365 historii na cały rok. Księga przygód. Disney Kraina Lodu

Okładka książki 365 historii na cały rok. Księga przygód. Disney Kraina Lodu praca zbiorowa
Okładka książki 365 historii na cały rok. Księga przygód. Disney Kraina Lodu
praca zbiorowa Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk bajki
bajki
Wydawnictwo Olesiejuk
2021-10-27
2021-10-27
9788382620542
Kraina Lodu Disney bajki przygoda księżniczki frozen

Wydaje mi się ze ta bajka tak naprawde wcale nie musi niczego udowadniac. Zrobiła już taką furrore nie tylko wśród dzieci, ale także wśród dorosłych. Ona nie potrzebuje reklamy, bo jest gwarancją mądrych sentencji i chwytających za serce emocji bohaterów. Pomimo że mamy tutaj większy zbiór ale krótszych bajek w żadnym razie nie spada ich jakość. Są świetne i pouczające, ja nie potrzebuję niczego więcej w książkach które wybieram dla swoich dzieci.

Serdeczne polecenie ode mnie. 365 historii na cały rok to bardzo udana książka opierająca się w pełni na historiach z Krainy Lodu. Dzieci bardzo chętnie po nią sięgają, bo kolory i lubiane postacie bardzo ich do tego zachęcają.

AAAA i ten Olaf na okładce macha do nas i mówi choć poczytaj moje historie. No i się skusiłam, co prawda nie do końca dla siebie, ale jednak ciekawość zawsze bierze górę i się przegląda . niesamowite wydanie

Sliczna ksiazka. bardzo ladna z zewnatrz a w srodku sporo czytania przede mną. Dostalam ja w prezencie. Czasem tutaj pisze o ksiazkach ktore dostaje bo kiedys chcialabym mieć całą biblioteke w domu. jeszcze nie przeczytałam calej ale bardzo mi się podoba

Zaczęłysmy trochę od końca żeby jednak utrzymać dobre daty a nie mogłyśmy się już dosłownie doczekac czytania. więc trochę od tyłu ale to nie ma znaczenia, każda historia jest inna

Czy dziwnie wyglądałabym poczytując taką książkę w tramwaju? Zapewne tak, chyba że ktoś by uwierzył że robię to na zapas dla dzieci. Jednakże nie da sie ukryć tego, że ksiązka przyciąga swoją okładką i pomysłem zarówno dzieci jak i dorosłych

prezent dla dziewczynki w wieku 7-10 lat mysle że trafiony w dziesiątkę. opowieści nie są długie wiec z pewnością sobie poradzi z ewentualną pomocą rodziców. satysfakcja ogromna z codziennego czytania

Przyjemność i dla dziecka i dla rodzica. Nudzić się przy tym na pewno nie można, bo opowieści z Krainy Lodu zawsze czymś nowym nas zaskakują. Albo pięknymi szczerymi emocjami, albo zabawnymi sytuacjami. Ogólnie warto polecić.

Wydaje mi sie że warto zdecydowac sie na taki zakup. wiadomo dorosli raczej rzadko kupuja takie ksiazki chyba że z myslą o dziecach. a o nich przecież też trzeba czasem pomyslec ;)))) jesli tylko takie pozycje przekazuja coś mądrego uczą i bawia to zawsze warto

Najpierw zobaczyłam tą książkę w księgarni, zza szyby patrzyła taka piękna i kolorowa, kupując ją nie wiedziałam jeszcze, że zanim ją przekaże dalej to najpierw sama dogłębnie ją przeczytam :D

Dodaj cytat z książki 365 historii na cały rok. Księga przygód. Disney Kraina Lodu