Czytając seks

Novae Res
2022-04-01
2022-04-01
9788382198485

Czy dziś, mimo wielu zmian kulturowych i obyczajowych, potrafimy otwarcie rozmawiać o seksie? Czy jesteśmy w stanie bez skrępowania opisać swoje fantazje erotyczne? Ten zbiór odważnych i nietuzinkowych opowiadań pobudza wyobraźnię, sprawiając, że chce się o seksie nie tylko czytać i mówić, ale też… wcielać w życie ekscytujące pomysły! Przelotne romanse, przygody sado-maso, trójkąty, szybkie numerki – oto pikantne historie, które pomagają otworzyć się na zupełnie nowe sposoby zaspokojenia pożądania. Przeczytaj i przekonaj się, że słowa mają równie zmysłową moc jak dotyk!
Książka zdecydowanie nie przypadła mi do gustu. Liczyłam na historie, trochę większego polotu a tu mam wrażenie że wszystko sprawdzało się albo do szybkiego albo/i brutalnego seksu oraz wielu fantastycznych udziwnień. Prawda jest taka ze każda historia jest taka sama jedynie zmienione jest miejsce oraz wiek bohaterów. Czytałam to w ramach BT i przesyłając dalej dałam informację ze nie polecam tej książki.
Moim zdaniem jest to szybkie i proste opisywanie filmów dla dorosłych.

Zbiór bardzo słabiutkich opowiadań erotycznych. Gdzie jedynie delikatnie zmienia się otoczka i tyle. Streścić wszystkie można tak:
1. Kobiety fantazjują o seksie z nieznajomymi albo przynajmniej z ludźmi z którymi nie wiążą ich żadne więzi emocjonalne.
2. Gra wstępna do zbędny wymysł a kobieta jest gotowa niemal od razu.
3. Jak jednak jakiś element gry wstępnej jest to tylko szybki seks oralny nic więcej.
4. Potem już ma być tylko "mocno, szybko i głęboko" i stopnie wyższe tych określeń.
5. Na koniec, jak to z nieznajomymi, najlepiej żeby zniknęli tak szybko jak się pojawili.

Podsumować całość książki można też cytatem występującym czasie ma męskich profilach tindera "kobiety są jak kule do kręgli, włożyć w trzy dziury i rzucić"

Ciekawi mnie jedynie ile kobiet by chciało w realu, poza fantazjami tak wyglądającego seksu.

2. Gra wstępna do zbędny wymysł a kobieta jest gotowa niemal od razu.
3. Jak jednak jakiś element gry wstępnej jest to...

Czytając seks to zupełnie inny wymiar książki. Idealna do wina na długie zimowe wieczory. Dużo pikanterii choć napisana ze smakiem i wyczuciem. Przełamuje temat tabu jakim jest seks. Czyta się bardzo przyjemnie. Zbiór 20 opowiadań polecam każdemu, kto po ciężkim dniu chciałby trochę się odprężyć, oderwać i zrelaksować. Polecam :)

Czasami mam wrażenie, że pomimo wielu zmian kulturowych i obyczajowych, seks jest tematem tabu. Nie potrafimy o nim swobodnie i otwarcie rozmawiać. Ba, nawet nazwy części intymnych ciała wypowiadamy ze wstydem, chociaż są tak nieodłącznymi i niezbędnymi częściami ludzkiego ciała jak ręka czy noga. Ale dziś nie o tym...
Czy potrafimy bez skrępowania opisać swoje fantazje erotyczne? Czytając seks to zbiór wielu krótkich opowiadań o niczym innym tylko o seksie. Trójkąty, przelotne romanse, BDSM czy szybkie numerki. Tu jest chyba wszystko... Te krótkie historie mają na celu rozpalenie zmysłów czytelnika. Ja przeczytałam ich kilka i... się nudziłam. Były za krótkie, żadnej fabuły, nie miałam szansy na lepsze poznanie bohaterów. O wiele więcej wnoszą romanse czy erotyki, bo zdarza się, że poruszają jakieś problemy, w tych wyjątkowych to ważne problemy. A tutaj nie było nic.

Czy potrafimy bez skrępowania opisać swoje fantazje...

Tytuł: "Czytając seks"
Autorka : Katarzyna Wyszyńska
Wydawnictwo: Novae Res

Książka "Czytając seks" to zbiór 20 opowiadań o seksie i namiętności .Możemy przeczytać w niej o stosunkach ,różnych preferencjach seksualnych bohaterów.Opisane są trójkąty, seks tych samych płci , cyberseks, tradycyjny. Opowiadania ciekawe lecz w dużej mierze powtarzający się schemat. Sceny opisane dość ciekawie ,lecz w niektórych opowiadaniach troszkę za brutalne.

Książkę czytało się w miarę szybko lecz pod koniec niestety zaczyna się nudzić. I odliczamy strony do końca.

Początek przeczytałam bardzo szybko ale po połowie książkę miałam ciężko skończyć. Jest to książka na swój sposób ciekawa. Poleciła bym ją bo po części mi się podobała. A każdy też ma prawo do swoich własnych odczuć i opinii. Na pewno spodoba się ona osobą,które lubię czytać książki o tematyce erotycznej.

Brawa dla autorki bo podjęła się dość ciężkiego tematu bo dzisiejszy świat jest przepełniony seksem spotykamy go w książkach,filmach, gazetach itp. Nie ukrywając zasób słów w tej tematyce jest trochę ograniczony .

Tytuł: "Czytając seks"
Autorka : Katarzyna Wyszyńska
Wydawnictwo: Novae Res

20 opowiadań o seksie i ludziach z różnych warstw społecznych, o różnych zawodach, w różnym wieku oraz różnych preferencjach seksualnych. Są swingresi, bdsm, trójkąty w różnej konfiguracji, cyberseks, seks tradycyjny oraz homoseksualny.
Na początku ciekawa lektura. Fajnie i szybko mi się czytało. Jednak w połowie książki zaczęłam liczyć kartki do końca. Powtarzały się sytuacje, chociaż zmieniali się bohaterowie, miejsca wydarzeń i akcji a schemat stosunków seksualnych pozostawał ten sam. Miałam wrażenie, że na zasadzie kopiuj wklej, i że chodzi tylko o zaspokojenie swojej chuci za wszelką cenę, nawet ryzykując utratę życia. Wszyscy piękni, młodzi, wysportowani, mężczyźni z dużym przyrodzeniem, idealne kobiety, tylko dlaczego samotni i szukający przygód na jeden niezobowiązujący raz?
Polecam, bo każdą książkę warto polecić innym do przeczytania. A opinia to przecież indywidualny odbiór przeczytanego tekstu. Jednym będzie się podobał, drugim nie, bo takie jest nasze czytelników prawo. Dziękuję Karolinie Siweckiej Bajcer @karoo_linka za udział Book Tourze.

Czytając seks to zbiór krótkich opowiadań ukazujących siłę ludzkiego pożądania.
Ponieważ książka dotarła do mnie w ramach Book tour to była niespodzianką nie do końca wiedziałem z czym przyjdzie mi się zmierzyć i szczerze mówiąc to chyba nie do końca trafiła w mój gust.
Czytając opowiadania cały czas myślałem o tym jak ubogi jest polski język jeśli chodzi o sferę erotyki mimo to używanie niektórych słów mnie raziło, większość słów powtarzało się wielokrotnie w kolejnych opowiadaniach przez co miałem wrażenie, opowiadania się powtarzają.
Mimo że były to opowiadania to oczekiwałem ciekawych erotycznych opowiadań a otrzymałem w większości opisy pojedynczych „ erotycznych spotkań” często ocierających się o gwałt.
Dwa trzy opowiadania w moich oczach niestety nie ratują książki jako interesującej.
Jeśli więc lubicie pikantne opisy o nieco wulgarnym języku to polecam, jeśli zaś pragniecie czegoś więcej to raczej poszukajcie czegoś innego.

Czytając seks to zbiór krótkich opowiadań ukazujących siłę ludzkiego pożądania.

Cały cykl opowiadań w zasadzie chyba tylko erotycznych, bo trudno tu mówić o historiach miłosnych ani mnie nie znudził ani nie porwał. Owszem, czytało mi się je z przyjemnością, bo mamy tu zupełnie różne miejsca akcji, bardzo zróżnicowanych bohaterów, a jednocześnie wszystko to musi się zmieścić w naprawdę niewielkiej objętościowo fabule.
Zdecydowanych na przeczytanie nie muszę namawiać, niezdecydowani powinni sami się przekonać czy warto. A nóż widelec, okaże się, że jest jednak w życiu coś czego nie próbowaliśmy, co będzie dla nas nowością, także pod względem literackim, a nie tylko "seksownym"

Zdecydowanych na przeczytanie nie...

Wydawało by się, że to kolejna książka o charakterze erotyków, ale każde z opowiadań ma intrygujące i zaskakujące zakończenie i to powoduje, że chcesz czetac dalej.
Polecam na prawdę warto.

Polecam na prawdę warto.

Kilka opowiadań ze średniej półki. Może trochę na siłę, czyta się w miarę szybko jednak po zamknięciu niewiele pozostaje.

• Chciałabym mieć
  • NwB
  • Inne
  • Znaleźć
  • BOOK TOUR 2022

Dodaj cytat z książki Czytając seks