Posłaniec

Okładka książki Posłaniec Aleksandra Rak
Okładka książki Posłaniec
Aleksandra Rak Wydawnictwo: Wydawnictwo FLOW Cykl: Szept anioła (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Szept anioła (tom 2)
Wydawnictwo FLOW
2023-04-12
2023-04-12

Książka, która otula i wzrusza. To historia, od której nie można się oderwać. Czy wierzysz w anioły? Przeczyaj i poznaj historie Oliwii i mieszkańców Płotek. Polecam z całego serca ♥️

Cykl książek "Szept anioła" polecam szczególnie miłośnikom morza, starych nadmorskich chat oraz latarni morskich. Czyż to nie tak, że każdy z nas marzy o świetle, które rozproszy mrok i bezpiecznie poprowadzi nas przez życie.
Bardzo ciekawy cykl powieści. Przyjazd Oliwii do malutkiego nadmorskiego miasteczka zburzy spokój wszystkich wokół. Dobro i ciepło, które ta dziewczyna roztacza wokół siebie przyciągnie wielu. Poznamy losy mieszkających tam od pokoleń rodzin, ich zakręty życiowe oraz niewypowiedziane żale. Powieści czyta się bardzo dobrze. Cały czas odnosiłem wrażenie, że słyszę szum morza i .... szept anioła.
Gorąco polecam.

Drugi tom o życiu mieszkańców Płotek, ich rozterki, kłopoty i rodzące się uczucia. Czy wygrają walkę o latarnię, czy Oliwia odkryje tajemnice swojej mamy? Czy na prawdę istnieją anioły, odpowiedz w książce.

Od książki nie mogłam się oderwać. Rozwój wydarzeń w kontynuacji "Latarnika" wciągnął mnie bez reszty. Czułam jakbym tam była z Oliwią, Eleonorą, Jakubem, Danielem i pozostałymi bohaterami. Opisy szumu wiatru, morza ... po prostu same działają na wyobraźnię. Już się cieszę na trzecią część <3

Piekna historia, zdania i slowa oraz osoby oktore opisują. Anioły czy wierzysz w nie?

"Posłaniec" to druga część serii Szept anioła Aleksandry Rak.

Polecam obie części, bo jest to tak ciepła historia, że trzeba ją przeczytać. Autorka kontynuuje w tej części losy Oliwii i porusza wiele ważnych codziennych tematów. Małe miasteczko i problemy z jakimi mierzą się jego mieszkańcy, ale też wiara w człowieka i nadzieja na lepsze jutro. Tę historię warto przeczytać, szczególnie gdy jest nam trudno i źle. Na pewno nas otuli i doda otuchy.

"Posłaniec" to druga część serii Szept anioła Aleksandry Rak.

Cudownie ciepła powieść ♥️

Cudownie ciepła powieść ♥️

Powielę opinie - nie oderwiesz się od lektury! Polecam

Powielę opinie - nie oderwiesz się od lektury! Polecam

Audiobook🥰

"Wiadomości pisane z serca zawsze odnajdą swojego adresata..." Z przyjemnością i ciekawością ponownie przeniosłam się do niewielkiej nadmorskiej miejscowości Płotki i jej mieszkańców. Życie się toczy, troski, zmartwienia i chwile pełne radości są jego nieodrębną częścią. Eleonora coraz mocniej zamyka się w sobie, nie chce przysparzać Oliwii zmartwień swoją osobą. Dziewczyna bardzo angażuje się w pomoc Bogusi, która odzyskuje chęć do życia. Niespodziewanie do Oliwii przyjeżdża jej narzeczony Paweł, zrobi wszystko, by ją odzyskać. Walka o latarnie nie ustaje, Lucyna robi wszystko by ją uratować. Gdy jednak w grę wchodzą duże pieniądze, zdrowych rozsądek i dobro innych przestają być ważne. Nie jest to łatwa historia… Piękny, barwny, naturalny, wrażliwy styl, robi bardzo pozytywne wrażenie. Czytanie od początku do końca było przyjemnością. Z ogromną wnikliwością i realizmem Pani Aleksandra ukazuje wewnętrzne rozterki, zmagania, porywy serca, z jakimi zmagają się na co dzień nasi bohaterowie. A ci rewelacyjnie ukazani, to zwykli ludzie, jakich spotykamy na co dzień, pełni wad i zalet, pokomplikowane, złożone, wielowymiarowe osobowości. Do większości z nich poczułam sporą sympatię. Narracja toczy się z wielu perspektyw, daje nam to szersze, wnikliwsze spojrzenie na rozwój wydarzeń. Klimatyczna opowieść, przepełniona nostalgią, smutkiem, pełna mądrych spostrzeżeń dotyczących zwykłego życia. Czy anioły istnieją naprawdę? Klimatyczna, bardzo życiowa, dojrzała, motywująca, niosąca nadzieję opowieść. Polecam książkę 🥰

Audiobook🥰

"POSŁANIEC" - SERIA SZEPT ANIOŁA tom 2 - ALEKSANDRA RAK
Druga część jest równie pasjonująca co pierwsza. Sprawy Oliwi się komplikują, te co były zagmatwane wychodzą na światło dzienne. Oliwia zaprzyjaźnia się z Latarnikiem zwanym Jakubem.
Daniel pomału odnajduję swoją drogę, Eleonora otrzymuje złą wiadomość, Oliwka ją wspiera. Bogusia matka Daniela i Dawida, jeżdżąca na wózku pomału odnajduje powody do działań. Każdy z mieszkańców staje przed trudnymi wyborami oraz ciężkimi sytuacjami. Gdyby nie Oliwia nie jeden nie dał by sobie rady... Oliwia jest i trwa niczym dobry anioł zjawiający się w nadmorskiej miejscowości. No i cały czas ten szum morza, latarnia morska i skrzypiący piasek towarzyszy nam na łamach powieści.
Polecam zarówno w każdej formie do czytania
(papierowa i ebook) jak i audiobook, cudownie intonowany czytany przez tę samą lektorkę co
w pierwszym tomie tej serii. Polecam.

OCENA 09/10
68/23 ( 05/08)
ilość stron: 380
data wyd: 12.04.2023
Czas przewidziany czytania: około: 6 h 20 min.
Czas słuchania 8 h. 10 min.
lektorzy empik : Żmuda Olga
Anastazja