Aranżowane małżeństwo

Okładka książki Aranżowane małżeństwo Ewa Maciejczuk
Okładka książki Aranżowane małżeństwo
Ewa Maciejczuk Wydawnictwo: Lust Cykl: W imię zasad mafii (tom 1) literatura obyczajowa, romans
24 str. 24 min.
W imię zasad mafii (tom 1)
Lust
2022-02-14
2022-02-14
24 min.

Claro Caruso jest córką capo dei capi od urodzenia nie przepadała za stylem małżeństwa, w którym została wychowana w przeciwieństwie do jej siostry która pragnie wyjść za mąż za bossa mafijnego i być posłuszną żoną. No cóż jak każda dziewczyna urodzona w rodzinie mafijnej Clara nie ma za dużo do powiedzenia tylko musi być posłuszna decyzją ojca, który jak dziewczyna zajdzie mu za skórę nie zawaha się podnieść na nią ręki. Pewnego dnia po mimo to, że dziewczyna nie ma ochoty uczestniczyć w małym przyjęciu to ma małe obawy, aby przeciwstawić się ojcu, ale przynajmniej jak musi się pojawić to postanawia lekko zmienić dress code. Tego dnia właśnie poznaje Basilio Pazzi pod czas pierwszego spotkania nie ma pojęcia kim on jest.
Basilio Pazzi to właśnie jego wybrał dla Clary ojciec a przynajmniej tak jej się wydawało. Jak dowiaduje się, że musi z nim zamieszkać na początku się sprzeciwia. On zdaje sobie sprawę, że z ciętym językiem dziewczyny będzie mu ciężko. On od razu informuje Clarę że publicznie musi poskromić ostry język i zgrywać posłuszną żonę.
Styl Ewy jest bardzo przyjemny i lekki. Przez jej książki się bardzo szybko płynie i nie masz ochoty odłożyć ich na bok. Już nie mogę się doczekać następnych świetnych książek spod jej ręki. Bardzo polecam!

☠ Przedpremierowa Recenzja Ambasadorska ☠
Tytuł: Aranżowane małżeństwo
Autor: Ewa Maciejczuk
Wydawnictwo: L♡ST
Premiera audiobooka/ebooka: 25.01.2022

"Tradycje są świetne, pod warunkiem że są nasze, nie obce." – Marek Czerwiński

Basilio – Przystojny capo dei capi, który postanawia poślubić Clarę – młodszą siostrę, która od początku rzuca mu wyzwanie swoim ciętym językiem i nieposłuszeństwem.

Clara – córka capo dei capi, zostaje wplątana w zaranżowane małżeństwo.

Jest przeciwniczką tradycjii rodzinnej, nie to co jej siostra, która zgodnie z tradycją buduje marzenia o ślubie z bossem mafijnym.

Czy Clara ulegnie i weźmie ślub?

O tym musicie przekonać się sami włączając sobie ebook, bądź audiobook i poznać ich historię, która pojawi się już niebawem!

Juhuu!

No powiem Wam, że autorka coraz śmielej pokazuje swoje pisarskie pazurki i z każdą kolejną historią trudniej jest mi dokonać wyboru najlepszych bohaterów!

Ta pasja, tajemnice, mrok, ale i cięte dialogi sprawiają, że w momencie kiedy historia się kończy czuje nie tylko ekscytację, ale i smutek, że stało się to za szybko!

Bohaterzy kolejny raz idealnie pasują do siebie jak dwa ogniste puzzle, które scalają obraz pod wpływem ognia!

Jest to idealna, choć krótka historia, aby umilić sobie wieczór, który ja z gorącą przyjemnością i czystym sumieniem polecam!

Dziękuję @ewa_maciejczuk_autor że mogłam ponieść się tej chwili!

To moi ulubieńcy!

#wydawnictwolust #czytajlegalnieipozwóllegalnieczytaćinnym #czytamlegalnie #czytaniejestsexy #erotyzm #bookstagrampolska #booklover

☠ Przedpremierowa Recenzja Ambasadorska ☠

"Tradycje są świetne, pod warunkiem że są nasze, nie obce." – Marek Czerwiński

• EmpikGo
  • Romans
  • Posiadam elektroniczne
  • Egzemplarz w prezencie od autora
  • Antologie/opowiadania

Dodaj cytat z książki Aranżowane małżeństwo