STRZYGA

Okładka książki STRZYGA Doktor Diabeł
Okładka książki STRZYGA
Doktor Diabeł Wydawnictwo: Ridero Seria: Doktor Diabeł biografia, autobiografia, pamiętnik
Doktor Diabeł
Strzyga czyli jak być Nadim
Ridero
2022-01-01
2022-01-01
Agencja Wywiadu Szpieg Podróże broń zabójstwo śmierć szkolenie psychologia doktor

Kontynuacja książki pt. Spowiedź Płatnego Zabójcy jest rewelacyjną kontynuacją poprzedniczki która też opisuje tajne misje płatnego zabójcy tylko z inną postacią w roli głównej płci pięknej o pseudonimie "Strzyga". Polecam tą książkę i jak zarazem kontynuację

Osobiście jestem tym autorem i taką literaturą zachwycony. Autor to były oficer polskiego wywiadu który pracował jako płatny zabójca czyli osoba która oficjalnie nie istnieje - takie rzeczy znamy z filmów i książek S-Fiction. Tutaj wszystkie powieści autora są na faktach. Opisuje jak szkoli nową osobę na swoją następczynię. Książka choć ukazała się jako druga w kolejności to tak naprawdę jest trzecią po: "Spowiedź płatnego Zabójcy" i po: "Przejść przez piekło płonącego Pakistanu i Kosowa". Autor opisuje to wszystko w swoich powieściach lepiej albo przynajmniej tak samo jak Severski. Różnica jest taka, że Severski się ujawnił. Autor niniejszej książki (tak mniemam) ma tyle krwi na rękach, że tego nigdy nie zrobi. Powieść jest mega mocna - zresztą jak wszystkie poprzednie tego autora. Polecam z czystym sumieniem choć jest w niej dużo przekleństw.

więcej Pokaż mimo tovideo - opinia

Dodaj cytat z książki STRZYGA