Druga wojna w Zatoce Perskiej

Novae Res
2022-06-07
2022-06-07
9788382199406

To już drugie i zarazem ostatnie spotkanie z naszymi ulubionymi bohaterami. W tej części także dużo się dzieje, ale muszę przyznać, że wolę pierwszy tom. Tutaj brakuje mi kobiecych bohaterek, których zatrzęsienie jest w poprzedniej części. Wręcz John nie może się od nich uwolnić. Są pozytywne
i negatywne postacie, bardzo skomplikowane, inteligentne i przebiegłe, a tu? Pustka. Jednak kobiety ubarwiają życie mężczyzny, czy tego chce, czy nie.

Bohaterzy niby pracują dla CIA, ale jak dla mnie plątają się bardziej po Zatoce Perskiej, szukając guza albo kulki w łeb. No, ale kto zrozumie faceta? Zamiast siedzieć w wygodnym domku, z dobrym jedzeniem, jeżdżą po norach, szukając problemów.

Książkę polecam, ale trzeba przeczytać tom pierwszy. Bez niego niewiele się zrozumie. Czy John
i Bob szukali śmierci po stracie bliskich? Ryzykowali rozstrzelanie, by sprawdzić, że nadal chce im się żyć? Czy może raz na zawsze chcieli pożegnać się z tym brudnym światem, pełnym śmierci, broni
i zdrady? Odpowiecie sobie na te pytania, gdy przeczytacie książkę

i negatywne postacie, bardzo skomplikowane, inteligentne i przebiegłe, a tu?...

• Sensacja/kryminał nowe
  • - Ostrowiec