Najpiękniejsze baśnie polskie

Greg
2017-01-01
2017-01-01

więcej Więcej

Nie jest to książka, którą można przeczytać dzieciom przed snem. Bajki są smutne, czasem wręcz makabryczne (kobieta z igłą w głowie, która będzie cierpieć do końca życia). Zdecydowanie nie jest to pozycja, która wprowadza w magiczny, bajkowy świat. Raczej ukazuje, że życie nie jest proste i wszyscy prędzej czy później będziemy cierpieć. Zdecydowanie odradzam.

• Fantastyka
  • Dziecięce
  • Lubię
  • Przydatne
  • Samodzielne
  • Chcę kupić
  • Chcę przeczytać (mniej pilne)

Dodaj cytat z książki Najpiękniejsze baśnie polskie