A Reason of Falling

Okładka książki A Reason of Falling Aleksandra Horodecka
Okładka książki A Reason of Falling
Aleksandra Horodecka Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Fall (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Fall (tom 2)
NieZwykłe
2023-08-30
2023-08-30
9788383208381

Na pierwszym tomie lekko się zawiodłam, ale wciąż mi się podobał, dlaczego z wielką chęcią i ciekawością sięgnęłam po drugi. Była to świetna decyzja, bo „A reasons of falling” bardzo mnie wciągnęło i bardzo mi się spodobało.

Choć muszę przyznać, że tutaj również czasami się gubiłam w akcji, bo działo się naprawdę dużo, ale nie był to dla mnie jakiś ogromny problem, tylko lekkie utrudnienie. Mimo wszystko książka bardzo mi się podobała i oprócz tego nie mam na co narzekać.

Pozycja ta wciągnęła mnie do swojego świata i nie chciała wypuścić aż do samego końca, który mnie zniszczył. Niesamowicie się wciągnęłam i tak jak wspomniałam wyżej, że gubiłam się w akcji, to fakt iż ta akcja była i było jej dużo jest oczywiście plusem. Przy tej pozycji nie można się nudzić, a naszą głowę wypełnia mnóstwo myśli. Książka trzyma w napięciu, a Ola świetnie przenosi emocje na czytelnika.

Pióro Oli jest bardzo przyjemne i z wielką chęcią przeczytam każdą kolejną książkę, którą wyda. Bohaterów również wykreowała dobrze i tak jak w poprzednim tomie nie poczułam z nimi więzi, tak teraz jakaś mała więź się pojawiła, choć nie zostaną oni na długo w mojej pamięci. Mówiąc szczerze, pierwszy tom czytałam już jakiś czas temu i mało co z niego pamiętam, ale muszę zrobić w końcu reread i zacząć czytać dalszy ciąg na wattpadzie.

Ogólnie, polecam wam tę książkę i zachęcam do wyrobienia swojej opinii! Być może ta historia skradnie wasze serca!

Wow! Ta książka to był jeden wielki chaos.

Po tym jak Thomas skradł serce Cassandry okazuje się, że szybciej je zniszczył, niż zdobył. Do miasta wraca była dziewczyna chłopaka, która bardzo namiesza w życiu bohaterów. Dziewczyna bez żadnych hamulców robi wszystko, aby Thomas wrócił do jej życia.

“Boże, dlaczego tak szybko mu wszystko wybaczałam? Czemu się w nim zakochałam?”

[współpraca reklamowa @wydawnictwoniezwykle ]

“A Reason of Falling” jest drugim tomem z cyklu “Fall” i jak pierwsza część mi się spodobała to ta wręcz przeciwnie. Początkowy chaos próbowałam usprawiedliwić niewiedzą głównej bohaterki oraz naiwnością. Jednak on wcale nie mijał, tylko nabierał na sile. W pewnym momencie zgubiłam się w akcji i nie wiedziałam co się dzieje. Moim zdaniem działo się za dużo na raz. Wydarzenie goniło wydarzenie i tak bez chwili oddechu. A w niecałych trzystu stronach książki może to być naprawdę męczące.

Przez to, że nie do końca potrafiłam się odnaleźć w całej akcji, książka mnie momentami nudziła. I to bardzo. Czułam znużenie i jedyne, na co miałam ochotę to ją odłożyć i nie wracać do tej historii. A byłam bardzo ciekawa kontynuacji losów Cassandry i Thomasa, ponieważ w pierwszej części, czyli “Falling”, zaintrygowali mnie.

Jednym z plusów była kreacja głównego bohatera. Moim zdaniem jego postać jest najbardziej barwna w całej historii. Najbardziej spodobała mi się w nim ta mroczna strona. Chłopak idealnie prowadził swoją grę manipulując bohaterami jak i czytelnikiem. Szczerze nie miałam pojęcia kiedy mówił prawdę, a kiedy kłamał.

Wow! Ta książka to był jeden wielki chaos.

“Boże, dlaczego tak szybko mu wszystko wybaczałam? Czemu się w nim...

Już od pierwszych stron dostajemy totalną bombę emocjonalną. A z każdym rozdziałem jest coraz lepiej.

W tej części dokładniej poznajemy Kennedy. Która bardzo dużo miesza w tej historii i która odgrywa tutaj dosyć ważną rolę. Życie głównych bohaterów przez jej obecność staje się jeszcze bardziej zawiłe, choć i tak już nie jest proste. Zdecydowanie zaliczają się do tych bohaterów, którzy przeżyli zbyt dużo jak na swój wiek.

,,Nerwy. Strach. Nienawiść. Mrok. Krew. Mord…"

Ten cytat z książki idealnie opisuje całą tą historię.

Jest to historia pełna sprzeczności, bólu i toksyczności, a pomimo tego niesamowicie wciąga i pochłania, że tylko chce się czytać dalej.

Pamiętajcie, że książka jest 18+ i przed przeczytaniem tej serii koniecznie zapoznajcie się z ostrzeżeniami, ponieważ nie jest to książka dla każdego, a ostrzeżenia mogą też pomóc wam trochę zrozumieć sens tej historii.

Praktycznie całą książkę czytałam z zapartym tchem. Ta historia jest zawiła, co rusz dowiadujemy się nowych rzeczy, co chwila zmieniane są zasady gry, bo ta historia to jedna wielka gra. A przecież każda gra musi się jakoś skończyć, czyż nie?

Książka wywołała we mnie masę emocji, a samo zakończenie czytałam ze łzami w oczach.

Ta książka ma w sobie coś takiego, że ciągnie mnie do niej i chce coraz więcej. Nie mogę się doczekać, aż będę miała w rękach kolejny tom, choć dopiero co dostaliśmy drugi.

Kocham pióro autorki i niesamowicie cieszę się że mogę przeczytać na papierze książkę w której zakochałam się już na wattpadzie.

A wy naprawdę sami musicie poznać historię Thomasa i Cassandry, żeby przekonać się jak nieprzewidywalne jest życie i do czego są w stanie posunąć się ludzie.

Nie byliśmy Romeem i Julią, nie byliśmy Makbetem i Lady Makbet, Hamletem i Ofelią. Byliśmy Thomasem White Moore’em i Cassandra Wilson"

Po tym, jak do miasta powraca była dziewczyna Tomasa już nic nie będzie takie samo. Chłopak wreszcie pokaże dziewczynie swoją prawdziwą twarz, ze wszystkimi okrucieństwami.Ale czy na pewno ta twarz spodoba się Cass ?

Zanim sięgniecie po książkę przeczytajcie ostrzeżenia, które autorka zamieściła, gdyż może być ona nieodpowiednia dla wrażliwych czytelników, więc dbajcie o swój komfort czytania.

To jest dopiero kontynuacja trzymająca w napięciu. Rozpoczęła się gra, ale zwyciężca będzie tylko jeden. Pełno tajemnic, zawiłych sekretów i ten dreszczyk emocji, który towarzyszy podczas czytania.Plow twisty, które powodują,że w głowie powstaje niezły zamęt. Kiedy myślimy, że wreszcie nastanie chwila spokóju, wtedy autorka wkracza do akcji i burzy ponownie ich życie. Tu tak naprawdę zdarzyć się może wszystko i musicie być na to przygotowani.

W tej części autorka skupiła się także na pokazaniu uczuć naszych bohaterów co uważam było to dużym plusem. Cassandra wreszcie wyznała swoje uczucia chłopkowi, który niepostrzeżenie wkradł się do jej serca. Ale czy usłyszy to samo, tego zdradzić wam nie mogę.

Autorka pokazała jak bohaterowie potrafią nieźle manipulować drugim człowiekiem. Jak niektóre decyzje potrafią skrzywdzić osobę, która była nasza nadzieją na lepsze życie. To jak autorka poprowadziła całą historię jest niesamowite.

Zakończenie kolejny raz wbija w fotel.Teraz pozostało nam jedynie czekanie 🥹🥹

Zanim sięgniecie po...

"Ta cała gra była testem. Testem tego, jak silni jesteśmy. Czy wolimy zdradzić siebie nawzajem, czy jednak wyjawić swoje najgorsze sekrety".

▪️Tytuł: A Reason of Falling. Tom 2
▪️Seria: Fall
▪️Autor: Aleksandra Horodecka @autorka.aleksandra
▪️Wydawnictwo: NieZwykłe @wydawnictwoniezwykle
▪️Premiera: 30.08.2023 r.
▪️▪️▪️▪️▪️
(Współpraca barterowa @wydawnictwoniezwykle )
▪️▪️▪️▪️▪️

"A Reason of Falling" to kontynuacja historii Cassandry i Thomasa. Po tym jak chłopak skradł serce dziewczyny rozkochując ją w sobie okazuje się, że wkrótce je złamie, ponieważ do miasta wraca jego była dziewczyna, która bez skrupułów ponownie będzie chciała wrócić do życia Thomasa bez względu na wszystko... I wszystkich... Jakby tego było mało świat Cassandry zawala się gdy do dziewczyny dociera fakt, że tak naprawdę nic nie wiedziała o Thomasie a on sam w dalszym ciągu czuje coś do swojej eks... Jednak nie jest to jedyny problem... ludzie, którymi zaczyna się otaczać chłopak, mają na niego bardzo zły wpływ powodując, że zaczyna on być coraz bardziej niebezpieczny...

Petarda tajemnic, mnóstwo niespełnionych obietnic 🔥 Aleksandra Horodecka powraca z przytupem z kolejnym tomem należącym do serii Fall w, której jedna źle podjęta decyzja może spowodować, że ktoś straci życie 💥 książka ta momentami wyłowywała u nas zawrót głowy ze względu na gwałtownie zmieniający się bieg wydarzeń 😱 wszystko fajnie fajnie i nagle puff! Szlag wszystko trafia powodując, że chwilowo sielskie życie zostaje obrócone w pełen niebezpieczeństw wyścig z czasem gdzie stawka jest najwyższa.

Powyższy tytuł będzie książką w, której bardzo duże znaczenie odgrywać będą uczucia bohaterów ale i nie tylko. W dalszym ciągu po części niektórzy z nich nieświadomie będą brali udział w niebezpiecznej grze jako marionetki człowieka dla którego ludzkie życie, miłość czy przyjaźń nic nie znaczą. Przede wszystkim będą musieli zmierzyć się z samym sobą podejmując decyzję co tak naprawdę jest dla nich najważniejsze i kogo tak naprawdę chcą wybrać? Będzie to tym trudniejsze gdy na horyzoncie pojawią się stare miłości... Czy można kochać równie mocno dwie osoby na raz? A może jedna z nich to tylko ułuda? Jak to rozpoznać?

Przyznamy szczerze, że podczas lektury same czasami zastanawiałyśmy się co było prawdą a co fałszem. Co mogło faktycznie wydarzyć się w życiu bohaterów a co było jedynie snem. Autorka potrafiła idealnie manipulować prawdą i fałszem oraz naszymi uczuciami 🤯
A to zakończenie...🫣🫣🫣 my z całą pewnością będziemy z niecierpliwością wyczekiwać kontynuacji! 😍

@autorka.aleksandra @wydawnictwoniezwykle dziękujemy bardzo za zaufanie i współpracę! 🖤❤️😊

Książka dostępna na stronie:

▪️Tytuł: A Reason of Falling. Tom 2
▪️Seria: Fall
▪️Autor: Aleksandra Horodecka @autorka.aleksandra
▪️Wydawnictwo: NieZwykłe @wydawnictwoniezwykle
▪️Premiera: 30.08.2023 r.
▪️▪️▪️▪️▪️
(Współpraca barterowa @wydawnictwoniezwykle )...

• Współprace barterowe
  • Literatura obyczajowa romans
  • NIE CZYTAM
  • Do kupienia
  • Czekają na swoją kolej... :)
  • Brak

Aleksandra Horodecka A Reason of Falling Zobacz więcej