Spacerujący z książkami

2022-03-30
Danuta Fryzowska
książki miłość księgarz

Przez książki do ludzi

Wspaniała książka o niewinności, przyjaźni i miłości do książek.

Wspaniała książka o niewinności, przyjaźni i miłości do książek.

Cudowna, ciepła powieść

Cudowna, ciepła powieść

Przyjemna opowieśc o książkach 💜

Przyjemna opowieśc o książkach 💜

Ta książka otuliła moje serce ciepłą kołderką. Polecam każdemu , komu potrzeba mądrej i ciepłej lektury.

Piękna i smutna książka. Niby o książkach ale tak naprawdę o samotności, potrzebie bliskości z innymi ludźmi,kontaktów międzyludzkich. A w dzisiejszej pogoni za wszystkim jakby tego brakuje.

Okładka może zmylić :) nie jest to książka dla dzieci (ja przynajmniej tak uważam).
Urocza na początku, potem zabawna, by smutkiem i filozoficzną częścią przejść w nostalgiczne zakończenie. Piękna, wzruszająca i bardzo mądra. Główny bohater w tej książce jest niezwykle prawdziwy.
A zgadzam się z Saszą, że gdy mamy trudne dni, powinniśmy sięgnąć po książki, które smutek pomogą nam rozproszyć, a nie takie, które nasz smutek jeszcze pogłębią.

Ciepła,mądra historia ku pokrzepieniu serc,skradła mi moje serce❤️zachwycona jestem tą książką.
Jestem miłośniczką książek,kocham książki,które są dobre na wszystko i ulubionym moim towarzystwem.
Cudowna książka❤️❤️📖

Cudowna książka❤️❤️📖

Piękna książka o jednym z najważniejszych pragnień ludzkich - bycia potrzebnym i użytecznym. W dodatku co rzadkie - bohaterem jest starsza osoba i którą w sumie można uznać za nudną, gdyż przez całe życie pracowała w ten sam sposób. Ale autorka jednocześnie oddaje hołd księgarzom pokazując, jak bardzo ich wiedza i ich empatia pomaga innym - nie tylko w doborze książki do przeczytania, ale czasem również w ważnych decyzjach życiowych.

Każdy ksiazkocholik ceni książki o książkach. Ta ciepła opowieść zabierze Was tam gdzie zawsze chcieliście być! Do starego antykwariatu, między zakurzone regały pełne książek. Poznacie kogoś, kim chcielibyście być - Miłośnika książek, o wielkim sercu i pustych kieszeniach.
W tej historii chciałby się znaleźć każdy, kto kocha książki.
Cóż za miłe oderwanie od rzeczywistości.

W tej historii chciałby się znaleźć każdy, kto kocha książki.
Cóż za miłe oderwanie od rzeczywistości.

Cudowna! Miłość do książek, ich moc zmieniania ludzi i umiejętność dobierania książek do czytelnika. Polecam! :)

• Literatura piękna