Bądź KETO

Septem
2022-04-05
2022-04-05
keto dieta zdrowie

super opisane, dużo materiałów dotyczących diety zawarte w 1 książce co jest na plus

Dieta keto coraz bardziej staje się popularna i coraz więcej osób decyduje się na nią przejść, ze względu na jej szybkie efekty. Już w ciągu miesiąca można pozbyć się kilku kilogramów, ale to nie wszystko, co ma do zaoferowania ta dieta, albowiem ma jeszcze mnóstwo właściwości wpływających na zdrowie, różne choroby i świetne samopoczucie. 👌

Z dietą keto zapoznałam się w pracy i im więcej o niej się dowiadywałam, tym bardziej byłam zaintrygowana jej rezultatami. 🤔

Całkiem niedawno swoją premierę miała książka ,,𝑩𝒂̨𝒅𝒛́ 𝑲𝒆𝒕𝒐" Sabiny Sztuby i postanowiłam się z nią zapoznać.

Zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona! Ta książka to bardzo dokładny i merytoryczny zbiór wiedzy na temat keto. Autorka zawarła w niej całą niezbędną wiedzę potrzebną do rozpoczęcia diety, trwania w niej, o jej skutkach i efektach, o zaletach i wadach, wskazaniach, a także wszystkie możliwe porady i odpowiedzi, które mogą Was zainteresować na temat diety ketogenicznej.. 💯

Sabina Sztuba pisząc tę książkę bazowała na swoim wieloletnim doświadczeniu, a także na badaniach naukowych. 👌

Jeżeli jesteście na diecie keto albo kiedykolwiek w przyszłości zaplanujecie na nią przejść, to uważam, że jest to lektura obowiązkowa, która dokładnie przygotuje Was do diety, dzięki czemu nie popełnicie błędów, osiągniecie lepsze efekty i nie zaszkodzicie zdrowiu. 😊

Oprócz samej wiedzy o diecie ketogenicznej znajdziecie w tej książce również mnóstwo innej bardzo ciekawej wiedzy na tematy psychologiczne, żywieniowe, treningowe oraz wszystkim co jest ważne dla naszego organizmu. 🤸

Z dietą keto zapoznałam się w...

Książka „Bądź KETO” została napisane przez Sabinę Sztubę, propagatorkę zdrowego stylu życia, która jest dyplomowaną dietetyczką kliniczną, dlatego wszystkie zamieszczone treści oparte są na bogatym doświadczeniu zawodowym, a także na faktach naukowych. Jest to moja pierwsza pozycja o diecie ketogenicznej. To co bardzo mi się spodobało, to pokazanie w jaki sposób ten rodzaj diety może wpłynąć na cały nasz styl życia. Zawartych zostało mnóstwo badań naukowych, ilustracji, które mogą na pierwszy rzut oka wydawać się czarną magię, ale gwarantuję, że Sabina wszystko tłumaczy w taki sposób, że rodzi się w nas wielkie zainteresowanie biologią. Bardzo spodobał mi się ostatni rozdział, który odpowiadał na najczęściej zadawane pytanie odnośnie do zdrowego stylu życia, na przykład „Jak dbać o zdrowy sen?” czy „Picie herbaty może wpłynąć nasze geny?”. Uważam, że ta książka nie jest tylko dla osób, które są zainteresowane stosowaniem tego typu diety, ale dla każdego kto chce dbać o swoje zdrowie. Ja bym podsumowała tę książkę jako BIBLIĘ o diecie ketogenicznej.

Przeczytałam większość dostępnych publikacji dotyczących diety keto na rynku. Polskich autorów jest wciąż jak na lekarstwo, szczególnie takich z naukowym dorobkiem bądź podstawami uniwersyteckimi. Do tej pozycji podeszłam z ciekawości, przede wszystkim język nie jest wydumany, naprawdę przystępnie podana wiedza z odpowiednimi przypisami. Okazuje się że wciąż wiele można się nauczyć i dowiedzieć oraz odczarować złą opinię na temat keto. Dziękuję również za zaufanie i wydanie książki w formie na czytnik, jak ktoś będzie chciał ją skopiować to i tak zrobi skan wersji papierowej. A ja w dniu premiery mogłam ją mieć już u siebie na drugim końcu świata.

Książka bardzo dobra, zasługuje na duże uznanie.

Książka bardzo dobra, zasługuje na duże uznanie.

• Zdrowie
  • Dieta i gotowanie