Medium 2

Okładka książki Medium 2 Szymon Jakubowski
Okładka książki Medium 2
Szymon Jakubowski Wydawnictwo: Ensofilm Cykl: Medium (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Medium (tom 2)
MEDIUM 2
Ensofilm
2023-04-01
2023-04-01
słuchowisko kryminał paranormalny wykopaliska

1 lepsza.

1 lepsza.

Jeszcze lepsza niż część pierwsza, choć trochę irytujące są wzajemne zniecierpliwienia bohaterów - jakby jeden sam nie poprosił drugiego o pomoc i dziwił się, że ten drugi zachowuje się zgodnie ze swoim zawodem :)

Jeszcze lepsza część niż pierwsza, a tamta i tak była bardzo dobra. Super klimat, wykopaliska, zagadka, coś niewyjaśnialnego i efekt zaskoczenia. Szczerze polecam

Tu ocena będzie podobna do pierwszej części. Fabuła może jakoś nie porywa, nie jest zbyt zagmatwana, choć na końcu czeka nas zwrot akcji. Dużym plusem jest sama realizacja - lektorzy dali z siebie wszystko, a muzyka jest bardzo klimatyczna. Polecam jako miły przerywnik.

Dobre, ale niestety za krótkie i przez to nie ma czasu na wczucie się w historie, a szkoda bo klimat jest.

Genialne, wciągające słuchowisko. Krótkie, ale niezwykle zajmujące. Rewelacyjnie zrealizowane. Polecam.

Podoba mi się ta forma przekazu opowieści. Słychać, że autor i twórcy słuchowiska przykładają dużą uwagę do szczegółów. Ta część wydaje mi się jeszcze lepsza niż pierwsza odsłona.
Naprawdę fajnie się tego słuchało.
POLECAM !

Naprawdę fajnie się tego słuchało.
POLECAM !

• Audioteka