Zakończyć pandemię. Jak położyć kres pladze infekującej środowisko medyczne

Okładka książki Zakończyć pandemię. Jak położyć kres pladze infekującej środowisko medyczne Kent Heckenlively, Judy Mikovits, Francis W. Ruscetti
Kent HeckenlivelyJudy Mikovits Wydawnictwo: Iluminatio reportaż
reportaż
Iluminatio
2022-08-24
2022-08-24
koronawirus pandemia big pharma

Okładka książki Truth About Masks: Exploring Theories Against Wearing Them Kent Heckenlively, Judy Mikovits
Truth About Ma... Kent Heckenlively, ...
Okładka książki Pandemia kłamstw. Szokująca prawda o skorumpowanym świecie nauki i epidemiach, których mogliśmy uniknąć Kent Heckenlively, Judy Mikovits
Pandemia kłams... Kent Heckenlively, ...

[...]
„Dzięki znanej trójce dr Franka Ruscettiego, dr Judy Mikovits oraz ekspertowi prawnemu/autorowi Kentowi Heckenlively, Ending Plague jest jedną z najważniejszych książek do studiowania dla każdego, komu zależy na zdrowie i wolność”
— 𝗠𝗜𝗞𝗞𝗜 𝗪𝗜𝗟𝗟𝗜𝗦 , 𝘁𝘄𝗼́𝗿𝗰𝗮 𝗳𝗶𝗹𝗺𝗼́𝘄 ś𝗹𝗲𝗱𝗰𝘇𝘆𝗰𝗵, 𝗣𝗹𝗮𝗻𝗱𝗲𝗺𝗶𝗰 𝗶 𝗮𝘂𝘁𝗼𝗿 𝗣𝗹𝗮𝗻𝗱𝗲𝗺𝗶𝗰: 𝗡𝗶𝗲𝘀𝗮𝗺𝗼𝘄𝗶𝘁𝗮 𝗽𝗿𝗮𝘄𝗱𝘇𝗶𝘄𝗮 𝗵𝗶𝘀𝘁𝗼𝗿𝗶𝗮 𝗼 𝗻𝗮𝗷𝗯𝗮𝗿𝗱𝘇𝗶𝗲𝗷 𝘇𝗮𝗸𝗮𝘇𝗮𝗻𝘆𝗺 𝗳𝗶𝗹𝗺𝗶𝗲 𝗱𝗼𝗸𝘂𝗺𝗲𝗻𝘁𝗮𝗹𝗻𝘆𝗺 𝘄 𝗵𝗶𝘀𝘁𝗼𝗿𝗶𝗶.
[...]
„Większość z nas od dawna uważała za rzecz oczywistą możliwość zaufania do naszego ośrodka nauk medycznych — aż do 2020 r., roku, który zachwiał tym zaufaniem. Władze zdrowia publicznego nagle wydały się nieprzejrzyste; ich motywy są podejrzane. Ending Plague wyjaśnia, co poszło nie tak i co należy zrobić, aby naprawić statek nauk medycznych”.
— 𝗗𝗘𝗡𝗡𝗜𝗦 𝗣𝗥𝗔𝗚𝗘𝗥, 𝗽𝗿𝗲𝘇𝗲𝗻𝘁𝗲𝗿 𝗿𝗮𝗱𝗶𝗼𝘄𝘆 𝗧𝗵𝗲 𝗗𝗲𝗻𝗻𝗶𝘀 𝗣𝗿𝗮𝗴𝗲𝗿 𝗦𝗵𝗼𝘄 𝗶 𝗽𝗶𝘀𝗮𝗿𝘇
[...]
„Mikovits odsuwa kurtynę na pokręcony świat skorumpowanej, przestępczej „nauki”, która paraduje jako autorytatywny fakt. Jeśli myślałeś, że instytucją naukową zarządzają honorowi, etyczni ludzie, którzy starają się pomóc ludzkości, twój światopogląd wkrótce zostanie zniszczony przez przerażającą prawdę ujawnioną w Ending Plague .
— 𝗠𝗜𝗞𝗘 𝗔𝗗𝗔𝗠𝗦 , 𝗛𝗲𝗮𝗹𝘁𝗵 𝗥𝗮𝗻𝗴𝗲𝗿, 𝘇𝗮ł𝗼ż𝘆𝗰𝗶𝗲𝗹 𝗡𝗮𝘁𝘂𝗿𝗮𝗹𝗡𝗲𝘄𝘀.𝗰𝗼𝗺

𝗣𝗥𝗭𝗘𝗥𝗔ŻĄ𝗖𝗬 𝗪𝗚𝗟Ą𝗗 𝗪 𝗡𝗔𝗦𝗭𝗘 𝗭𝗗𝗥𝗢𝗪𝗢𝗧𝗡𝗘 𝗣𝗥𝗢𝗕𝗟𝗘𝗠𝗬 !
Kontynuacja "Pandemia kłamstw..." jest również przepełniona dowodami na rażące naruszenia wobec naszego zdrowia, a co za tym idzie życia, przez ludzi wybranych do tego, aby działać na naszą korzyść, by zapewnić nam bezpieczeństwo.
Najciekawsze fragmenty dla mnie to te dotyczące Anthony'ego Fauciego, który ponosi główną odpowiedzialność za całą tę zaplanowaną z premedytacją "plan-demię".
Odrzućcie wszelkie uprzedzenia, wszystkie założenia jakie poczyniliście dotychczas i wczytajcie się w tekst. Może być to dla niektórych trudne do ogarnięcia, trochę chaotyczne, ale zdecydowanie warto to zrobić, dla własnego dobra i bezpieczeństwa.
Bo czy możemy powiedzieć ze 100% pewnością, że wszyscy nasi naukowcy, lekarze, farmaceuci, politycy etc. nas chronią, czy też działają według zupełnie innego programu ?
𝗣𝗢𝗟𝗘𝗖𝗔𝗠, 𝗖𝗭𝗬𝗧𝗔𝗝𝗖𝗜𝗘 !!
Może po to, żeby wreszcie przejrzeć na oczy, może po to żeby utwierdzić się w tym co już wiesz, może po to by wyrobić sobie swoje własne zdanie, być może po to by mieć argumenty do walki o siebie i swoich bliskich.
W każdym bądź razie
𝗧𝗢 𝗝𝗘𝗦𝗧 𝗞𝗦𝗜ĄŻ𝗞𝗔, 𝗭 𝗞𝗧𝗢́𝗥Ą 𝗞𝗔Ż𝗗𝗬 𝗣𝗢𝗪𝗜𝗡𝗜𝗘𝗡 𝗦𝗜Ę 𝗭𝗔𝗣𝗢𝗭𝗡𝗔Ć !

[...]
jest jedną z najciekawszych książek, dzięki głębokim osobistym spostrzeżeniom mentora Judy, Franka Ruscettiego, na temat Anthony'ego Fauciego. Przeprowadzono wywiady z wieloma innymi ekspertami, którzy rzucają nowe światło na niepotrzebną pandemię COVID. Książkę czyta się jak trzymający w napięciu thriller i daje wgląd w korytarze badań naukowych, do których niewielu ludzi ma dostęp”.
— 𝗱𝗿. 𝗠𝗘𝗥𝗖𝗢𝗟𝗔 , 𝘇𝗮ł𝗼ż𝘆𝗰𝗶𝗲𝗹 𝗠𝗲𝗿𝗰𝗼𝗹𝗮.𝗰𝗼𝗺, 𝗻𝗮𝗷𝗰𝘇ęś𝗰𝗶𝗲𝗷 𝗼𝗱𝘄𝗶𝗲𝗱𝘇𝗮𝗻𝗲𝗷 𝘀𝘁𝗿𝗼𝗻𝘆 𝗶𝗻𝘁𝗲𝗿𝗻𝗲𝘁𝗼𝘄𝗲𝗷 𝗽𝗼ś𝘄𝗶ę𝗰𝗼𝗻𝗲𝗷 𝘇𝗱𝗿𝗼𝘄𝗶𝘂 𝗻𝗮𝘁𝘂𝗿𝗮𝗹𝗻𝗲𝗺𝘂 𝘄 𝗰𝗶ą𝗴𝘂 𝗼𝘀𝘁𝗮𝘁𝗻𝗶𝗰𝗵 𝗱𝘄𝘂𝗱𝘇𝗶𝗲𝘀𝘁𝘂 𝗹𝗮𝘁.

• Audiobooki
  • Empik audio fakt
  • Along with audio
  • TBR 2024
  • 2. Audiobook'i
  • Sociology
  • Nonfiction
  • Health

Judy Mikovits Zakończyć pandemię. Jak położyć kres pladze infekującej środowisko medyczne Zobacz więcej