Fortes in fide

3DOM
2022-01-01
2022-01-01
Carlo Maria Viganò Fortes in fide kryzys w Kościele

Wstrząsający obraz współczesnego świata i kościoła, jaki wyłonił się już całkiem otwarcie po dwóch latach ucisku sanitarnego motywowanego rzekomą (nowa definicja) pandemią. Wniosek? Z coraz większym przyspieszeniem zmierzamy do NWO!
(16.11.2021r.) "Od dwóch lat jesteśmy świadkami globalnego zamachu stanu, w którym elita finansowa i ideologiczna zdołała przejąć kontrolę nad częścią rządów krajowych, nad instytucjami publicznymi i prywatnymi, mediami, sądownictwem, politykami i przywódcami religijnymi. Oni wszyscy, bez wyjątku, stali się niewolnikami tych nowych panów, którzy zapewniają władzę, pieniądze i poparcie społeczne swoim wspólnikom. Podstawowe prawa, które jeszcze do wczoraj były prezentowane jako nienaruszalne, zostały podeptane w imię nagłych kryzysów. Dziś jest to zagrożenie sanitarne, jutro ekologiczne, a po nim będzie to zagrożenie dla internetu.
Ten globalny przewrót stanu pozbawia obywateli jakiejkolwiek możliwości obrony, od kiedy władze prawodawcze. wykonawcze i sądowe są wspólnikami w dokonywaniu naruszeń prawa, sprawiedliwości i zaprzeczania celom, dla których zostały powołane. To światowy zamach stanu, ponieważ przestępczy atak przeciwko obywatelom rozszerza się na cały świat, z bardzo rzadkimi wyjątkami. "

W mojej ocenie to jest książka skierowana głównie (ale nie tylko) do księży i biskupów, także do papieża. Zawarta w niej treść może być potraktowana jako komentarz i przestroga Arcybiskupa Vigano na obecne czasy. Autor przytacza także wiele wydarzeń historycznych potwierdzających jego tezy. Warto przeczytać!

• Moje
  • Cywilizacja: Współczesny świat - zagrożenia
  • Religia / Filozofia / Etyka

Dodaj cytat z książki Fortes in fide