Okładka książki Skuteczny marketing na TikToku. Jak zdobyć miliony wyświetleń i tysiące obserwatorów w miesiąc (albo szybciej) Mirosław Skwarek
Mirosław Skwarek Wydawnictwo: Onepress biznes, finanse
biznes, finanse
Onepress
2022-09-13
2022-09-13
Marketing TikTok Social Media

Jak to u Skwarka konkretna dawka wiedzy w skondensowanej formie. Dość poradników lejących wodę, naprawdę. Dla początkujących w kwestii TikToka - świetna rzecz.

Zastanawiasz się, czy wkraczać na tę aplikację? Odpowiedź brzmi TAAAAK!!!
Nie wiesz co i jak?
Wystarczy, że sięgniesz po książkę Pana Mirosława Skwarka.

Ja wiele rzeczy wiedziałam, bo mam już spore doświadczenie w prowadzeniu profilu na tej apce, ale dla początkujących będzie w sam raz! Proste, konkretne informacje pomagające rozwinąć wasze konto od zera, ale również polepszyć zasięgi już istniejącego.

Ja doszkoliłam się w kwestii polepszenia kontaktu z odbiorcami za co dziękuję, bo mam nadzieję, że w przyszłości mi się uda osiągnąć wszystkie postawione cele.

Ok. 200 stron pożytecznej wiedzy.
Naprawdę warto po nią sięgnąć.

A jeśli nie wiedzieliście, że działam również na TikToku, to wyszukacie mnie po takiej samej nazwie jak tutaj 🤍 (@sylwiaczyta) Zapraszam!!!

Zastanawiasz się, czy wkraczać na tę aplikację? Odpowiedź brzmi TAAAAK!!!
Nie wiesz co i jak?
Wystarczy, że sięgniesz po książkę Pana Mirosława Skwarka.

TikTok
Czy ktoś jeszcze o nim nie słyszał?
Nie tak dawno mówiło się, że jak nie masz Facebooka to nie istniejesz. Teraz to TikTok stoi na czele social mediów i z każdą chwilą poszerza swoje grono odbiorców.

Przyznam, że ja jestem jeszcze zielona i daleko mi do bycia tiktokerką 😂 Jednak za sprawą Mirosława i jego książki czuję jakbym mogła zostać prawdziwą gwiazdą! Serio, byłam pozytywnie zaskoczona ilością przydatnych informacji, którą otrzymałam. Wiele porad, trików i ciekawostek napisanych tak prostym językiem, że nawet moja babcia byłaby w stanie coś nagrać i zostać królową internetu 😂 To pozycja zarówno dla początkujących (znajdziecie tu instrukcje krok po kroku, od czego najlepiej zacząć i na czym się skupić),jak i dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Autor tłumaczy w jaki sposób można przekształcić hobby w biznes, jak zaangażować odbiorców, zyskać klientów i budować własną markę. W dodatku wskazał wiele różnych funkcji ułatwiających edycję filmów, o których może nawet nie słyszeliście. Dla tych bardziej ciekawskich, skupionych na zasięgach, nie zabraknie dywagacji na temat algorytmu i jego sekretów. Obalone zostaną też największe mity i już nigdy nie będziecie musieli się zastanawiać, czy najlepiej jest popisać się swoimi zdolnościami tanecznymi, aktorskimi, czy kabaretowymi.

Jednak pamiętajcie, że jak każda inna społecznościówka, TikTok rozwija się dynamicznie. Więc nie zwlekajcie, tylko sięgajcie po sprawdzone porady i twórzcie swój kontent, a może już za miesiąc wasze filmiki będą miały miliony odtworzeń 😉

A ty? Zacząłeś już swoją przygodę z TikTokiem?

TikTok
Czy ktoś jeszcze o nim nie słyszał?

Czy mam tutaj jakiś -Tik-tokerów? Jestem pewna, że tak! Dla mnie Tik-TOk cały czas jest zagadką, ale po przeczytaniu tej książki zdecydowanie ma już przede mną o wiele mniej tajemnic!

Zgodzicie się chyba ze mną że, obecnie dużo osób przenosi się na Tik-Toka. Liczba użytkowników cały czas rośnie, więc zdecydowanie warto jest o tej platformie wiedzieć coś więcej. Autor w tej publikacji świetnie nam wszystko wyjaśnia i tłumaczy! Książka nie jest długa, bo ma zaledwie 190 stron, ale to wystarczy, żeby dobrze zrozumieć działanie Tik-Toka od podszewki! Na sam początek autor podzieli się z nami swoją historią! Jesteście jej ciekawi? Ja byłam! Dalej dowiemy się jakie są zalety dołączenia na portal, jak stawiać tam swoje pierwsze kroki, jak działać i na co zwracać szczególną uwagę. Dużo tutaj również wstawek z ciekawostkami na temat strony! Mnie oczywiście najbardziej ciekawił rozdział na temat tego, jak zdobywać pod filmami tysiące wyświetleń oraz jak działa algorytm Tik-Toka. Te tajemnice poznacie po przeczytaniu książki!

Zdecydowanie i szczerze polecam. Zarówno dla osób, które nigdy ze stroną nie miały do czynienia, jak i dla tych, które o Tik-Toku już co nieco wiedzą. Autor tłumaczy wszystko bardzo przystępnie i rzetelnie, a książka jest łatwa w odbiorze. Podobało mi się tutaj też to, że po pierwsze mamy dokładne przykłady, a po drugie jest tutaj sporo ilustracji! Naprawdę świetna!

• AKADEMIA
  • Samodzielne