Skomplikowana. 5 lat później

Okładka książki Skomplikowana. 5 lat później Justyna Piec-Głogowska
Okładka książki Skomplikowana. 5 lat później
Justyna Piec-Głogowska Wydawnictwo: Borgis Cykl: Skomplikowana (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Skomplikowana (tom 2)
Borgis
2023-03-20
2023-03-20

Okładka książki Poezja naszych dni. Tom 5 Anna Magdalena Filipiak, Ewa Kaczmarczyk, Jacek Mroczek, Justyna Piec-Głogowska, Dominika Szrejder
Poezja naszych... Anna Magdalena Fili...
Okładka książki Poezja naszych dni. Tom 4 Anna Magdalena Filipiak, Justyna Piec-Głogowska, praca zbiorowa
Poezja naszych... Anna Magdalena Fili...
Okładka książki Księga bajek najnowszych Tom 1 Maja Baczyńska, Elżbieta Guźniczak, Bożena Kraczkowska, Justyna Piec-Głogowska, praca zbiorowa
Księga bajek n... Maja Baczyńska, Elż...

Przedstawiam Wam cudowną książkę pt. "Skomplikowana 5 lat później" autorstwa Justyny Piec-Głogowskiej.

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Borgis

Jak myślicie, co może się stać przez pięć lat? Czy można zapomnieć o prawdziwej miłości, która przytrafiła się nagle, pozostawiając po sobie ból w sercu?

"... Tu wszystko było już określone i na nic więcej nie mogłam liczyć, więc żyłam tą nieszczęśliwą miłością do ciebie, aż tu nagle zjawiłeś się ponownie. Wolny w dodatku, a do tego Norbert oczekujący czegoś więcej po naszej relacji."

"Skomplikowana sytuacja, skomplikowana ja, skomplikowana relacja"

Po rozstaniu z Marcinem Paulina, chcąc zapomnieć o ranach w sercu, które pozostawiła po sobie nieszczęśliwa miłość rzuca się w naukę i pracę. Pracuje jako patomorfolog. Przyjaźni się z Norbertem, który podobnie jak Marcin jest policjantem. Pewna sprawa śmierci dziecka nad którą pracują Marcin i Norbert, sprawia, że drogi Marcina i Pauli na nowo się krzyżują. I choć znane powiedzenie mówi, że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki, ciężko jest je zastosować tym bardziej, kiedy dawne uczucia ożywają na nowo... Jest jeszcze Norbert, który po cichu liczy nie tylko na przyjaźń ze strony Pauliny, lecz na coś więcej, czy pojawienie się Marcina na horyzoncie sprawi, że Norbert ujawni swoje uczucia do Pauliny?

Mimo upływu czasu relacja Pauli i Marcina wcale nie jest mniej skomplikowana, wręcz odwrotnie. Bohaterowie znów przeżywają dylematy, walkę z rozterkami i strachem przed ponownym cierpieniem. Czy tym razem będą mogli cieszyć się swoim szczęściem?

Czy można zapomnieć o ranach w sercu i dać drugą szansę miłości? Kim okaże się Norbert wobec Pauliny? Jak będzie manipulować uczuciami dziewczyny? Czy Julia przejdzie przemianę wobec obliczu choroby? Czy dawna miłość byłych kochanków ma szansę tym razem na szczęśliwy koniec?

Fabuła książki jest naszpikowana różnorodnymi emocjami dla czytelników. Podczas czytania książki towarzyszył mi momentami uśmiech na twarzy, śmiech, wzruszenie, smutek, a na końcu zatańczyły łzy w oczach. Autorka Justyna Piec-Głogowska porusza w swojej powieści trudne relacje, emocje, miłość, uczucia, przemianę wewnętrzną, chorobę nowotworową Julii, wybaczenie, przyjaźń, a także toksyczną relację między Norbertem i Paulą, czy nawet manipulacje. W swojej książce ukazuje nam, że prawdziwe uczucie zawsze wygrywa. Bardzo polubiłam postać Marcina i Pauli. Zarówno bohaterowie pierwszoplanowi jak i drugoplanowi zostali perfekcyjnie stworzeni przez autorkę. Gratulacje i 👏 dla autorki Justyny Piec-Głogowskiej za tak cudowną serię jaką jest "Skompilowana". Jeśli ktoś z Was szuka książki pięknej książki o miłości, walce, także o bolesnym rozstaniu to jak najbardziej polecam 🔥 tę pozycję czytelniczą.

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Borgis

"... Tu wszystko było już określone i na nic więcej nie mogłam liczyć,...

🪴🪴🪴 RECENZJA
PATRONACKA 🪴🪴🪴

" Skomplikowana 5 lat później "
Justyna Pec - Głogowska.

Kochani dziś przychodzę do Was z recenzją mojego cudownego patronatu " Skomplikowana 5 lat później " . Pierwsza część "Skomplikowanej" miała premierę już jakiś czas temu a że my, czytelnicy czuliśmy niedosyt, to tak powstała kontynuacja losów Pauliny i Marcina i cieszę się, że mogłam choć troszeczkę uczestniczyć w tym projekcie.
Jak myślicie, 5 lat to dużo czy mało? Dla niektórych to cała wieczność a dla innych mrugnięcie okiem......
Przez 5 lat w życiu tych dwojga bohaterów dużo się zmieniło. Paulina podniosła swoje kwalifikacje zawodowe i realizowała się w swojej pracy. Marcin też nie próżnował. Los na drodze dziewczyny stawia też Norberta, jak się okazuje również policjanta i kolegę z pracy Marcina. Norbert walczy o zdobycie serca dziewczyny, nie wiedząc, że Marcina coś z nią łączyło. Przypadek sprawia, że dowiaduje się o łączących ich uczuciu i staje się bardziej zaborczy, natomiast nieplanowane spotkanie Pauliny i Marcina sprawia, że wspomnienia odżywają.... Jak myślicie czy tych dwoje zawalczy o siebie i swoje uczucie? A może Paulina wybierze Norberta?. A może Paulina i Marcin w końcu zdobędą się na szczerość i wyjaśnią niedopowiedzenia.
Historię, jaką stworzyła i kontynuowała Justyna sprawia, że odzyskujesz wiarę w prawdziwą miłość. Sprawia, że to piękne i cudowne uczucie choć skomplikowane zyskuje na wartości. Nie jest to może jakaś strasznie burzliwa miłość, ale dojrzałe uczucie. Uczucie, w którym pojawiają się pewne wartości. Mam nadzieję, że niedosyt po pierwszej części został zaspokojony. Tu wszystko zagrało od początku do końca a czyta się ją naprawdę z ogromną przyjemnością. Nie jest przekombinowana, ot proste życie i właśnie to czyni ją wyjątkową......
Dziękuję Justynie za zaufanie i wydawnictwu za możliwość objęcia patronatem....

🪴🪴🪴 RECENZJA
PATRONACKA 🪴🪴🪴

" Skomplikowana 5 lat później "
Justyna Pec - Głogowska.

Mija okres 5 lat od kiedy Paula i Marcin się rozstali. Przez ten czas żadne z nich nie odezwało się do drugiego. Mimo to oboje nie mogą zapomnieć o miłości, która ich łączyła.

Jednak przypadkowe spotkanie stawia ich na swej drodze ponownie😁 Uczucia odżyły na nowo, wróciły wspomnienia a emocje buzują ze zdwojoną siłą. Czy ponownie zdecydują się na związek i zawalczą o siebie??

Wszystko byłoby ok, gdyby Marcin nie miał konkurenta - Norberta, notabene swego kumpla z pracy, który przez 3 lata podbijał do Pauli😁 Kobieta chce dać szanse Norbertowi, ale pewna sytuacja powoduje, że mężczyzna jest spalony. Czy Paula da szansę Marcinowi?? Co się wydarzy, że Paula zacznie pomagać byłej żonie Marcina i kobiety się zaprzyjaźnia??

Z niecierpliwością czekałam na kontynuację losów bohaterów😁 i się nie zawiodłam😍 @justyna_p_glogowska_autor zaserwowała pełen wachlarz uczuć: obawa, machlojki Norberta, niezdecydowanie, trudne decyzje oraz walkę o miłość🥰 Oprócz tego autorka nawiązuje do choroby nowotworowej pojednania i pomocy w najtrudniejszym momencie życia Julii.

Książka o prawdziwej miłości, która przetrwa wiele, aby ponownie się narodzić😍

Dziękuję @justyna_p_glogowska_autor za fenomenalną historię oraz @wydawnictwoborgis za przesłany egzemplarz🥰🥰🥰

Moja ocena 10/10😍😍😍

#skomplikowana5latpóźniej #wydawnictwoborgis #justynapiecgłogowska #kontynuacja #literaturaobyczajowa #miłość #czytampolskichautorów #czytamirecenzuję #czytamipolecam #współpracabarterowa #współpracareklamowa #bookstagram #recenzjaksiazki

Witajcie.

Przychodzę dzisiaj do was z recenzją wyjątkowej książki. Mowa o najnowszej książce Justyny "Skomplikowana. 5 lat później". Gdy skończyłam część pierwszą, czułam niedosyt. Byłam ciekawa dalszych losów Pauliny i Marcina. Autorka długo trzymała nas w niepewności. W końcu pojawiła się wyczekiwana kontynuacja.
Jeśli znacie historię Pauli i Marcina to gwarantuję wam, że będziecie zachwyceni dalszymi losami bohaterów. Czy uczucie sprzed pięciu lat przetrwało? Co słychać u naszych bohaterów? Czy po pięciu latach są razem? A może ich życie potoczyło inaczej niż podejrzewamy? Kim jest Norbert i jaką rolę odegra w życiu naszych bohaterów? Tego kochani dowiecie się z książki.

Justyna, której twórczość znam i uwielbiam, po raz kolejny zaskoczyła czytelnika. Czytając jej kolejną książkę, nie spodziewałam się tak zaskakującej fabuły. Kochani to nie jest kolejna mdła opowieść o niczym. To dojrzała, dopracowana i przemyślana historia miłości. Nie mamy tutaj powielanych schematów. Autorka zaskakuje czytelnika wartką fabułą oraz kreacją bohaterów. Czytasz i kiedy już myślisz, że nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć, to jesteś w błędzie. Co do kreacji bohaterów, to patrząc z perspektywy obu części, to ci pięć lat starsi bardziej przypadli mi do gustu. Zaskoczoną byłam również postaciami drugoplanowymi, którzy odgrywają tutaj ważną rolę. Niejednokrotnie was zaskoczą.

Podsumowując. Skomplikowana 5 lat później, to historia przepięknej miłości, która mnie zachwyciła. Gorąco polecam. Naprawdę warto.

Witajcie.

Jeśli znacie historię Pauli i Marcina to gwarantuję wam,...

"SKOMPLIKOWANA. 5 LAT PÓŹNIEJ."

CYKL: SKOMPLIKOWANA TOM 2

AUTOR: JUSTYNA PIEC-GŁOGOWSKA

WYDAWNICTWO: BORGIS

"Sama nie wie­dzia­ła, co jest czym, gdzie jest gra­ni­ca po­mię­dzy mi­ło­ścią a przy­jaź­nią, która z re­gu­ły była bar­dzo cien­ka, wręcz nie­do­strze­gal­na."

Dzisiaj przedstawiam wam książkę po przeczytaniu której jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Lekkim i przyjemnym stylem pisania autorka wprowadza nas w skomplikowane życie bohaterów i ich rozterek, ale przede wszystkim pięknej miłości.

Pięć lat minęło od ich ostatniego spotkania. Paulina i Marcin pomimo upływu lat pamiętają o sobie każdego dnia, rozpamiętują swoje spotkania. Połączyła ich miłość, rozdzieliło jedno zdarzenie. Czas im nie sprzyjał. Życie toczyło się dalej, chociaż inaczej niż myśleli. Czy dokonali dobrego wyboru? Czy pomimo upływu lat mogą powrócić ponownie do swojego życia? Czy tym razem będzie mniej skomplikowanie?

Przypadek czy przeznaczenie ponownie postawił ich na swojej drodze. W swoich sercach dalej tli się uczucie do siebie, pomimo rozterek i wahań muszą przyznać, że dalej coś ich do siebie przyciąga. Pojawienie się innych osób wprowadzi w ich życie zamieszanie. Czy powiedzenie "dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki" zwycięży w tym przypadku?

"Ich znajomość to jeden wielki przypadek. Ich spotkanie po latach również. Czy przypadek może dać fundament silnemu uczuciu, stabilnemu związkowi?"

Świetnie napisana historia o sile miłości pomimo upływu lat, ukazana, z jakimi przeciwnościami musieli się zmierzyć. Pani Justyna przedstawiła nam bardzo emocjonalną historię, pełną rozterek oraz wyborów. Niejednokrotnie wybory okażą się zaskakujące. Z wahaniem i bólem ciężko jest podejmować decyzję kiedy tak do końca boimy się ponownie zaufać i otworzyć się na miłość. Lęk przed ponownym zranieniem stwarza wiele wątpliwości. Wszystkie nagromadzone emocje przeplatane wspomnieniami i tak samo jak w prawdziwym życiu nie zawsze wszystko kończy się szczęśliwie. Jak będzie w ich przypadku? Jedno jest pewne, że dla drugiej osoby z miłości możesz zrobić wiele nawet poświęcić siebie.

Los już raz im stanął na drodze, jak będzie tym razem? Chociaż determinacji im nie brakuje.

Autorka pokazuje nam losy bohaterów po latach oraz całkiem inne emocje jak w pierwszej części. Dojrzalsi, świadomi swoich wyborów i decyzji. Bardzo wyraziści bohaterowi i świetnie się z nimi bawiłam w trakcie czytania. Bardzo realna. Z całego serca polecam książkę o sile miłości pierwszej, pięknej, skomplikowanej, przepełnionej bólem rozstania, rozterkami. Nie jedna z nas stwierdzi, że miała takie same dylematy jak Paulina.

Książka jest napisana lekkim piórem z bardzo przyjemnym stylem pisania, czyta ją się z przyjemnością, idealnie wpasowała się w mój gust czytelniczy. Skradła moje serce i na pewno długo o niej nie zapomnę, jest ona z tych książek, które zapadają w pamięć.

Pomimo grubszej objętości książkę czyta się naprawdę szybko, a emocje, jakie nam towarzyszą podczas czytania, przytrzymują nas jeszcze bardziej przy bohaterach.

Zapraszam w świat pełen miłości, wzruszeń, oczekiwań i poszukiwań, co w życiu jest najważniejsze. Przepiękne historia o miłości przepełniona nadzieją, wiarą, radością, ale również lękami, rozpaczą, smutkiem.
Pokazuje nam, że miłość można okazać na różne sposoby, z miłości podejmują decyzje ciężkie, ale ważne dla drugiej osoby.

To była czysta przyjemność czytać książkę "Skomplikowana. 5 lat później" z całego serca polecam każdemu.
Bardzo dziękuję za możliwość współpracy :)

@sylwiassssss

"SKOMPLIKOWANA. 5 LAT PÓŹNIEJ."

CYKL: SKOMPLIKOWANA TOM 2

AUTOR: JUSTYNA PIEC-GŁOGOWSKA

WYDAWNICTWO: BORGIS

Ta historia uświadomiła mi, że pomimo upływu lat prawdziwa miłość nie przemija. Ona czuwa , rodzi się jeszcze większa, a gdy nadejdzie odpowiedni moment ta miłość eksploduje.

Ten tom również ma nowych bohaterów Norberta co prawda nie darze go zbytnio sympatią, ale wie jak zdobyć serce kobiety. Co raz bardziej wkraczał w życie Pauli . Nie podobało mi się to ani trochę. Najlepiej usunęłam bym go splanszy 🤭 Wielokrotnie mówiłam sama do siebie boże, gdzie ten Marcin się podziewa🙈

"Skomplikowana " 5 lat później to historia o miłości , bólu smutku. Historia o dwójce dojrzałych ludzi , którzy pomimo upływu lat nie przestali się kochacć.Jedno spotkanie może ożywić to uczucie na nowo. Dostaniemy tutaj emocjonalną historię pełną trudnych wyborów oraz dużych rozterek .

To była przyjemna historia. Fajnie, że mogłam powrócić do głównych bohaterów po tak długim czasie . 5 lat to szmat czasu od wydarzeń, które miały miejsce w pierwszym tomie. Ta część zakończyła się nie po mojej myśli.Cieszę się, że mogłam znów powrócić do bohaterów. Zobaczyć czym na ten moment się zajmują. Jak potoczyły się ich losy ich relacja. Czy darzą się dalej miłością....

" Kochać jak to łatwo powiedzieć..."

Kochani przychodzę dzisiaj do Was z kilkoma wersami na temat książki, którą dzięki uprzejmości Autorki mam pod swoimi skrzydłami.

💜" Skomplikowana. 5 lat później "     Justyna Piec - Głogowska 💜

Nie jest dla Was nowością, że #zaczytaj_mnie zaczytuje się w powieściach obyczajowych, traktujacych o miłości.
 Dlatego z przyjemnością czytałam historię bohaterów opisaną przez Justynę. Paulina i Marcin już w pierwszej części skradli moje serce, a zakończenie zdecydowanie nie było po mojej myśli...
I kiedy spotykam się z nimi po 5 latach, z wypiekami na twarzy czytam o tym, co wydarzyło się u nich od naszego ostatniego spotkania, a jednocześnie już tak bardzo chcę, aby ich drogi ponownie się zeszły. Troszkę nawet nie lubię nowego bohatera Norberta, który zaznacza coraz bardziej swoją obecność w życiu Pauli. Nie tak miało być...pomyślałam niejednokrotnie, przecież to Marcin jest stworzony dla Ciebie, to powinien zawsze być On.
 Dlaczego życie tak wszystko komplikuje? Dlaczego akurat miłość nie może być prosta?
Na przykładzie naszych bohaterów wiemy, że największy dar kochania od nich wymaga więcej. To co przecież zanosiło się na wielką miłość rozpadło się nagle...
Lata minęły, każde z nich się zmieniło, jest na innym etapie życiowym, ale jedno spotkanie tej pary pokazuje nam jedno. To co niby minęło, ciągle jest, głęboko skrywane, ale wciąż tli się całkiem sporym płomieniem. Tylko, czy warto wchodzić dwa razy do tej samej rzeki? Czy warto narażać serce na kolejne rysy? Jest przecież ktoś w życiu Pauliny, kto nigdy jej nie zawiódł, kto na nią czeka, kto przy niej jest.
Wybór - to z nim kobieta musi stoczyć walkę.
Rozum - następny przeciwnik.
Serce - czy warto kłócić się z nim?

Nie zdradzę Wam jak zakończyła się życiowa potyczka bohaterów, powiem tylko, że jeśli sięgniecie po drugi tom historii naszej dwójki otrzymacie dojrzałą, pełną emocji, życiową opowieść o miłości, pełną dylematów i rozterek, a w której bez wątpienia zatopicie swoją uwagę i z ciekawością podążycie krokiem uczucia...

Dziękuję Justynko za zaufanie, za piękną, wzruszającą historię, na którą zdecydowanie warto było poczekać " te 5 lat ". Za to, że lekkość, płynność Twojego języka sprawiła, że przez książkę się płynie. Za to, że nie była to kolejna cukierkowa powieść, a historia o prawdziwych, niemal namacalnych emocjach. To cenię sobie najbardziej i to od Ciebie dostałam. A i jest coś jeszcze...ale o tym cicho sza, bo Kochani warto myślę o miłości, tej widzianej oczyma Autorki, przeczytać samemu.

I TEGO WAM ŻYCZĘ.
I TO POLECAM.
CZYTAJCIE OBIE, BO TO NAJŁATWIEJSZY SPOSÓB NA TO, ABY ZROZUMIEĆ INTENCJE BOHATERÓW, ODNALEŹĆ PRAWDĘ ICH WYBORÓW I ZAAKCEPTOWAĆ DECYZJE JAKIE PODEJMUJĄ.
TO DO DZIEŁA RYBKI - CZYTAMY!

P.S Marcin Paula będę o Was pamiętać 💜

" Kochać jak to łatwo powiedzieć..."

💜" Skomplikowana. 5 lat później "     Justyna Piec - Głogowska 💜

Dlatego z przyjemnością...

Co to były za emocje? 😀
Jak bardzo pokochałam pierwszą część, tak tę drugą kocham jeszcze bardziej. Serio!
Paulina i Marcin, ta dwójka sprawia, że serce przy nich bije szybciej. Piękna historia dwojga, pokazuje że warto walczyć o miłość swojego życia.

W pierwszej części poznajemy historię dwojga zafascynowanych sobą osób, czyli Paulinę i Marcina; ich czyny i intencje. W drugiej części, jak tytuł sam podpowiada, wszystko dzieje się pięć lat później. Ile się zmieniło i czy sami bohaterzy przeszli jakąś przemianę?
Przez tyle lat można nawet zapomnieć, że kogoś się znało, a co mowa rozpamiętywać, rozdrapywać rany po rozstaniu?

Paulina nie może się pozbierać. Cięgle myśli o Marcinie, nie mogąc sobie ułożyć życia. Na szczęście jej zawodowa kariera na tym korzysta. Dziewczyna stara się finkcjonować, nawet zapoznała kandydata na swojego chłopaka, lecz... ciągle coś jest nie tak.
Kim jest Norbert i jakie ma intencje co do Pauliny?

Sytuacja Marcina w ciągu pięciu lat zmieniła się diametralnie. Wszystko jest inne, tylko nie jedno. Nie prawdziwe uczucie do dawnej miłości, którą jest Paulina. Jednak mimo wszystko mężczyzna przez tyle lat nie potrafił o nią jeszcze raz zawalczyć. Pustkę po niej wypełniał mu syn i rozwój zawodowy.

Jak się okazuje, czas nie zapomniał o Pauli i Marcinie. Upomniał się o nich, dopuszczając do sytuacji w której ponownie się zobaczą.
Ile zmieni pierwsze spotkanie po latach?
Czy Marcin będzie miał konkurencję w drodze do serca Pauliny?

Bardzo świetna historia, a raczej kontynuacja. Tomy różnią się od siebie. Panują tu nieco inne emocje i przeżycia. Także polecam czytać kolejno, ponieważ lepiej da się poznać i porównać relację Pauliny i Marcina sprzed pięciu laty i po pięciu latach.
Czytając nie mogłam się oderwać od lektury, ciągle powtarzałam "jeszcze rozdział". Mimo grubości książki, czyli dokładnie 440-stu stron w ogóle nie czuć jak szybko mija. Przez tę historię się po prostu płynie. Jednym zdaniem lekka, przyjemna i pochłaniająca. A ja mam tylko jedno pytanie do autorki:
Czy będzie kolejna części? 😁

Stałam się fanką pani Justyny i na pewno nadrobię poprzednie wydane książki, jak i te, które jeszcze w przyszłości autorka wyda. Pozdrawiam panią serdecznie, życzę dużo weny, a czytelników zapraszam do lektury.
Polecam!

Co to były za emocje? 😀

"Wiele bym dała, aby cofnąć czas choćby na chwilę. Na jednen moment, na jedno spotkanie. Poczuć jeszcze raz bliskość Marcina, jego zapach. Usłyszeć jego głos. Spojrzeć w te błękitne oczy i zapomnieć o wszystkim. Na jedną, krótką chwilę."
Ich ostatnie spotkanie złamało jej serce, jego zdruzgotało bo kochał ją prawdziwie ale los lubi robić psikusy i tajemnica Marcina wyszła niespodziewanie na wierzch, zostawiając za sobą dwa złamane serca 💔 Podobno czas leczy razy, czy tym razem też tak będzie? Nie widzieli się 5 lat Paulina w tym czasie poświęciła się nauce, obroniła doktorat.
Marcin awansował i przeniósł się do dochodzeniówki oraz rozwiódł się z żoną. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie żeby mogli być razem, ale czy napewno? Przez ten czas żadne z nich nie wykonało żadnego kroku w stronę drugiego Paulina nie chciała się mieszać w jego małżeństwo, a Marcin uszanował jej decyzję, tylko że każde miało ochotę napisać choćby "Część, co słychać",lecz nie wykonało tego roku. Czy spotkanie po tylu latach ożywi łączące ich uczucie, a może po tej miłości już nic nie zostało?
"Jej reakcja... Nie wiem, czy to dobrze, czy wręcz przeciwnie" - myślał nerwowo Marcin, patrząc na nią. Przez moment patrzyli na siebie tak, jakby świąt wokół nie istniał. Byli tylko oni nic wokół, zamknięci we własnym spojrzeniu. Przeznaczenie stawia ich z powrotem na swojej drodze, czy to jest szansa od losu, a może przyszedł czas rozliczyć się z przeszłością i ruszyć dalej? Na horyzoncie pojawił się rywal o względy kobiety, Norbert z którym Paulina czasami się spotyka po koleżeńsku czy w tej sytuacji Marcin odpuści, a może zawalczy o ukochaną?
Historia obojga to walka serca i rozumu. Gdy serce się wyrywa, rozum je stopuje mówiąc "pomyśl, zastanów się, napewno tego chcesz"? Jest to ciężka walka dla Pauliny z jednej strony Marcin którego kochała, a może nadal kocha, z drugiej strony Norbert który stopniowo wkradł się w myśli Pauliny i którego tu wybrać. Kobieta jest rozdarta, nie wie co robić, co wybrać a może tak uciec od obu i zapomnieć...
Marcin oprócz tej jednej tajemnicy, zawsze był szczery i uczciwy wobec Pauliny, a czy to samo możemy powiedzieć o Norbercie?
Życie ma dla Pauliny, jeszcze parę niespodzianek jakich sama, by się nie spodziewała. Jeżeli jesteście ciekawi co zrobi Paulina kogo wybierze to zachęcam was do przeczytania tej historii, bo naprawdę warto. Jest to naprawdę cudowna historia o sile uczucia, walki z przeciwnościami, z własnym strachem. Autorka serwuje nam masę emocji, więc przez książkę płyniemy.
Ja jestem nią zachwycona ❤️❤️

Polecam. Jest to cudowna książka która wciąga od pierwszych stron. Zakochałam się w histori przedstawionej w tej książce:)

• Książka recenzencka
  • Cykle