadanie jest o innych bohaterach, więc możecie śmiało czytać bez znajomości poprzednich. Te opowiadania wciągną Was w świat bohaterów, rozbudzą wasze zmysły i sprawia, że świetnie spędzicie czas przy popołudniowej kawusi. Krótkie, lekkie, ale treściwe i wartościowe historie. Polecam 🥰🥰

❗Recenzja przedpremierowa ❗
Tytuł : Summer Kiss
Autor : Iwona Feldmann
Wydawnictwo : Krople Czasu Studio Wydawcznicze.
Data premiery : 03 sierpień 2023

Opis e-booka :
Henry Cranston gwiazda i najlepszy zawodnik ligowych boisk piłkarskich postanawia jechać na zgrupowanie jako trener. Liczy na to, że spotka tam swoją przyjaciółkę i dawną sąsiadkę Melody.
Dziewczyna jest przeszczęśliwa, że spędzi kilka dni w towarzystwie Henrego. Nie wie tylko, że po powrocie zmieni się całe jej życie na dobre lub na złe. Czy jest gotowa na to, co szykuje dla niej przyjaciel z dzieciństwa?
Nie proś, bo możesz dostać zbyt wiele.

"Myślałam o nim, a patrzenie
na niego – jak biega po boisku, jak się
porusza, czy ogrywa chłopaków –
powodowało, że zaczęłam wyobrażać
sobie różne rzeczy. Patrzyłam i myślałam o tym, jaki jest wysoki i dobrze
zbudowany i że chciałabym go
dotknąć, a nie powinnam. Przez
tyle lat kłóciłam się z nim i śmiałam, a wystarczyło, że mnie pocałował
i w gruzach legło wszystko, co do tej
pory o nim myślałam. Dzisiaj
zastanawiałam się, jak by to było,
gdyby wziął mnie do łóżka."

Głowni bohaterowie są przyjaciółmi od dziecka. On zawsze się o nią troszczył jak o młodszą siostrę, a ona zawsze czuła się bezpieczna w jego ramionach.
Henry Cranston staje się światowym i rozchwytywanym piłkarzem. Jego związek z obecną partnerką zostaje zakończony, kiedy ona wybiera pracę zamiast święta spędzone z nim i jego rodziną.
To właśnie tam, Henry po latach spotyka Melody, jego sąsiadkę i przyjaciółkę z dzieciństwa.
Kiedy Melody organizuje wycieczkę dla studentów pierwszego roku, Henry jedzie z nimi jako trener piłkarzy.
Czy Henry aby na pewno traktuje Melody nadal jako przyjaciółkę? Czy może ma wobec niej inne plany?
A co gdyby Melody również miała dylemat w co do swoich uczuć wobec przyjaciela?
Czy jeden niewinny pocałunek wszystko zmieni na lepsze czy na gorsze? Czy może wieloletnia przyjaźń się rozpadnie? A może jednak pożądanie wygra tę walkę i połączy Henrego i Melody na zawsze?
Czy czekający wyjazd Henrego do Hiszpanii zaprzepaści możliwość rozwinięcia tego uczucia?
Czy może Melody będzie w stanie zostawić wszystko i wyjechać razem z Henrym?
Gorąco polecam wam tę piekielnie gorącą historię. 💋 To krótkie opowiadanie, które pobudzi zmysły i na długo pozostawi rumieńce. 🔥
Dziękuję autorce za współpracę i możliwość spędzenia gorących chwil z bohaterami opowiadań.
Mam nadzieję, że wam również opowiadania przypadną do gustu i zostaniecie z autorką na dłużej, bo ja na pewno zostanę i pewnie jeszcze nie raz wrócę do tych gorących opowiadań. ❤️
Polecam również inne opowiadania autorki :
Gorące chwile część 2 to seria trzech
3.Szaleństwo zmysłów.
Powieści mafijne:
1.Vigo. Mroczne serce, tom 1
2.Felix. Mroczna zemsta, tom 2
3.Tom 3 – w przygotowaniu.
Powieści obyczajowe:
1.Viva Dalia
2.Rozdzieleni
3.Lothar, jesteś mój!

❗Recenzja przedpremierowa ❗
Tytuł : Summer Kiss
Autor : Iwona Feldmann
Wydawnictwo : Krople Czasu Studio Wydawcznicze.
Data premiery : 03 sierpień 2023

Opis e-booka :
Dziewczyna jest...

❤️💋 RECENZJA PATRONACKA PRZEDPREMIEROWA 💋❤️

Nie proś, bo możesz dostać zbyt wiele.

Kochani na zakończenie dnia chce wam przedstawić krótkie, ale bardzo gorące i pikantne opowiadanie 18+, jakim jest „Summer kiss” idealna historia na lato, jaką czytałam. Autorka kolejny już raz rozpaliła moje zmysły do czerwoności. Bardzo spodobała mi się lekka, przyjemna historia Melody i Henrego jedynie żałuję, że tak szybko się skończyła.
W tej powieści nie zabraknie namiętności, pożądania, przyjaźni, skrywanych uczuć oraz gorących scen, których nie było tu końca.

Henry Cranston najlepszy trener piłkarzy po zakończonym związku postanawia za namową znajomego jechać na zgrupowanie. Liczy w głębi serca, że spotka tam swoją przyjaciółkę z dawnych lat Melody.
Dziewczyna jest bardzo zadowolona, że może spędzić cudowne chwile z Henrym, który skrycie bardzo się jej podoba. Niebawem życie Melody, jak i Henrego bardzo się zmieni.
Czy będę to dobre zmiany?
Jakie ma intencje Henry wobec dziewczyny?
Czy mężczyzna okaże się tylko przyjacielem z dzieciństwa?
Co się wydarzy, kiedy w grę wchodzi silne pożądanie?

Melody, jak i Henry od dziecka prócz przyjaźni skrywają do siebie uczucia, przed którymi oboje się bronią.
Iskrzy między nimi już od bardzo dawna, a teraz, kiedy spotykają, się ponownie wszystko się w nich budzi na nowo.
Czy oboje ulegną pożądaniu?
A może staną się dla siebie kimś więcej?

Koniecznie musicie przeczytać to opowiadanie, choć krótkie to bardzo intensywne. Autorka jak zawsze pokazała pazura, który lubię. 😈

Z wielką chęcią przeczytałabym kontynuację dalszych losów bohaterów.

Dziękuję autorce za zaufanie i możliwość obcięcia tego opowiadania patronem. ❤️

Gorąco wam polecam. 😊
⭐10 /10