Okładka książki Biała księga pandemii koronawirusa. Fakty i dane ukrywane przed opinią publiczną praca zbiorowa
praca zbiorowa Wydawnictwo: Fundacja Ordo Medicus zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Fundacja Ordo Medicus
2022-09-02
2022-09-02
COVID-19 SARS CoV-2 pandemia fałszywa pandemia pandemia kłamstw operacja pandemia plandemia

W tej książce bardzo krytycznie współ autorzy wypowiadają się o pandemi. Ta książka została napisana przez lekarzy należących do stowarzyszenia lekarzy niezależnych którzy są przeciwni nazywnia pandemii pandemią jest w niej kilka ciekawych wątków z niektórymi stwierdzeniami się zgadzam z niektórymi nie.

zapraszam do zapoznania się z opinią mądrzejszego ode mnie mnie człowieka, lekarza, profesora.
od ok. 44:30 min

i przy okazji,
książka, o której się nie mówi na lubimy czytać:

od ok. 44:30 min

i przy okazji,
książka, o której się nie mówi na lubimy czytać:

Wreszcie zaczynają się brać sądownie za ludzi rozpowszechniających podobne bzdury jak w książce. Padają wysokie kary i areszty, pozbawiają 'lekarzy' prawa wykonywania zawodu.

Dr Dorota Sienkiewicz, współautorka 'dzieła', pediatra od lat podająca w wątpliwość bezpieczeństwo, skuteczność i potrzebę szczepień ochronnych, została pozbawiona prawa wykonywania zawodu. Decyzję wydał Okręgowy Sąd Lekarski (OSL) w Białymstoku (23.11.2022).

Doktor nauk medycznych w dziedzinie biologii medycznej ze specjalnością w immunologii, Piotr Witczak oferuje w internecie “leczenie” holistyczne chorób przewlekłych, autyzmu i zaburzeń rozwoju.
Źródło: Puls Medycyny

Doktora Witczaka nie ma w centralnym rejestrze lekarzy z prawem wykonywania zawodu (ma tylko tytuł naukowy, nie zawodowy).

Miliony ludzi zmarły z powodu sars-cov-2 oraz powikłań a foliarze dalej brną w niepoparte faktami teorie spiskowe.
"Tylko w 2020 roku na COVID-19 zmarło ponad 1,8 mln osób na świecie, z kolei na grypę umiera rocznie do 650 tysięcy osób” - wskazało Stowarzyszenie Demagog, pierwsza w Polsce organizacja fact-checkingowa.

Smutne, że tyle osób daje "9" i "10" temu dziełu.
Wyd. 'naukowe' Ordo Iuris i wszystko jasne...

[...] 𝗧𝗼 𝗻𝗶𝗲 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝘀𝘁𝗿𝗶𝗸𝘁𝗲 𝗺𝗼𝗷𝗮 𝗼𝗽𝗶𝗻𝗶𝗮, 𝗮 𝘁𝘆𝗹𝗸𝗼 𝗻𝗶𝗲𝗸𝘁𝗼́𝗿𝗲 𝗰𝘆𝘁𝗮𝘁𝘆 𝘇 𝘁𝗲𝗷 𝗽𝗿𝗮𝗰𝘆 𝘇𝗯𝗶𝗼𝗿𝗼𝘄𝗲𝗷 𝘇𝗮𝗰𝘇𝗲𝗿𝗽𝗻𝗶ę𝘁𝗲. 𝗗𝗼𝘀𝗸𝗼𝗻𝗮𝗹𝗲 𝘂𝗸𝗮𝘇𝗮𝗻𝘆 𝗼𝗴𝗿𝗼𝗺 𝗺𝗮𝗻𝗶𝗽𝘂𝗹𝗮𝗰𝗷𝗶, 𝗷𝗮𝗸𝗶𝗲𝗺𝘂 𝘇𝗼𝘀𝘁𝗮ł 𝗽𝗼𝗱𝗱𝗮𝗻𝘆 𝗰𝗮ł𝘆 ś𝘄𝗶𝗮𝘁.
Należy zauważyć, że dyskusja o szczepieniach, jakichkolwiek, a w szczególności ich krytyka jest nieakceptowalna przez mainstream-owe media i rządowych ekspertów medycznych. Z jakichś względów szczepionki są „świętymi krowami”, o których można wypowiadać się tylko w superlatywach. Takie podejście z pewnością jest antynaukowe, ponieważ „nauka polega na podważaniu wszystkiego, co można podważyć, bo tylko dzięki temu można wykryć to, czego podważyć się nie da” - prof. Tadeusz Kotarbiński.
[...]
Biorąc to wszystko pod uwagę, szczepienia przeciw COVID-19 powinny zostać wstrzymane w trybie natychmiastowym. Jeszcze przed wprowadzeniem tych pseudo szczepionek na rynek, dosadnie przed ich skutkami przestrzegał m.in. prof. Stefan Hockertz, naukowiec, immunolog i toksykolog, były dyrektor i profesor Instytutu Eksperymentalnej i Klinicznej Toksykologii na Uniwersytecie Medycznym w Hamburg-Eppendorf, posiadający 30-letnie doświadczenie w zakresie szczepionek :
"Miejsce tej szczepionki jest dokładnie tam, gdzie szczepionka przeciwko świńskiej grypie wylądowała lata temu : na śmietniku !"

Książka skupiająca się na chaosie wywołanym Covidem, wyłuskująca to, co się nie spinało w medialnej narracji rządzących i WHO, wytykająca błędne, zmienne decyzje, podegmowane przez tych którzy,mają coś do gadania w imieniu tych, którzy mogą sobie tylko pogadać na forach FB.
W treść również wkradł się chaos wynikający zapewne z zaangażowania emocjonalnego autora /autorów, jednak mimo uchybień literackich, książka ta jest wiarygodniejsza od testów PCR.

"Wyjątkowe (oprócz bezpłatnego ebooka i zawartości pendrive'a) jest to, że książka została rozesłana za potwierdzeniem odbioru do ok. 5000 (!) podmiotów ważnych z punktu widzenia funkcjonowania państwa, takich jak np. (pełną, szczegółową listę zamieścimy w późniejszym terminie):
Posłowie i senatorowie
Rzecznik Praw Obywatelskich
Rzecznik Praw Dziecka
Sanepid
Starostwa
Urząd Marszałkowski ze szczególnym uwzględnieniem wydziałów zdrowia
Urząd Wojewódzki ze szczególnym uwzględnieniem wydziałów zdrowia
Wysyłka trwa!":

"Materiałem uzupełniającym do „Białej księgi pandemii koronawirusa” jest pendrivie (o pojemności 64 GB),którego zawartość można POBRAĆ bezpłatnie lub zakupić w naszej księgarni osobno lub z wersją drukowaną książki":

Posłowie i senatorowie
Kuratorzy oświaty
Ministerstwa
NFZ
PAN
Prokuratura
Rada...

Masywne podsumowanie aktualnej wiedzy na temat tak zwanej pandemii koronawirusa. Pytania, wątpliwości, brak jednoznacznych faktów - to wszystko stanowi podstawę do dyskusji, a nie kwestionowania zadawania pytań, jak to zrobili płaskoziemni kretyn i kretynka, którzy wlepili ocenę "1".
Bardzo ważna jest ostatnia część publikacji, wskazująca, że działania pandemiczne rządu były w większości pozbawione podstaw prawnych, a więc nielegalne, począwszy od bezprawnych lockdownów, a skończywszy na równie bezprawnym i potencjalnie niebezpiecznym dla zdrowia przymusie kagańcowania, praktykowanym do dziś w aptekach (raczej formalnie, tylko przez największych entuzjastów dobrowolnego niewolenia się) i zakładach zdrowotnych.
Absolutnym skandalem, co niestety nie zostało dobitniej wskazane (może dlatego, że wielu autorów ma "dr" przed nazwiskiem),było ukrywanie się lekarzy przed pacjentami (bezużyteczne teleporady, zawieszenie działalności szpitali) oraz rozpowszechnianie przez niektórych pozbawionej podstaw naukowych twierdzeń o skuteczności masek medycznych (wystarczy przeczytać instrukcję obsługi tego wynalazku: producent wyraźnie informuje, że maska medyczna NIE JEST środkiem profilaktyki przeciwwirusowej) czy zapewnianie, że będąca w fazie prób szczepionka "na pewno" jest bezpieczna.

W książce zostały opisane między innymi testy PCR, badania, dezynfekcja, szczepionki (a raczej pseudoszczepionki, bo w gruncie rzeczy to preparaty genetyczne),"lockdown", restrykcje, maski (znaleziono 65 negatywnych skutków ich noszenia),dystansowanie społeczne, skutki, obrona prawna poszkodowanych (na końcu przykłady wniosków i porad),korupcja w Światowej Organizacji Zdrowia (angielski skrót: WHO; finansowana w 75 procentach przez firmy prywatne; celowo zmieniła definicję "pandemii"). Pandemia koronawirusa okazała się fałszywa. Testy PCR nie wykazywały właściwie zakażenia koronawirusem, przyznał to nawet polski minister zdrowia, więc bezpodstawne okazały się wszelka panika i restrykcje. Zrodziło się pytanie: W czyim interesie było wprowadzenie pandemii? Medycyna stała się narzędziem kontroli społecznej. Na znaczeniu zyskały biopolityka, biowładza, medykalizacja, farmaceutykalizacja, genetyzacja. Wiele negatywnych społecznie skutków nastąpiło po akcji "zostań w domu" w obawie przed wirusem. Dezynfekcje powierzchni były nieuzasadnione (między innymi szkodliwe dla środowiska naturalnego),ale w przeświadczeniu nieznającego się na medycynie społeczeństwa – dezynfekcje jak najbardziej potrzebne i pożądane. Ta "pandemia" była po prostu zaimplikowanym ludziom szwindlem. Wyglądało to jak przyjęty z powodzeniem eksperyment inżynierii społecznej. Jednak to wprowadzanie jakiegoś planu, który słusznie można było określić mianem "plandemii". "Grupy nacisku" stworzyły masową histerię, wprowadzoną przez polityków, a rozpropagowaną od razu poprzez media. Jaki temu przyświecał cel? Kogo interes był realizowany?

Jan Pospieszalski prowadził program publicystyczny pod tytułem "Warto rozmawiać" (w państwowej telewizji publicznej),który został zdjęty z "ramówki" z powodu przedstawiania prawdy o pandemii. Czy tak władza powinna postępować w demokratycznym kraju?

Jak poradzić sobie z napastliwością "systemu"? Znalazły się wskazówki, porady, kroki prawne, wnioski. Była to książka wyróżniająca się bardzo pozytywnie i praktycznie na tle innych zajmujących się tą koronawirusową tematyką.

Żałosna, pseudonaukowa elukubracja, która już na pierwszych stronach powtarza dawno obalone, antyszczepionkowe brednie.

Z pewością będzie gratką dla lokalnego aktywu antyszczepionkowego oraz szerokich mas negacjonistów - bo nie jest nowiną, że negacjonizmy zazwyczaj występują w zestawach.

• 0 Posiadam
  • Przeczytane (2022)
  • ZEROWA WARTOŚĆ ARTYSTYCZNA
  • ZABAWNE.

praca zbiorowa Biała księga pandemii koronawirusa. Fakty i dane ukrywane przed opinią publiczną Zobacz więcej