Dom. Żyj na zielono! 250 rad jak być eko

2010-02-19
Agnieszka Wyszogrodzka-Gaik
ekologia dom

więcej Więcej

Ciekawie wydana książeczka, która inspiruje nas do życia w stylu eko. Teraz to się tez nazywa Edukacja Globalna - bo wiele rad poleca sprawdzanie skąd pochodzi np. żywność. Książeczka ciekawa, jak zaczynałam czytać - pomyślałam że przecież to wszystko wiem, ale okazało się że "wszystko" jest pojęciem dość względnym. Polecam również na zajęcia z dziećmi w szkole. Można...

• 2013 i wcześniej
  • Książki, które mieszkają ze mną
  • 52 książki (2010)
  • 52::2016
  • Nie ma w moich bibliotekach
  • Poradniki dom
  • 2012