Gang swojaków. O tym, że pomoc ma moc

Okładka książki Gang swojaków. O tym, że pomoc ma moc
Renata Piątkowska Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Gang Słodziaków (tom 6) Seria: Gang Słodziaków bajki
48 str. 48 min.
bajki
Gang Słodziaków (tom 6)
Gang Słodziaków
Zielona Sowa
2021-06-05
2021-06-05
48 min.
gang biedronka swojaki świeżaki zwierzęta ekologia przyjaźń

Niezawodna Autorka książek dla dzieci tym razem opowiada o przygodach uroczych zwierzątek. Rzecz dzieje się w różnych zakątkach Polski. Zdecydowanie lektura ekologiczno-podróżnicza ;)

Miłe zwierzaki, fajne historyjki, o długości w sam raz, moje dzieci je lubią.

Książka „Gang swojaków. O tym, że pomoc ma moc” autorstwa Renaty Piątkowskiej zabiera czytelnika w świat pluszowych zwierzątek, które pokazują w jak prosty sposób można pomóc innym.
Czytelnik dowie się w jaki sposób można przetransportować meduzę na polanę?
Czy przytulanie pomaga?
Czy warto zmieniać mieszkanie na większe?
Kto poszukiwał skarbu piratów?
Kto stał się...

Niby ładne ilustracje, ale tekst napisany, moim zdaniem, niezbyt dobrze.

Przyjemne historyjki, może niezbyt mądre, ale książka nadrabia pięknymi ilustracjami.

Bardzo fajna książka dla dzieci. Opowiadania są przyjemne i ciekawe. Polecam.

Kolejna ładna i ciekawa książeczka, tym razem o Swojakach i o tym, że pomoc, to wielka moc.
Znów poznajemy różne zwierzątka, widzimy jak sobie nawzajem pomagają i jak się wspierają.
Jest to książeczka ktora bawi, uczy i umila czas.
Bardzo lubimy te "biedronkowe" książeczki! Polecamy!

Tym razem recenzja kolejnej książki dla dzieci. Tym razem autorka zabiera nas w podróż w pobliże morza, gdzie mieszka morświn i meduza. Dodatkowo poznajemy też żółwia, raka, wiewiórkę, żubra, jeża, sowę, wilka, rysia, bociana, żabę a nawet pajączka czy muchę. ;)Wiele zwierzątek, które trzymają się razem i przyjaźnią się ze sobą wzajemnie. Zawsze chętne do wzajemnej pomocy i...

• 2021
  • Książki dla dzieci