Atelier spiczastych kapeluszy #10

Okładka książki Atelier spiczastych kapeluszy #10 Kamome Shirahama
Okładka książki Atelier spiczastych kapeluszy #10
Kamome Shirahama Wydawnictwo: Kotori Cykl: Atelier spiczastych kapeluszy (tom 10) komiksy
komiksy
Atelier spiczastych kapeluszy (tom 10)
Tongari Boushi no Atelier
Kotori
2023-02-16
2023-02-16
Tomasz Molski
manga fantasy przygoda magia seinen

Atelier spiczastych kapeluszy 10 ✧

Jeśli nadal jesteście niepewni, czy historia przypadnie Wam do gustu, to zachęcam przeczytać trzy powody, dla których warto sięgnąć po mangę autorstwa Kamome Shirahamy:

a) Humor - jeśli poszukujesz historii, która wywołała uśmiech na twojej twarzy, to nie możesz przejść obojętnie obok tej pozycji!
Jestem pewna, że pokochacie nietypowego stworka Pędzlaka, cztery czarodziejki o różnorodnym charakterze oraz wyjątkowy sposób posługiwania się magią przez czarodziei.
b) Ciekawie wykreowani bohaterowi, których polubicie albo znienawidzicie.
Każdy z nich popełnia błędy, a później stara się wyciągać wnioski, co czyni ich wyjątkowymi postaciami.
c) Niesamowita opowieść - między śmiesznymi scenami mamy też doczynienia z trudnymi tematami.
Wzloty i upadki bohaterów, wiele niespodziewanych zwrotów akcji, to wszystko właśnie tutaj znajdziecie!

Mam nadzieję, że teraz rozwiałam wasze wątpliwości i będziecie chcieli zapoznać się z powyższym tytułem, który oczywiście polecam ♡

Atelier spiczastych kapeluszy 10 ✧

Jestem pewna, że pokochacie nietypowego...

ŚWIĘTO SREBRNEJ NOCY

„Atelier spiczastych kapeluszy” to seria, która mnie absolutnie urzeka doskonałymi ilustracjami. Fabularnie to nie do końca moja bajka, bo jakoś za takimi fantastyczno-bajkowymi klimatami szczególnie nie przepadam, ale i tu jest przyjemnie. Bo masa w tym uroku, sympatyczne postacie, bardzo fajna akcja, klimacik, jak marzenie… No kawał dobrej komiksowej roboty, którą docenią też nie tylko fani gatunku.

Nadchodzi Święto Srebrnej Nocy. Obchody, świętowanie, radość… Ale taki stan rzeczy nie może długo trwać, prawda?

ŚWIĘTO SREBRNEJ NOCY

Na półkach: , , , , , , , , ,

Nie potrafię opisać jak ja kocham tą serię. Historia coraz bardziej się rozkręca, kreska jak zwykle fenomenalna. Czekam na kolejne tomiki.
I tak się cieszę, że seria otrzyma anime ❤️❤️❤️

I tak się cieszę, że seria otrzyma anime ❤️❤️❤️