The Perfect Marriage

Bloodhound Books
2020-07-13
2020-07-13
9781913419653

Hmm. Takiego zakończenia się nie spodziewałam. Obstawiałam na samym początku Anne, przeszedł mi też przez myśl Matthew. Tak naprawdę to cała historia i strona fantazji Sarah - to jak poprowadziła książkę autorka nie pozwoliło nam domyślić się kto jest mordercą. Domyśliłam się tego dopiero, kiedy Sarah przyszła na spotkanie z Adamem po 11 latach. Wtedy można było się domyślić, że to Sarah za tym stoi. Mądrze poprowadzona gra, ale też robienie w balona czytelnika. Dobre, chociaż nie tak wybitne. Polecam.

Godna polecenia ;)

Godna polecenia ;)

👀 no dobra, sama nie wiem, co sądzę o tej książce 😅

Rozwiązanie rozwaliło mnie na łopatki xD

👀 no dobra, sama nie wiem, co sądzę o tej książce 😅

Rozwiązanie rozwaliło mnie na łopatki xD

2043

Sarah i Adam to małżeństwo, które może nie jest idealne, ale wydają się być zgraną parą. On jest pisarzem, ona prawnikiem. Jego wadą jest nadopiekuńcza i wścibska matka i brak zawodowego spełnienia. Ona jest pracoholiczką, skupioną na swojej pracy i powiększaniu majątku. Z daleka osiągnęli sukces. Z bliska on tęskni za miłością żony i dziećmi. Ona zaś chce udowodnić całemu światu, że kiepski start w życie, nie jest przeszkodą, by być na szczycie.
Pozorną sielankę burzy aresztowanie Adama. Mężczyzna zostaje oskarżony o zamordowanie swojej kochanki. Obrończynią niewiernego męża zostaje Sarah. Czy zdoła usunąć w cień ból jaki zadał jej mąż i wybronić go w sądzie? Adam twierdzi, że jest niewinny. Czy Sarah znajdzie prawdziwego mordercę? A może sama coś ukrywa?
Świetnie i szybko się czyta. Naprawdę polecam!

Bardzo dobra książka! Zakończenie jest zaskakujące, ale lepiej bym tego nie wymyśliła! Polecam!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Moja poprzednie spotkanie z autorką było bardzo słabe, ale postanowiłam dać jej jeszcze szansę. I bardzo dobrze zrobiłam! Historia wciąga od samego początku. Przyznam, że trochę spodziewałam się zakończenia, ale i tak czyta się naprawdę dobrze. Polecam!

Bardzo dobry thriller psychologiczny, godny polecenia 👍
Małżeństwo z dziesięcioletnim stażem. Ona - ambitna, pracowita i odnosząca sukcesy prawniczka i On - całkiem nieźle zapowiadający się pisarz, z genialnym debiutem... Niestety, kolejne pozycje przeszły bez echa. Z pozoru bardzo dobry związek. Do czasu.
Aż w domku letniskowym odnaleziono zwłoki kochanki perfekcyjnego Małżonka...
Dlaczego Ona postanawia Go bronić? Przekonajcie się sami. Ja pochłonęłam tę książkę podczas weekendu... w naszym domku letniskowym.

Bardzo dobry thriller psychologiczny, godny polecenia 👍
Aż w domku letniskowym odnaleziono zwłoki kochanki perfekcyjnego...

Ta książka od samego początku została źle napisana. Przeczytanie tego tytułu, mimo że książka jest krótka zajęło mi długo. Sama historia Iritowała mnie. Bohaterowie zostali bardzo powierzchniowe opisani. Mamy tutaj Sarah, która dowiaduję się, że jej mąż ja zdradza, a kochanka zostaje zamordowana. I główna bohaterka decyduję się go bronić w sądzie. Od samego początku zastanawiałam się dlaczego to robi i tylko to mnie trzymało oraz rozwiązanie sprawy, aby ukończyć tą książkę. Męczyłam się strasznie czytając, ostatnie 100 stron to było wielkie nie porozumienie. Nie rozumiem dlaczego autorka tak poprowadziła historię. Zwłaszcza, że książka miała potencjał.

3,75⭐️ chyba miałam trochę za wysokie oczekiwania, zakończenie na +

3,75⭐️ chyba miałam trochę za wysokie oczekiwania, zakończenie na +

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Sarah Morgan jest odnoszącą sukcesy prawniczką, a jej mąż Adam Morgan - niezbyt dobrym pisarzem.

Adam zdradza Sarah w domu nad jeziorem, który kobieta mu kupiła. Mężczyzna zostaje posądzony o zamordowanie swojej kochanki - Kelly Summers - właśnie w tym domku.

Sarah postanawia bronić w sądzie swojego męża, posądzonego o zabicie kochanki.

Pierwszy raz od kilku lat czytałam thriller i nie zawiodłam się. Książka trzyma w napięciu od pierwszych stron. Zakończenie mnie po prostu zamurowało - do dzisiaj o nim myślę. Nie mam słów jakimi miałabym opisać tę historię. Uważam, że już sam opis zachęca do przeczytania - w końcu żona broni w sądzie swojego męża posądzonego o zabicie kochanki.

Bardzo, ale to bardzo Wam polecam przeczytać tę pozycję ❤️ na pewno się nie zawiedziecie 😍

ig: itsangeleo_bokk

Sarah postanawia bronić w sądzie swojego męża, posądzonego o zabicie kochanki.

Pierwszy raz od kilku lat czytałam...