Filadelfia. Na zawsze twoja

Lipstick Books
2022-11-23
2022-11-23
romans biurowy

Dobry romans z nutą dramatyzmu.

Dobry romans z nutą dramatyzmu.

Thomas Brown i jego asystentka Ivy Preston - on to przystojny, skrywający wiele sekretów czterdziestolatek, przez pracowników uważany za geja, ona - drobna, młodziutka, piękna i inteligentna kobieta, gdy rozpada się jej związek, podczas służbowego wyjazdu do Filadelfii, ulega chwili i czarowi swojego szefa, oby dwoje nie wiedzą, jak sobie z tym dalej poradzić...
Gorący romans biurowy... tylko te literówki...

Gorący...

Świetnie napisany romans biurowy. Uwielbiam pióro autorki.
Polecam

Świetnie napisany romans biurowy. Uwielbiam pióro autorki.
Polecam

Urlopowy czas pisze się swoimi prawami, po wczorajszym dniu już wiem, że jak chce do Was przyjść z recenzją książki to muszę to robić rano inaczej się nie uda. Wracając jednak do powieści „Filadelfia. Na zawsze twoja” Alicji Skirgajłło było to moje pierwsze spotkanie z autorką a czy ostatnie, pewnie nie ponieważ autorka ma bardzo przyjemny styl pisania, a sama historia choć okazała się bardzo przewidywalnym romansem biurowym dostarczyła mi wytchnienia od codziennych trosk.

Ivy Preston pracuje w firmie marketingowej jako asystentka.
Jest bardzo dobra w swojej pacy dlaczego więc pracodawca wysyła ją na półroczne szkolenie do innej formy?

Thomas Brown jest szefem wymagającym dużo od siebie i swoich współpracowników, przystojny, bogaty i na nieszczęście Ivy gej.

Czy wydarzenia z Filadelfii mają wpływ na to co czeka teraz Ivy?

Co ukrywa jej szef?

Kim jest Ryan Still i jaką rolę odegra w tej historii?

Miłość? Czy istnieje szansa by się pojawiła?

Alicji Skirgajłło stworzyła romans biurowy, przyjemny w odbiorze choć bardzo przewidywalny.
Bohaterowie różnorodni i tak zbudowani, że wywołują totalną mieszankę w ich odbiorze.
 Główna bohaterka może i uzdolniona jeśli chodzi o pracę, życiowo odbierałam ją bardzo negatywnie i nie polubiłam jej.
 Thomas gubi się w tym czego chce, ma tajemnice, jest życiowym tchórzem choć w pracy osiąga sukcesy.
 Dużo większą sympatią zapałałam do Emily i Aleksandra choć to bohaterowie drugoplanowi.
„Filadelfia. Na zawsze twoja” to lekka, nie wymagająca od czytelnika zaangażowania powieść taka do którą się przeczyta i niestety zapomni.

Książka w formie e - book i tu gorąca prośba do wydawnictwa o wydanie wersji papierowej.

"Filadelfia. Na zawsze twoja" - kto ma ochotę na romans biurowy? Autorka ma lekkie i przyjemne pióro a historia, którą miałam okazję poznać sprawiła, że spędziłam bardzo miły wieczór. Idealna lektura na relaks.

Coś bliżej...
Ivy pracuje w firmie marketingowej, gdzie szefem jest Thomas Brown. Jest od niej starszy i ma miano najprzystojniejszego biznesmena. Nigdy nie był widziany w towarzystwie kobiety, przez co krążą plotki, że jest gejem.
Podczas służbowego wyjazdu do Filadelfii dochodzi między nimi do zbliżenia a powrót do normalności okazuje się bardzo trudny.

Czy ich relacje się rozwiną?
Jaką tajemnicę skrywa Thomas?

Przyjemne pióro autorki sprawiło, że spędziłam bardzo miły wieczór. Bohaterowie doskonale wykreowani a pikantne i gorące sceny powodowały szybsze bicie serca. Książka przedstawiona z perspektywy Ivy i Thomasa, przez co dobrze mogłam ich poznać. Polecam przeczytać.

#Filadelfianazawszetwoja #AlicjaSkirgajłło #lipstickbooks #czytampolskichautorow #czytam #yoloczytam #bookstagram

Coś bliżej...
Ivy pracuje w firmie marketingowej, gdzie szefem jest Thomas...

Ostatnio miałam ochotę na coś innego niż mafia więc sięgnęłam po romans biurowy. Książka ogólnie nie jest zła, ale jakoś dość wolno mi się ją czytało. Thomas, główny bohater tak mnie wkurzał że nie raz miałam ochotę mu wygarnąć. Niby dorosły mężczyzna a zachowywał się jak dzieciak, ewentualnie jakby miał rozdwojenie jaźni. Raz wręcz rzuca się na Ivy a za chwilę odpycha ją od siebie i tak w kółko. Ivy za to za dużo przeżywa. Przespała się z szefem i pół książki to wywleka, że nie powinno tak się stać. Do tego wszystkie problemy topi w alkoholu.
W końcu coś zaczyna się dziać w książce kiedy Thomas chcąc pozbyć się Ivy wysyła ją na szkolenie. Wtedy też jakoś czytanie szybciej mi poszło. Byłam ciekawa jak dziewczyna wybrnie z intrygi którą uknuł jej nowy szef Ryan. Chociaż nie powiem momentami byłam zniesmaczona że dziewczyna dała się w to wciągnąć.
Po ,,Sposobie na Francuza,, i cyklu romansu mafijnego spodziewałam się po autorce czegoś lepszego. Owszem w Filadelfii są emocje, jest namiętność ale mimo to wg mnie jest to książka do przeczytania i zapomnienia.

🌺Filadelfia. Na zawsze twoja" autorstwa Alicji Skirgajłło to romans biurowy, który rozpali was do czerwoności.

🌺 Ivy pracuje w firmie marketingowej, której szefem jest Thomas Brown, o którym krążą plotki, że jest gejem. Mężczyzna jest od niej sporo starszy, jest wymagającym szefem, a Ivy jest jego asystentką.
Podczas służbowego wyjazdu do Filadelfii dochodzi między nimi do zbliżenia. Po powrocie oboje próbują wrócić do normalności i zdają sobie sprawę z tego, że ta sytuacja nie powinna mieć miejsca, ale ich wzajemne przyciąganie sprawia, że nie jest to takie łatwe.

Czy ich relacja się rozwinie?
Jaką tajemnicę skrywa Thomas?
Czy Ivy i Thomas będą w stanie utrzymywać tylko służbowe stosunki?

🌺 Bardzo żałuję, że ta historia jest tylko w formie ebooka. Preferuję egzemplarze papierowe, ale uwielbiam zarówno książki autorki jak i romanse biurowe, także postanowiłam się skusić na tego ebooka.
Jest to pikantna historia, z dobrze wykreowanymi bohaterami i ciekawą fabułą.
Jak zaczęłam ją czytać, to tak mnie porwała, że nawet nie wiem kiedy ją skończyłam.
Jest to lekka i niewymagająca lektura, także będzie idealna po ciężkim dniu i pozwoli wam się zrelaksować.
Jeśli lubicie ogniste romanse biurowe z różnicą wieku oraz relacją szef-podwładna to gorąco was zachęcam do przeczytania tego ebooka.

Podczas służbowego wyjazdu do Filadelfii dochodzi między nimi...

Filadelfia
Czego można spodziewać się po tej książce to było nieodgadnione tajemnicze .... Od początku książki panowała napięta atmosfera pełna erotyzmu ,dzikości pełnego żaru i zatracenia się ,aby do tego doszło i w tym wszystkim , odnaleźli się musieli przebrnąć długą, daleką drogę, usłaną bólem i cierpieniem .
Ona idealnie nadawała się na to stanowisko ,radziła sobie z takim szefem idealnie mająca swoje zdanie umiała wybrnąć z każdej sytuacji .
Jak to bywa cechy szefa władczego , gbura , wyniosłego ,zadufanego w sobie , który traktuje wszystkich pracowników z góry i jest nieustępliwy nigdy nie chwali nie daje odczuć ,że wykonywana pracą jest wykonana dobrze .Trzeba ciągle pracować więcej dłużej jeszcze lepiej podnosi poprzeczkę .Czy da się tak pracować czy człowiek da radę znieść te upokorzenia .
Sama się Zastanawiam jak bym postąpiła czy pracowała dalej, czy odeszła .... nigdy nie byłam w takiej sytuacji, miałam zawsze wymagających szefów ,ale doceniali pracę i swoich pracowników .
Czy tylko chodziło między nimi o pracę ?
Autorka idealnie pokazuje świat pracy trudny orzech do zgryzienia , konkurencji ich życie prywatne ,znajomości ,aż do tego co ich do siebie zbliży co wywoła tsunami i wszystko stanie na głowie ......
Książka daje bardzo dużo emocji, emocjonalny rollercoaster i nakreślone postacie , dają obraz rozdartych między prawdą,a miłością...... .
Książkę przeczytałam w jeden wieczór brnęłam do końca by poznać sekret . Od samego początku wiadomo było ,że coś musi się wydarzyć ......
Polecam 😍😍😍😍

Filadelfia
Ona idealnie nadawała się na to stanowisko ,radziła sobie...

Ivy Preston jest ambitną młodą kobietą od kilku lat pracującą w jednej z najlepszych firm marketingowych w Nowym Jorku.

Thomas Brown jest szefem Ivy. Mężczyzna swoją ciężką pracą zyskał miano rekina biznesu. Brown uchodzi również za najprzystojniejszego biznesmena w okolicy.

Podczas wyjazdu służbowego Ivy wdaje się w romans ze swoim przełożonym.
Oboje wiedzą, że ta noc nigdy nie miała prawa się wydarzyć. Po powrocie do Nowego Jorku, Thomas pragnie wrócić do wcześniejszych relacji: szef- podwładna. Jednak jak to w życiu bywa nie zawsze to co chcemy jest nam ofiarowane.

Z każdym mijającym dniem Brown i Preston grają w tylko im znaną grę.
Czy ich romans z Filadelfii ujrzy światło dzienne? Jak to wpłynie na dalszą karierę Ivy?

Zaciekawieni?
Sięgnijcie po najnowszą książkę Alicji Skirgajłło.

Dobrych romansów biurowych niestety na polskim rynku jest jak na lekarstwo. Dlatego kiedy dostałam propozycje od wydawnictwa bez wahania się zgodziłam, ponieważ opis mnie bardzo zaciekawił.
Autorka idealnie wpisała się w mój czytelniczy gust, jest pożądanie, chemia, emocje i intrygi. Uważam, że ta książka to idealna propozycja dla fantów romansów biurowych.

Podczas wyjazdu służbowego Ivy wdaje się w romans ze swoim przełożonym.
Oboje wiedzą, że ta noc...

Gorący romans biurowy? Zakazane uczucie? Kłamstwa i tajemnice? Różnica wieku? Seksowny szef i ambitna pracownica?

Zastanawiałam się jak to będzie z tą książką i pozytywnie mnie zaskoczyła, była lekka, była zabawna, zawiera w sobie kilka ciekawych zwrotów akcji, znajdziemy w niej też rozdzierający ból, kiedy główna bohaterka po raz kolejny otrzymuje kopa od życia. A o kim tak właściwie jest ta książka?

Thomas Brown, stateczny, majętny, właściciel firmy marketingowej, wszyscy w firmie biorą go za g*ja, dlaczego? A no dlatego, że nigdy nikt nie widział go z kobietą i to właściwie jedyny powód. Jakie więc jest zdziwienie Ivy, gdy dowiaduje się, że to nie prawda?
Dziewczyna jest prawą ręką w firmie Thomasa, ambitna, pracowita i pomysłowa, do tego oszałamiająco piękna. To wszystko, to jak mieszanka wybuchowa która przyciąga. Tylko czy pomiędzy pełnym tajemnic i skrajności prezesem a skrzywdzoną już kiedyś Ivy może rozkwitnąć uczucie? A może szkolenie na który Thomas wysyła kobietę odsunie ich od siebie… Nooo żeby się dowiedzieć trzeba przeczytać. Mi się podobało, bawiłam się świetnie, bywały momenty kiedy historia tak mnie wciągała, że ciężko było odłożyć telefon

Szukacie takich rzeczy w książkach? Więc pani Alicja wychodzi Wam naprzeciw ze swoją najnowszą książką, a właściwie ebookiem, krótkim, przyjemnym, z mnóstwem gorących scen. Lubicie sięgać po erotyki? Ja przyznaję, lubię, może nie często, ale od czasu do czasu....

• Romans
  • Dysk